Editörler : Pangaea

bilgmuhmeri
Aday Memur
20 Nisan 2019 15:22

hocam hangi güvenlik formunu götürdünüz ? sormak istediğim asıl şey hakkında bilgi alınacak

akraba harici 3 kişiyi yazdınız mı ? tcleri de isteniyor mu ? herkes tcsini vermek istemez cok zorladı beni bu konu ya. size ne dediler acaba ?

nehayatama, 5 yıl önce

girdim hocam. komisyonda 5 kisi vardi. biri baskan kendinizi tanittiriyor. diger 4 kisi kurumda calisan muhendislermis. biri Ataturk ilkelerini say dedi devletciligi acikla dedi. digerleri de birer tane teorik soru sordu.

nehayatama
Memur
20 Nisan 2019 15:33

3 kisi olan degil digerini aliyorlar hocam. 3 kisi olan kabul edilmiyor.

bilgmuhmeri, 5 yıl önce

hocam hangi güvenlik formunu götürdünüz ? sormak istediğim asıl şey hakkında bilgi alınacak

akraba harici 3 kişiyi yazdınız mı ? tcleri de isteniyor mu ? herkes tcsini vermek istemez cok zorladı beni bu konu ya. size ne dediler acaba ?

bilgmuhmeri
Aday Memur
20 Nisan 2019 15:34

Allah razı olsun hocam ya sabahtan beri bununla uğraşıyorum. İnşallah hayırlısıyla atanırsınız.

nehayatama, 5 yıl önce

nehayatama
Memur
20 Nisan 2019 15:36

ayrica basvuru kilavuzunda adli sicil kaydi olanlar denmis ama yine de sicil kaydini herkesten istiyorlar. diploma ve terhis belgesinin orjinallerini de mutlaka goturun kontrol ediyorlar.

nehayatama
Memur
20 Nisan 2019 15:38

sagolun hocam sizden de. insallah hayirlisi olsun hakkimizda.

bilgmuhmeri, 5 yıl önce

Allah razı olsun hocam ya sabahtan beri bununla uğraşıyorum. İnşallah hayırlısıyla atanırsınız.

Eeehırs
Aday Memur
20 Nisan 2019 16:15

Hocam bu üç kişi olan bizim sistemden indirdiğimiz değil heralde değil mi
bilgmuhmeri, 5 yıl önce

mülakata giren arkadaslar, hakkında bilgi verecek 3 kişi olan güvenlik formunu mu götürdünüz ?

bilgmuhmeri
Aday Memur
20 Nisan 2019 16:23

Eeehırs, 5 yıl önce
Hocam bu üç kişi olan bizim sistemden indirdiğimiz değil heralde değil mi

Eeehırs
Aday Memur
20 Nisan 2019 16:43

Hocam mülakat sürecinde telefonları bırakabilecek ortam var m? Şehir dışından geleceğiz
nehayatama, 5 yıl önce

soruluyor 3 tane

Eeehırs
Aday Memur
20 Nisan 2019 17:06

Yani bizim götürmemiz gereken e devlet ile giriş yapıp sistemden indirdiğimiz değil mi
bilgmuhmeri, 5 yıl önce

hocam ben buradaki 3 kişiyi kasteddim . https://personeltemin.msb.gov.tr/Anasayfa/IcerikWeb/MDS02?menuItem=1

nehayatama
Memur
20 Nisan 2019 17:17

küçük şifreli dolaplar var hocam sıkıntı olmuyor telefon.

Eeehırs, 5 yıl önce
Hocam mülakat sürecinde telefonları bırakabilecek ortam var m? Şehir dışından geleceğiz

bilgmuhmeri
Aday Memur
20 Nisan 2019 17:32

Hocam yetkili kişi şöyle demiş:" Bilgilerinizin geldiği ekranın sağ üstünde Güvenlik formuna tıkladığınızda gelen ekranın sağ üstünde Word olarak indir seçeneği mevcut. İndirip gerekli değişiklikleri yapıp çıktısını alabilirsiniz."

Ben buradan indirdim.Sonra da ana-baba bilgilerinin altına kardeşlerimin bilgilerini ekledim adres ve tc olarak.(ben ekledim kardeşleri gerekiyor mu bilmiyorum) diğer formdaki hakkında bilgi alınacak 3 kişi kısmı da yok. Şükür ki istenmiyormuş.

Benim anladığım bu şekilde. İnşallah yanlıs yönlendirmem. Mülakata henüz girmedim.

Eeehırs, 5 yıl önce
Yani bizim götürmemiz gereken e devlet ile giriş yapıp sistemden indirdiğimiz değil mi

mecheng90
Kapalı
20 Nisan 2019 17:44

Hakkında bilgi alınacak 3 kişi kısmını içermeyen güvenlik soruşturma formu götürmeniz yeterli arkadaşlar. Mülakata girmiş biri olarak söylüyorum bunu.

starnet
Aday Memur
20 Nisan 2019 18:28

https://personeltemin.msb.gov.tr/Genel/Content/form/guv.docx Hocam doldurmamız gereken güvernlik formu bu mu oluyor?

bilgmuhmeri, 5 yıl önce

hocam ben buradaki 3 kişiyi kasteddim . https://personeltemin.msb.gov.tr/Anasayfa/IcerikWeb/MDS02?menuItem=1

starnet
Aday Memur
20 Nisan 2019 18:33

güvenlik formunu nereden temin edebilirim hocam ?(akraba hariç 3 kişinin bilgisini isteyen form var bende ama bu form olmayacak sanırım)

nehayatama, 5 yıl önce

nehayatama
Memur
20 Nisan 2019 18:59

https://personeltemin.msb.gov.tr/

en altta form var indirebilirsiniz

starnet, 5 yıl önce

güvenlik formunu nereden temin edebilirim hocam ?(akraba hariç 3 kişinin bilgisini isteyen form var bende ama bu form olmayacak sanırım)

starnet
Aday Memur
20 Nisan 2019 19:14

Teşekkürler hocam.Bu arada mülakat 8 'de demişler ama kaçta başlıyor tam 8 de orada mı olmamız lazım?Sıra takriben kaç saat sonra geliyor?

nehayatama, 5 yıl önce

nehayatama
Memur
20 Nisan 2019 19:18

erkenden almaya başlıyorlar zamanında gidin. 11.30 gibi bitti benimki.

starnet, 5 yıl önce

Teşekkürler hocam.Bu arada mülakat 8 'de demişler ama kaçta başlıyor tam 8 de orada mı olmamız lazım?Sıra takriben kaç saat sonra geliyor?

tmbrwlvs
Aday Memur
21 Nisan 2019 20:12

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 sayfa olan form, adaylar tarafından

doldurma talimatına uygun olarak bilgisayarda BÜYÜK HARFLE doldurulacak, arkalı önlü olacak şekilde

2(iki) suret çıktısı alınacaktır. Formun ön yüzünün sağ üst kısmında yer alan fotoğraf kısmına yazıcı

vasıtasıyla renkli fotoğraf baskısı yapılacak, kesinlikle fotoğraf yapıştırılmayacaktır.)

sizin verdiğiniz form tek sayfa ama kılavuzda 2 sayfa olan formdan bahsedilmiş anlamadım.

nehayatama, 5 yıl önce

nehayatama
Memur
21 Nisan 2019 20:48

onu da doldurunca iki sayfa oluyor merak etmeyin :)

tmbrwlvs, 5 yıl önce

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 sayfa olan form, adaylar tarafından

doldurma talimatına uygun olarak bilgisayarda BÜYÜK HARFLE doldurulacak, arkalı önlü olacak şekilde

2(iki) suret çıktısı alınacaktır. Formun ön yüzünün sağ üst kısmında yer alan fotoğraf kısmına yazıcı

vasıtasıyla renkli fotoğraf baskısı yapılacak, kesinlikle fotoğraf yapıştırılmayacaktır.)

sizin verdiğiniz form tek sayfa ama kılavuzda 2 sayfa olan formdan bahsedilmiş anlamadım.

Eeehırs
Aday Memur
21 Nisan 2019 22:20

Hocam sizin bölüm neydi elektrik mühendislerinden giren var mı acaba mülakata?
nehayatama, 5 yıl önce

erkenden almaya başlıyorlar zamanında gidin. 11.30 gibi bitti benimki.

Toplam 80 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi