Editörler : E.Kayı Han

Yasaklı
17 Ocak 2019 16:48

Kadir MISIROĞLU sevilmiyor, neden sözlerine tahammül edilmiyor?

İletiler bölümünde, Kadir MISIROĞLU hakkında ne kadar ileti paylaştıysam, bu iletilerin içeriği belgelerle beraber MKemal hakkında ise, o iletinin orada olma ihtimali %0'dır!

Burada bu konuyu burada açmamızın sebebi,

Tarihçi yazar olan ve kendisini bu davanın bir neferi olarak gördüğümüz Kadir MISIROĞLU hakkında tüm gerçekleri,

Görmeyen ya da görmek istemeyenlere karşı, tarihini bilmek ve de tazelemek isteyenlerle paylaşım içerisinde bulunmaktır.

Çünkü bu insan Türk'tür! Türklüğünden önce elhamdülillah müslüman ve bu ülkenin en değerli simalarından bir simadır.

sakaya.fırat
Yasaklı
17 Ocak 2019 16:50

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Tabulari yıkmak kolaymı

3gEhA
Yasaklı
17 Ocak 2019 16:54

Bu insan yakın tarihde var olan şeylerin hepsini belgeyle, şahitlerle ve de isim vererek açıklarken, hala daha düşmanlık beslemek, atatürk düşmanı diye yaygara koparmak, bu milletin gözü önünde o insanı kötü göstermez, tam tersine bu insanın davasında haklı olduğunu ispatlar.

Mesela;

Kadir MISIROĞLU hakkında biraz önce, kendi videosunu alıntı yaparak 3-4 videosunu paylaştımhepsi silindi ve ceza verildi!

Böyle oldukça Kadir MISIROĞLU'na yapılmak istenenleri çok çok daha iyi anlıyorum.

Ama onun dediği:

"Dört suikasta uğradım, ama hiç birinde yılmadım!"

sakaya.fırat
Yasaklı
17 Ocak 2019 18:25

Genc Cumhuriyet dönemiyle ilgili hic bir seyi eleştiremezsin

Haşaaa

Adamı tu kaka ederler

3gEhA
Yasaklı
17 Ocak 2019 19:34

Padişahım çok yaşa! misali diyorsun...

Bu dünya ve düzen, insanların istediği gibi değil, Allah'ın istediği gibi yönetilmek zorunda! İnsanın dünyada var olmasının sebebi bu,

Kadir MISIROĞLU'nun davasının adı da tam olarak bu.

sakaya.fırat
Yasaklı
17 Ocak 2019 21:58

Iyide bunu anlatmaya çalıştığın zihniyet

Ülkede 100 binlerce heykel varken , bucada yeni heykel yaptirip ( kim bilir kaç liraya ) beğenmeyen ve o heykelin restorasyonu için 60 bin lira harcayan zihniyet

3gEhA, 5 yıl önce

Padişahım çok yaşa! misali diyorsun...

Bu dünya ve düzen, insanların istediği gibi değil, Allah'ın istediği gibi yönetilmek zorunda! İnsanın dünyada var olmasının sebebi bu,

Kadir MISIROĞLU'nun davasının adı da tam olarak bu.

Montona
Kapalı
18 Ocak 2019 08:41

hakkında şizofren olduğu için ceza davası bile açılamayan adamı mı savunuyorsunuz ?

hakikaten bu adamı savunan varsa kesin şizofrendir !

3gEhA
Yasaklı
18 Ocak 2019 08:45

Kime göre şizofren ve neyin iddiası bu sizde ki?

Kadir MISIROĞLU'na bu ülkede devlet tarafından 4 kere suikast düzenlenmiştir. Bu insanın yaşamış olduğu sıkıntıların ana gayesi,

M.Kamal hakkında belgelerle beraber söylediği sözlerden başkası değildir. Kadir MISIROĞLU'nun bir insan hakkında, o insanın yapmış olduğu hata veya eksileri, gerek şahitlerle, gerekse o insanın yakın arkadaşlarıyla, gerekse o yakın arkadaşlarının kendi kaleme aldıkları eserlerini şahit olarak insanlara aktarması,

Kadir MISIROĞLU'nu deli ve şizofren mi yapıyor?

Kendisine dava açılamayan dediğiniz insan, hapishanelerde yattı, hem de ne uğruna? Bir hiç uğruna!

Tarih ve hakikatlerden bu günden ibaret değildir asla! Tarihin dünü vardır, bu günü vardır ve de yaşanacak olan yarını vardır!

Montona, 5 yıl önce

hakkında şizofren olduğu için ceza davası bile açılamayan adamı mı savunuyorsunuz ?

hakikaten bu adamı savunan varsa kesin şizofrendir !

3gEhA
Yasaklı
18 Ocak 2019 08:48

Kesinlikle bu konuda haklısın. Fakar egehan olarak zaten benim,

Kemalist düşüncelere karşılık, M.Kamal olmasaydı olmazdık diye düşünen insanlara karşı anlatacak tek bir cümlem yok. Sadece, bu kemalist zihniyetin iddia attığı iftiralara karşılık,

Kadir MISIROĞLU kimdir?

Neyi dava edinmiştir?

Gerçekten de kemalistlerin attığı iftira gibi deli midir?

Deli diye itham eden insanın 60'ın üzerinde yazmış olduğu kitap insanlara bir şey düşündürmeli değil midir?

gibi gibi hakikati öğrenmeye vesile olmak için, buraya baktıkça yazma gereği hissettiğiniz ince çizgimizdir.

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Iyide bunu anlatmaya çalıştığın zihniyet

Ülkede 100 binlerce heykel varken , bucada yeni heykel yaptirip ( kim bilir kaç liraya ) beğenmeyen ve o heykelin restorasyonu için 60 bin lira harcayan zihniyet

Montona
Kapalı
18 Ocak 2019 09:11

"""""Burada yatarken Cumhuriyet?in 50. Yılı af görüşmeleri başladı. Hükümete ortak olan Milli Selâmet Partisi komünistlerin afvına râzı olmayarak 141. ve 142. Maddelerin afvın şümûlüne alınmasına muhâlefet ediyorlardı. Bu durum afvın çıkmasını geciktiriyordu. Hâlbuki devletin afvedebileceği asıl bu gibi kendi hukukuna taalluk eden hususlardı. Bu sebeple Ankara?ya giderek af görüşmelerinin kulislerine katılmak istedim. Lâkin mahkûm sıfatıyla bunu yapamazdım. Ayhan Bey şu formülü buldu; askere verilen tebdil-i hava gibi mahkûma da muvakkatlık şartıyla üç aya kadar dışarı çıkıp serbestçe dolaşma hakkı tanınabilirdi.

Bu mâhiyette bir rapor alarak diğer psikiyatri hocalarına imzalattırsak da Adlî Tıp Kurumu bunu reddetti. O sırada Adâlet Bakanı Milli Selâmet Partisi?nden Şevket Kazan?dı. Durumu şikâyet yollu O?na telefonla bildirdim. O bir araştırma yaptıktan sonra böyle bir rapor ?âcil? kaydını ihtivâ ederse Adlî Tıp Kurumu?nun tasdikine gerek olmadan bakanlıkça tahliye kararı verebileceğini söyledi. Bunun üzerine yeniden bir rapor aldık. Bu raporun mâhiyeti ?hastahâne ve hapishâne şartları sıhhatini bozduğundan üç ay müddetleâilesinin yanında kalarak infaza ara verilesi elzemdir? şeklinde idi. Buna istinaden bakanlığın tahliye kararı ile dışarı çıktım ve af çalışmalarına katıldım. Üç ay bitmeden de af çıktı ve tamamen serbest kaldım. Keyfiyet bundan ibârettir.?"""""

dışarı çıkabilmek için sahte rapor düzenlemeyi kafasına koymuş düzenbazın önde gidenini mi kendinize referans alıyorsunuz ?

dışarı çıkabilmek için sahte rapor almaya çalışan birinin hangi söylediği lafa inanacaksınız ?

savunduğu tezlere diyorsunuz ki arkadaşı yada bilmem neyin söyledikleri üzerinden çıkartılan yorumlar diyorsunuz da her söylenen her hatıra gerçek mi oluyor ?

tarih üzerine akademik kariyeri nedir ki her dediğine inanıyorsunuz ?

3gEhA, 5 yıl önce

Kime göre şizofren ve neyin iddiası bu sizde ki?

Kadir MISIROĞLU'na bu ülkede devlet tarafından 4 kere suikast düzenlenmiştir. Bu insanın yaşamış olduğu sıkıntıların ana gayesi,

M.Kamal hakkında belgelerle beraber söylediği sözlerden başkası değildir. Kadir MISIROĞLU'nun bir insan hakkında, o insanın yapmış olduğu hata veya eksileri, gerek şahitlerle, gerekse o insanın yakın arkadaşlarıyla, gerekse o yakın arkadaşlarının kendi kaleme aldıkları eserlerini şahit olarak insanlara aktarması,

Kadir MISIROĞLU'nu deli ve şizofren mi yapıyor?

Kendisine dava açılamayan dediğiniz insan, hapishanelerde yattı, hem de ne uğruna? Bir hiç uğruna!

Tarih ve hakikatlerden bu günden ibaret değildir asla! Tarihin dünü vardır, bu günü vardır ve de yaşanacak olan yarını vardır!

18 Ocak 2019 09:28

islam coğrafyası çökmüş.nerde bir müslüman varsa sefil.tek derdimiz atatürk düşmanlığı.millet aya çıkıyor siz hala oturmuş atatürk şunu yaptı bunu yaptı.bırakın bunları artık atatürk ne yaptıysa yaptı önünüze bakın.

3gEhA
Yasaklı
18 Ocak 2019 09:37

Bir defa kullanmış olduğunuz üslup baştan aşağı yanlıştır.

Siz buraya bir şeyler kopyala yapıştır yapacaksınız, ve bundan bizim tam bir şekilde iman etmemizi bekleyeceksiniz, "bu işte doğrusudur bak" diye ima da bulunacaksınız. Ama,

Kendisine ithamlarda bulunan Kadır MISIROĞLU'nun kendini ifade etmesi, belgelerle beraber kendisine atılan iftiralara cevap vermesini kabul etmeyeceksiniz, "hayır senin dediğin değil, senin hakkında sana iftira atanların dedikleri doğrudur" dercesine bir tavır sergileyeceksiniz öyle mi?

Yazdığınız iddia ve çirkin iftiralara karşılık, sözün muhatabı bu konu hakkında cevap veriyor, bu cevabı link olarak aşağıya bırakıyorum.

Kadir MISIROĞLU'na atılan deli iftirasına kendisinden cevap: (Video sadece 7 dakikadır. Daha fazla bilgi almak isteyen, Kadir MISIROĞLU'nun youtube resmi kanalından bulabilir.)

https://www.youtube.com/watch?v=X57k33NrMu8

Montona, 5 yıl önce

"""""Burada yatarken Cumhuriyet?in 50. Yılı af görüşmeleri başladı. Hükümete ortak olan Milli Selâmet Partisi komünistlerin afvına râzı olmayarak 141. ve 142. Maddelerin afvın şümûlüne alınmasına muhâlefet ediyorlardı. Bu durum afvın çıkmasını geciktiriyordu. Hâlbuki devletin afvedebileceği asıl bu gibi kendi hukukuna taalluk eden hususlardı. Bu sebeple Ankara?ya giderek af görüşmelerinin kulislerine katılmak istedim. Lâkin mahkûm sıfatıyla bunu yapamazdım. Ayhan Bey şu formülü buldu; askere verilen tebdil-i hava gibi mahkûma da muvakkatlık şartıyla üç aya kadar dışarı çıkıp serbestçe dolaşma hakkı tanınabilirdi.

Bu mâhiyette bir rapor alarak diğer psikiyatri hocalarına imzalattırsak da Adlî Tıp Kurumu bunu reddetti. O sırada Adâlet Bakanı Milli Selâmet Partisi?nden Şevket Kazan?dı. Durumu şikâyet yollu O?na telefonla bildirdim. O bir araştırma yaptıktan sonra böyle bir rapor ?âcil? kaydını ihtivâ ederse Adlî Tıp Kurumu?nun tasdikine gerek olmadan bakanlıkça tahliye kararı verebileceğini söyledi. Bunun üzerine yeniden bir rapor aldık. Bu raporun mâhiyeti ?hastahâne ve hapishâne şartları sıhhatini bozduğundan üç ay müddetleâilesinin yanında kalarak infaza ara verilesi elzemdir? şeklinde idi. Buna istinaden bakanlığın tahliye kararı ile dışarı çıktım ve af çalışmalarına katıldım. Üç ay bitmeden de af çıktı ve tamamen serbest kaldım. Keyfiyet bundan ibârettir.?"""""

dışarı çıkabilmek için sahte rapor düzenlemeyi kafasına koymuş düzenbazın önde gidenini mi kendinize referans alıyorsunuz ?

dışarı çıkabilmek için sahte rapor almaya çalışan birinin hangi söylediği lafa inanacaksınız ?

savunduğu tezlere diyorsunuz ki arkadaşı yada bilmem neyin söyledikleri üzerinden çıkartılan yorumlar diyorsunuz da her söylenen her hatıra gerçek mi oluyor ?

tarih üzerine akademik kariyeri nedir ki her dediğine inanıyorsunuz ?

Montona
Kapalı
18 Ocak 2019 10:41

bu adamın deli olduğu veya olmadığı beni zerre ırgalamıyor.Lakin evrakta sahtekarlık yapmayı bile aklına koyan adamın ALLAH bir dediği dışında hiçbir şeye inanmam.

Bende tarih adı altında istediğim sayıda hatıra ekler sonuna bakın gördünüz mü tarih sizin bildiğiniz gibi değil demesini bilirim.Ama zırvalamaktan da öteye gidemem !

keşke yunan galip gelseydi diyen bir adamın ruh sağlığından da şüphe duyarım !

3gEhA
Yasaklı
18 Ocak 2019 10:47

Atatürk düşmanlığı ne alaka?

İslam coğrafyasının çökmesini bir tek sebebe bağlamak ne alaka?

* M.Kamal zamanında Türkiye ve islam coğrafyası ne durumdaydı?

*M.Kamal'in islam coğrafyası katmış olduğu değer(ler) nedir?

*Allah için yaptığı hizmetlerin adı nedir?

*Bu ülkede islama zarar verenler kimlerdir?

*Kur'anı yasaklatanlar kimlerdir?

*İnsanların dini vecibesi olan Ezan-ı Muhammedi türkçeleştirip, insanların diniyle alay eden ve oynayanlar kimlerdir?

*İnsanların diliyle, kılık kıyafetiyle, inançlarına müdahale edenler kimlerdir?

gibi sorular soruyor muyuz?

Sorduğumuzu var sayarsak, sizin bu sözleri savunmanız için, evvela bu sorulanlara hakkaniyet ile cevap vermeniz gerekmektedir. Cevap verilecek bir durumda söz konusu olmadığına göre,

Mevzu birileri değildir,

Kadir MISIROĞLU'nun bu topraklarda var olan ender bir insan olduğunun bilincini, haberdar olmayan diğer insanlarında bir haber olmasına vesile olmaktır.

kızılelmaülküsü, 5 yıl önce

islam coğrafyası çökmüş.nerde bir müslüman varsa sefil.tek derdimiz atatürk düşmanlığı.millet aya çıkıyor siz hala oturmuş atatürk şunu yaptı bunu yaptı.bırakın bunları artık atatürk ne yaptıysa yaptı önünüze bakın.

debug
Genel Müdür
18 Ocak 2019 10:49

Kadir Mısıroğlu için "bu ülkenin en değerli simalarından biridir" diyen adama dert anlatmaya çalışmaya gerek yok bence... Buyursun değeriyle yaşasın arkadaş. Çok da kaale almamak gerekir.

3gEhA
Yasaklı
18 Ocak 2019 10:54

Kadir MISIROĞLU,

Sizin gibi düşünen insanlardan bıkmış olacak ki, bu mevzuya getimiş olduğu cevaplardan artık kendisine gına gelmiştir.

"Keşke Yunan Galip Gelseydi" dediğini iddia ettiğiniz insanın, "Yunan Mezalimi" adlı kitabını okudun mu?

Bundan haberin var mı?

Kaldı ki,

Yine aynı şekilde, sizin gibi iftira atanlara, iftiraya muhatap olan kişinin ağzından cevap, e siz bunlara rağmen hala daha kendi bildiğinizin doğru olduğunu zannediyorsanız, bu da sizin psikolojik sorununuzdur!

Keşke yunan galip gelseydi sözünü evirip çeviren kemalist, odatv, cumhuriyet gibi zihniyete bozuk olanlara cevabı aşağıdaki linkte mevcuttur: (Video sadece 6 dakikadır. Bu konu hakkında daha geniş bilgi almak isteyen, Kadir MISIROĞLU'nun youtube'daki resmi kanalında bulabilir.)

https://www.youtube.com/watch?v=IJFDgfx5glQ

Montona, 5 yıl önce

bu adamın deli olduğu veya olmadığı beni zerre ırgalamıyor.Lakin evrakta sahtekarlık yapmayı bile aklına koyan adamın ALLAH bir dediği dışında hiçbir şeye inanmam.

Bende tarih adı altında istediğim sayıda hatıra ekler sonuna bakın gördünüz mü tarih sizin bildiğiniz gibi değil demesini bilirim.Ama zırvalamaktan da öteye gidemem !

keşke yunan galip gelseydi diyen bir adamın ruh sağlığından da şüphe duyarım !

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
18 Ocak 2019 20:25

Adama sormuşlar.

"Niçin namaz kalmıyorsun?"

Adam cevap vermiş.

"Kur'an'da 'lâ takrabüsselah' var demiş.

Adama; "Ayetin evvelinide oku" demişler.

Adam: "Ben hafız değilim" demiş.

sakaya.fırat
Yasaklı
18 Ocak 2019 21:32

Birini eleştirmek dusmanliksa

Sizde birini Mesela meclis başkanını eleştirirken dusmanlikmi yapmış oluyorsunuz

Atatürk şunu yanlış yaptı neden denemez

Bu insan yanlış yapamazmi

kızılelmaülküsü, 5 yıl önce

3gEhA
Yasaklı
18 Ocak 2019 22:52

Kadir MISIROĞLU'dan bahsedince, hemen atatürk'ü över hale geldiler. Yahu her şeyde MKemal konuşmak zorunda mıyız biz?

Her şeyi buraya bağlamak ne kadar doğru? Bu tür düşünen insanlara zaten siz bir şey anlatamazsınız.

O yüzden bu başlık,

Kemalistlerin, Cumhuriyetcilerin, Sözcülerin, Halk Tivicilerin, Oda Tivicilerin, Kadir MISIROĞLU hakkında attıkları iftiraları, iftiranın muhatabı olan şahsın birinci ağızdan vermiş olduğu açık ve net cevaplarla hakikati göstermektir.

Bu ülkenin evlatları, Türk Tarihinin sadece 1923'den ibaret olmadığını, tarihimiz 1923 yılından önce başladığını ve Cumhuriyet tarihi adı altında bu ülkenin evlatlarına ve topraklarında neler oynandığını,nelerin peşkeş çekildiğini artık her şeyiyle beraber öğrenir hale geldi.

Şu yakın tarihin yaşayın ismidir Kadir MISIROĞLU!

Mesela, kendisine atılan iftiralara vermiş olduğu şu cevap niteliğindeki videoyu seyredin! Kim doğruları söylüyor kim yanlışları bu insanların üzerinde doğru diye göstermeye çalışıyor görün.

https://www.youtube.com/watch?v=GK4nlvmNLp0

debug
Genel Müdür
19 Ocak 2019 11:55

:D :D :D Adam troll olsun diye yapılan haberi ciddiye almış cevap veriyor :D :D

Aha o haber de bu söylediği saçma salak william shakespeare'in aslında GİZLİ MÜSLÜMAN(gizli müslüman nasıl oluyorsa bu hıyara bi sormak lazım.) adı da ŞEH PİR miş... Yukarıda "bana iftira atıyorlar" diye sözde cevap verdiği videonun konusu da bu :) Tam bir gerizekalı bu adam kısacası. Gerçi bizim millet sever böylelerinin peşinden gitmeyi fetullah gülen denen ilkokul mezunu bi sözde kanaaat önderinin peşinden gidiyordunuz 3-5 sene önce de... Nice proflar okumuşlar vardı peşinde...

https://www.youtube.com/watch?v=HlaKAxqciho

Bu kaypak herif sözde çok acayip dindardır yersen tabi...

ama Mustafa Kemal'i güya eleştrecek ya "boyu kısa" "sesi kötü" diye dalga geçip müridleriyle birlikte gülüp alay ediyorlar güya... Sakarya meydan muharebesini de "basit bir savaş" olarak niteleyen bu şahıs ayrıca kahveyi şekerli içenler "adam değildir" diyerek Mustafa Kemal adam değildir diyor...

https://www.youtube.com/watch?v=ffFhEP2-2ow

Atatürk düşmanı olduğunu da senin attığın videoda kabul edip gurur duyuyorum diyor zaten...

Bu dedesi "ingiliz mandasına girelim" dye fetva verenlerin tohumu olan kadirinizle birlikte yunana gidebilirsiniz bence hiç bir şey kaybetmez bu ülke aksine kazanır.

Kadir Mısıroğlu vatan hainidir! Tam istiklal mahkemelerinde asılacak adammış da kısmet olmamış

Montona
Kapalı
19 Ocak 2019 12:00

sen gel Geometri kitabi yaz , savas alanlarini kasip kavur , masanda krallar ve generaller esas durusda seni bekledin diger yanda ilkokul mezunu olamayan sigir suruleri seni elestirsin cok kahpesin be dunya
Toplam 402 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi