Editörler : swat3410
«31323334353637383940414243

Karslıpro
Aday Memur
19 Ağustos 2019 14:33

Balon yok mu böyle beklemek daha sıkıcı..

Osm8033
Aday Memur
19 Ağustos 2019 22:29

Arkadaşlar ne olacak bu atamalar bi bilgisi olanyok mu geçen sene atamalarda sicil ile sorgu ekranı açılmış yine açarlar mı duyumu olan paylaşsın lütfen

uzun33
Aday Memur
20 Ağustos 2019 11:41

Merhaba arkadaşlar, özel sektör eş durumundan muzdaribim. Şark görevim bitti, batı iline tayinim çıktı ama eş durumundan istediğim ile göndermediler. Dilekçe yazdım hala Doğu ilinde bekliyorum. İlişik kesip gitmemin ya da beklememin durumuma bi etkisi olur mu. Ne yapmalıyım. Teşekkürler.

polumut01-34
Kapalı
20 Ağustos 2019 19:42

arkadaşlar benim dilekçe daha düne kadar talebiniz değerlendirilmektedir yazıyordu. az önce baktım hiçbir şey yok dilekçem sistemde görünmüyor. daha önce böyle bir durum duyan oldu mu. bilgisi olan varmı??

Kmlh12
Aday Memur
23 Ağustos 2019 23:51

bu tayinlerin ekim 15 e kadar açıklanmayıpta bizi şarkta 1 yıl daha tutma durumları var mı.ekim 15 son ilişik kesme günü diye biliyorum.ben iyice ümidimi kestim açıklanacağına dair.daha önceki yıllarda böyle bir örnek var mı acaba.iyice belirsizlik içinde kaldık.

Çinçik88
Kapalı
25 Ağustos 2019 09:12

Arkadaşlar Mayıs ayında dilekçe vermiştim hala değerlendirilmektedir yazıyor. Daireyi aradım bekleyeceksiniz diyor

Kmlh12
Aday Memur
25 Ağustos 2019 09:19

ne zamana kadar bekleyecekmişiz sonsuza kadar mı? bende şubat ayında verdim hala bekliyorum.sendede genel atama döneminde değerlendirilecektir mi yazıyor devrem.bide eylül ayında açıklanır gibisinden bişey demediler mi? bn tüm numaraları arıyorum açan yok

Çinçik88, 5 yıl önce
Arkadaşlar Mayıs ayında dilekçe vermiştim hala değerlendirilmektedir yazıyor. Daireyi aradım bekleyeceksiniz diyor

Kmlh12
Aday Memur
25 Ağustos 2019 09:24

dilekçelerin eylülde sonuçlanmama gibi bir ihtimali var mı acaba? olumsuz da sonuçlanacak olsa olumsuz diye kesin olarak sisteme girilir mi geçmiş ylllardan tecrübesi olanlar bilgilendirirse iyi olur.

Çinçik88
Kapalı
25 Ağustos 2019 09:31

Valalhi bit şey demiyorlar bekleyin diyorlar olumsuz veya olumlu sonuçlansa tekrar vereceğim dilekçe
Kmlh12, 5 yıl önce

dilekçelerin eylülde sonuçlanmama gibi bir ihtimali var mı acaba? olumsuz da sonuçlanacak olsa olumsuz diye kesin olarak sisteme girilir mi geçmiş ylllardan tecrübesi olanlar bilgilendirirse iyi olur.

Ttarikcan
Aday Memur
25 Ağustos 2019 09:33

Pbs den çıkıp tekrar gir görünür. Dilekçeni sistemden silemeezler
polumut01-34, 5 yıl önce
arkadaşlar benim dilekçe daha düne kadar talebiniz değerlendirilmektedir yazıyordu. az önce baktım hiçbir şey yok dilekçem sistemde görünmüyor. daha önce böyle bir durum duyan oldu mu. bilgisi olan varmı??

Kysri38
Memur
25 Ağustos 2019 11:57

Arkadaşlar merhaba. Bizim tayinimiz doğudan- Batı'ya çıktı. Fakat başladığımız batı ili çok pahalı ev kiraları satılık evler oldukça pahalı borç harçta olunca geçinemeyeceğimizi anladık. 1. Sorum tekrar Doğuya tayin isteyebilir miyiz? İstersek eğer burada kaç yıl kalmamız gerekiyor? 2. Soru ben öğretmenim henüz eş durumu ataması yapıp ilişik kesmedim. Acaba ben eş durumu yapmayıp Doğuda kalırsam, eşim yanıma eş durumu isteyip gelebilir mi ?

Tamerbugra
Memur
25 Ağustos 2019 12:19

Başladığınız batı ile hangisi ayrıca ikinci defa doğuya gitmek için bir yıl kalmak durumundasınız Siz öğretmen olarak tayin talebinde bulunursanız eşiniz yanınıza gelebilir fakat bu birkaç ay sürebilir yine de bu bilgiler teyide muhtaç araştırın
Kysri38, 5 yıl önce
Arkadaşlar merhaba. Bizim tayinimiz doğudan- Batı'ya çıktı. Fakat başladığımız batı ili çok pahalı ev kiraları satılık evler oldukça pahalı borç harçta olunca geçinemeyeceğimizi anladık. 1. Sorum tekrar Doğuya tayin isteyebilir miyiz? İstersek eğer burada kaç yıl kalmamız gerekiyor? 2. Soru ben öğretmenim henüz eş durumu ataması yapıp ilişik kesmedim. Acaba ben eş durumu yapmayıp Doğuda kalırsam, eşim yanıma eş durumu isteyip gelebilir mi ?

Tamerbugra
Memur
25 Ağustos 2019 12:22

Pardon yanlış yazmışım siz ilişik kesmeyim doğuda kalırsınız yanınıza gelebilir fakat bu altı ay sürebilir fakat bunu tam olarak personelden araştırın
Kysri38, 5 yıl önce

Kysri38
Memur
25 Ağustos 2019 12:35

Teşekkür ederim
Tamerbugra, 5 yıl önce
Pardon yanlış yazmışım siz ilişik kesmeyim doğuda kalırsınız yanınıza gelebilir fakat bu altı ay sürebilir fakat bunu tam olarak personelden araştırın

yetkilibiabi
Aday Memur
25 Ağustos 2019 15:28

Geçen yıl genel atama döneminde değerlendirilecektir yazıyordu dilekçemde..batı batı açıklandı yazı değişmedi ekim başı gibi olumsuz yazdı..
Kmlh12, 5 yıl önce

polumut01-34
Kapalı
27 Ağustos 2019 22:55

birşeyler yazın da üst sıraya çıksın.

erkan725
Aday Memur
28 Ağustos 2019 09:37

Günaydın been hem çocugum sağlık durumu hemde eş durumundan mazeret tayininde bulundum. Dün pbs baktığımdan benden eşimin hizmet cetveli,işe başlama tarihli görev belgesi ve atama onayı göndermemi istemişler. Benim sorun arkadaşlar hizmet cetveli sgkdaki hizmet dökümümü oluyor? Birde görev belgesinde ilk göreve başlama tarihimi yazmamış gerekiyor yoksa tayin olduğu ilde göreve başladığı tarihini mi soruyorlar?

polis450
Memur
28 Ağustos 2019 10:14

geçen sene 5 ekimde mazeretler belli olmuş o zaman seninkini olumsuza çevirmişlerdir
yetkilibiabi, 5 yıl önce
Geçen yıl genel atama döneminde değerlendirilecektir yazıyordu dilekçemde..batı batı açıklandı yazı değişmedi ekim başı gibi olumsuz yazdı..

aspiranko
Daire Başkanı
28 Ağustos 2019 10:30

Bizden de istemişlerdi e devletten resmi belge statüsünde olanı (barkodlu) pdf olarak EBYS den yolla görev başlama tarihi olarak da ilk göreve başlamayı yaz. Eş durumu için istiyorlar bunu 1 yılı dolmuş mu dolmamış mı ona bakacaklar

erkan725, 5 yıl önce
Günaydın been hem çocugum sağlık durumu hemde eş durumundan mazeret tayininde bulundum. Dün pbs baktığımdan benden eşimin hizmet cetveli,işe başlama tarihli görev belgesi ve atama onayı göndermemi istemişler. Benim sorun arkadaşlar hizmet cetveli sgkdaki hizmet dökümümü oluyor? Birde görev belgesinde ilk göreve başlama tarihimi yazmamış gerekiyor yoksa tayin olduğu ilde göreve başladığı tarihini mi soruyorlar?

erkan725
Aday Memur
28 Ağustos 2019 13:49

Teşekkür ederim devrem
aspiranko, 5 yıl önce

Bizden de istemişlerdi e devletten resmi belge statüsünde olanı (barkodlu) pdf olarak EBYS den yolla görev başlama tarihi olarak da ilk göreve başlamayı yaz. Eş durumu için istiyorlar bunu 1 yılı dolmuş mu dolmamış mı ona bakacaklar

Toplam 849 mesaj
«31323334353637383940414243

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi