Editörler : supporters.

vahit_24
Kapalı
19 Mayıs 2021 18:21

Ben varım ama çok şükür kamudayim ama bekarim ışte kader güzel değilim galiba ben

Cebr-icra
Aday Memur
19 Mayıs 2021 20:45

Kendi açımdan değerlendirebilirim 22 yaşında göreve başladım 25 yaşında evlendim 7 yıldır evliyim Allah bağışlarsa bir kızım var mutlu muyum evet daha iyi olabilir miydi o da evet aile evi gibisi yok demişler ben buna katılmıyorum sağolsunlar ailem kendi güçleri ölçüsünde her şeyi yaptılar onlara minnettarım ama insanın kendi evi gibisi olamaz maddi konulara gelince de neredeyse on yıldır çalışıyoruz pek bir birikim yaptığımız söylenemez yeni yeni başladık ama yedi sekiz yıldır inkar edemem iyi yedik içtik dolaştık en güzel çağları borç ödeyerek geçirmeyelim dedik iyi mi yaptık kötü mü zaman gösterecek ama memnunum şu an için sizin içinde iyi temennilerde bulunmak istiyorum 25 yaş bir çok şey için erken olmakla birlikte bazı şeyler içinde bence gayetnuygun bir yaş mesela bireysel bağımsızlık gibi herkesin hakımdan hayırlısı olur inşAllah

AliTOSUN
Aday Memur
20 Mayıs 2021 18:46

Benim gibi olan var mı? Yaş 35 atanamamış, özelde doğru düzgün iş bulamamış evlenememiş, baba evinde asalak gibi yaşayan, annesinden harçlık alarak ihtiyaçlarını karşılayan?

LaoS. KRaTesss
Yasaklı
20 Mayıs 2021 20:15

Ben de yasamıstım bunu...

5 lira verirdi annem..

Sıgara 4 75ti..

Cay 50 kurus..

2 gunde bi içerdim..

Off ulemm...

AliTOSUN, 3 yıl önce
Benim gibi olan var mı? Yaş 35 atanamamış, özelde doğru düzgün iş bulamamış evlenememiş, baba evinde asalak gibi yaşayan, annesinden harçlık alarak ihtiyaçlarını karşılayan?

AliTOSUN
Aday Memur
20 Mayıs 2021 20:27

Sigarayı kendim sarıyorum çayı evde yapıp içiyorum ulaşımı bisikletle sağlıyorum evde yemek yemeden asla çarşıya çıkmıyorum off ulemm :l
LaoS. KRaTesss, 3 yıl önce

Ben de yasamıstım bunu...

5 lira verirdi annem..

Sıgara 4 75ti..

Cay 50 kurus..

2 gunde bi içerdim..

Off ulemm...

LaoS. KRaTesss
Yasaklı
20 Mayıs 2021 20:44

Sigarayı kendim sarıyorum..

İçkimi kendim alıyorum..

Tekel den Baska bişi için ewden cıkmıyor um..

Ewde pek bişi de yemiyorum..

AliTOSUN, 3 yıl önce
Sigarayı kendim sarıyorum çayı evde yapıp içiyorum ulaşımı bisikletle sağlıyorum evde yemek yemeden asla çarşıya çıkmıyorum off ulemm :l

Xmpclan
Aday Memur
21 Mayıs 2021 12:58

25 yaş geç değil. Ama evini, düzenini kurmak için erken bir yaş da değil. 24 ila 28 yaş arası, bu işler için en ideal zaman. Baba evi elbette güzeldir ama yetişkinliğe kadar. Yetişkin kişinin kendi evine ihtiyacı vardır. Düzgün bir kişiyle sağlam bir yuva kurarsanız, emin olun baba evine sadece ziyarete gidersiniz. Fazlası bunaltır, evime döneyim dersiniz. Doğanın kanunu bu. Hangi canlı, yetişkinlik döneminde anneden babadan ayrılıp kendi düzenini kurmuyor? Size tavsiyem, fazla stres yapmayın. İşe girmek için tüm imkanlarınızı zorlayın. Fazla katı olmayın. Düşünmediğiniz alternatif işlere de en azından bir göz atın. İmkan tanıyın. Ne kadar katı kurallarınız olursa işiniz o kadar zor olur. Bu süreçte karşınıza ideal insan çıkarsa da asla hayır demeyin. Zaman isteyin. Tanıyın. Ama elden kaçırmayın. Çünkü yarın işe girdiğiniz zaman, tamam evleneyim dediğinizde, bu sefer de ideal insanı yıllarca bulamayabilirsiniz. İşe girmek kadar zordur o insanı bulmak. Bu nedenle kapılarınız bugünden açık olsun derim. Naçizane tavsiyem.

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi