Editörler : swat3410

Polis abi
Şube Müdürü
24 Şubat 2021 21:10

Ankarayi bile memlekete yakın diye istiyoruz İstanbul gelirse hem gurbet hem bukadar borçla ekonomik zorluklar yakamizi bırakmayacak

polmuratmk
Genel Müdür
24 Şubat 2021 21:30

Kimsenin ne dedğine kulak asmayın gelmez demeyin istediğiniz illeri yazın herkes kendine yer açmak istiyor yönlendirme yapıyor...Bırakın arkadaşlar bu çok bilen sağlam duyum alan arkadalar 2.şarka 2006 ya kadar hazırlık geleceğini ve ilk şarka 2., 3. ipkayı veripte bu sene hazırlık dahi gelmeyeceğini niye bilemediler...Akıllı olun, navigasyona gerek yok....

iamapoliceman
Daire Başkanı

Bu işde hak olan daha önce İstanbul'da çalışmayanların gönderilmesidir. Görüyorum adam mesleğe Adana'da başlamış Şanlıurfa'da şark yapmış dönmüş Mersin'e orda devam ediyor. İstanbul'da 10yılı devirip hala şarka gidemeyen bi ton memur var

1lastmohican
Aday Memur

İstanbul'a yüksek ihtimal 1000 TL civarı tazminat geliyor

omnom
Aday Memur
24 Şubat 2021 21:40

Çok doğru söylediniz millet Bermuda şeytan üçgeni gibi memleketinin etrafındaki illerde mesleği yemiş emekliliği gelmiş, İstanbul Ankara görmeden, biz hem Ankara hem İstanbul mesleğin başında şark gelmiş tırmalayıp duralım

iamapoliceman, 3 yıl önce
Bu işde hak olan daha önce İstanbul'da çalışmayanların gönderilmesidir. Görüyorum adam mesleğe Adana'da başlamış Şanlıurfa'da şark yapmış dönmüş Mersin'e orda devam ediyor. İstanbul'da 10yılı devirip hala şarka gidemeyen bi ton memur var

hedef2024
Memur
24 Şubat 2021 21:47

İstanbuldan o kadar korkmayın her bütçeye göre oturulacak semt var tek sıkıntı görev çok fazla

Polis abi
Şube Müdürü
24 Şubat 2021 22:21

Bin lira tazminat şart çoğu doğu ili boşuna tazminat alıyo onlarin yerine İstanbul'a versinler. Ama zannetmem

Polis abi
Şube Müdürü
24 Şubat 2021 22:23

Devrem maksat istanbul'da çalışmamak değil ki mesleğe İzmir'de başladım Ağrı'da şarkı bitirdim Bir de şimdi İstanbul'a gittikten sonra memleketimde Kırıkkale yaklaşmayacak mıyız hiç memlekete

Ospina34
Şef
24 Şubat 2021 22:25

2. Şarka gidecek çok personel var gibi bence Anadolu illeri bu yıl baya personel alır

Birpolisişte
Şube Müdürü
24 Şubat 2021 23:57

Başlığı açan arkadaş dairede atamaları yapan kişidir.Boşuna tercih yapmayın hepinizi İstanbul?a yollayacak

Anakondamostafa
Aday Memur
25 Şubat 2021 00:03

İstanbul'dan giden beklenildiği gibi fazla değil ki ve sarktan dönecek çok personel var neye göre bu başlığı açtın ...??

Polis abi
Şube Müdürü
25 Şubat 2021 00:04

Ya saçmalama devrem.. atamalari ben yapsam mezun olacak yeni memurların hepsini asnkara İstanbul'a doldururum. Şark dan dönen herkesi birinci tercihine veririm..

Polis abi
Şube Müdürü
25 Şubat 2021 00:06

İstanbul dan her daim dönen fazladir. İkinci şarkı gelen İstanbul'dan personel yokmu sanıyorsunuz. Ve birinci şarkı gelen

kilicharun
Şube Müdürü
25 Şubat 2021 12:03

%86 2019 yılının.. 2020'de bu rakam %65
Polis abi, 3 yıl önce

Ankara'ya yüzde seksen altı kişi İlk tercihine atanmis. Bu atanamayan yüzde 14 nasıl sekmis bunu açıkla

25 Şubat 2021 22:55

İstanbuldan korkun.. Kimse kusura bakmasın hayat zor burda. Tercih dışı geldim bende kendimi avuttum severim alışırım diye. Kiralar çok pahalı Evler ya çok küçük ya eski almaya gücün yetmez.. Sürgün yeri kısacası

Essential16
Aday Memur
26 Şubat 2021 06:12

Bosuna uğraşıyorsun devrem. Haklısın de geç.
eseses262626, 3 yıl önce

Çünkü İstanbul dan giden personel sayısı kadar şarktan dönen personel vermedikleri, çoğunlukla polis okulundan yeni mezun olanlardan karşıladıkları için olabilir mi?

eseses262626
Memur
26 Şubat 2021 09:38

Doğru diyorsun devrem

Essential16, 3 yıl önce
Bosuna uğraşıyorsun devrem. Haklısın de geç.

omresl
Şube Müdürü
26 Şubat 2021 11:04

Tahminimce aksine İstanbul bu yıl tercih dışı az olur. Çünkü bu yıl genelde sicilli memurlara şark hazırlığı geldi. İstanbulun kadrosu diğer illere göre daha gençtir. Çünkü kimse yerleşmeyi düşünmüyor. Diğer illerden gidecek sicilli memur daha fazladır. O yüzden rahat olun

Kemalsilifke
Aday Memur
26 Şubat 2021 11:23

Bu olsa herkes yazar işte
1lastmohican, 3 yıl önce

İstanbul'a yüksek ihtimal 1000 TL civarı tazminat geliyor

emniyetcile
Aday Memur
26 Şubat 2021 11:39

İstanbul için ayrı bir personel yapılandırması olmadığı sürece her yıl bu sorun yaşanır. İstanbulda doğmuş büyümüş orada polislik yapmak isteyen adamı Çankırı, Kastamonu, Zonguldak gibi yerlere göndermeye çalışan garip bir personel planlama mantığı var.

Toplam 64 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi