Editörler : crops35
03 Nisan 2021 10:24

Gelir idaresi başkanlığı şöför alımı sonucunu kazananlar

Kazanan arkadaşlar buraya yazalım evrak süreci atama vs.bilgilendirelim birbirimizi

04 Nisan 2021 21:01

Nasıl oluyor atama herhangi bir duyuru mu yapılıcak

nufuscu1993
Aday Memur
04 Nisan 2021 21:51

Bende merak ediyorum nasıl olacak arıyorlar mı tebligat mı yapılıyor vs hiçbir bilgim yok

tollgaa91
Aday Memur
04 Nisan 2021 22:29

Gib şoför mülakatını ben de geçtim süreç nasılişleyecek tebliğ mi edilecek açıklanan sonuç tebliğ sayılır mı güvenlik soruşturması falan mı bekliycez bilgisi olan yazarsa sevinirim

05 Nisan 2021 02:05

Evet burdan haberleşmeye çalışalım herhangi bir açıklama yapılmamış ne olacağıyla alakalı

adsadafsa
Aday Memur
05 Nisan 2021 16:29

Bugün yani 5 nisanda koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonu için duyuru yapılmış kazanan adaylardan evraklar istenmiş. Bu ünvan için sınav sonuçları 18 martta açıklanmış ve evrakların teslimi için 15 gün müddet tanınmış. Aralarında 18 gün var bizim sonuçlar 2 nisanda açıklandığına göre aynı senaryo olursa 20si gibi evraklar istenicek. Gib sınav sonuçlarını takip etmek lazım.

nufuscu1993
Aday Memur
05 Nisan 2021 16:56

Aynen dediğin gibi hocam bende öyle tahmin ediyorum

nufuscu1993
Aday Memur
05 Nisan 2021 18:48

Arkadaşlar mesaj geldi mi size

tollgaa91
Aday Memur
05 Nisan 2021 20:49

Koruma ve güvenlik olarak gib girenlerden evrak için 15 gün süre verildi birimde 20 nisanda gibi muhtemelen böyle olur evrakları teslim edince başlayacakmışız ayrı bir süreç olur mu ?bir de mesaj geldi mi kazandığınız ilçenin defterdarlık sitesindeki duyuruları takip edin diye

adsadafsa, 3 yıl önce

Bugün yani 5 nisanda koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonu için duyuru yapılmış kazanan adaylardan evraklar istenmiş. Bu ünvan için sınav sonuçları 18 martta açıklanmış ve evrakların teslimi için 15 gün müddet tanınmış. Aralarında 18 gün var bizim sonuçlar 2 nisanda açıklandığına göre aynı senaryo olursa 20si gibi evraklar istenicek. Gib sınav sonuçlarını takip etmek lazım.

nufuscu1993
Aday Memur
05 Nisan 2021 21:06

Evet hocam banada geldi

adsadafsa
Aday Memur
05 Nisan 2021 21:24

Banada msj geldi bugün. Güvenlik personeli için istenilen evraklar bunlar bizde 5. madde muhtemelen ehliyet ve fotokopisi olucaktır. Ben yavaştan hazırlarım duyuru olduğunda da teslim ederim diye düşündüm.

1- Nüfus cüzdanının aslı ile fotokopisi, (Nüfus cüzdanı aslı ile karşılaştırıldıktan sonra aslı iade edilecektir.)

2- Adli sicil ve Askerlik durumlarına ilişkin olarak yazılı beyanları,

3- KPSS sonuç belgesi,

4- Öğrenim belgesinin aslı ile fotokopisi, (Öğrenim belgesi aslı ile karşılaştırıldıktan sonra aslı iade edilecektir),

5- Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartının aslı ile fotokopisi, (Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartının aslı ile karşılaştırıldıktan sonra aslı iade edilecektir.)

6- Sağlık durumlarına ilişkin olarak yazılı beyanı,

7- Mal bildirim beyannamesi, (Personel Müdürlüklerinden temin edilecektir)

8- Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi, (Personel Müdürlüklerinden temin edilecektir)

9- Son 6 ay içerisinde çekilmiş 4,5x6 ebadında 6 adet fotoğraf,

10- Atama başvuru formu, (Personel Müdürlüklerinden temin edilecektir)

nufuscu1993
Aday Memur
05 Nisan 2021 22:01

Biz bu istenen evrakları atandığımız kurumuma mı verecez yoksa herhangi bir ilin vergi dairesi personel müdürlüğüne verip ordan mı gönderecekler acaba

05 Nisan 2021 22:44

Çalışma şartlarıyla ilgili bilgisi olan yazabilir mi?

nufuscu1993
Aday Memur
08 Nisan 2021 17:58

Evraklar istendi arkadaşlar

Egmise
Aday Memur
08 Nisan 2021 23:06

Evraklar istendi. 15 gün içinde teslim edilecek.

İşe başlama ne zaman olur? Güvenlik soruşturması olacak mı?

tollgaa91
Aday Memur
13 Nisan 2021 16:57

Evrakları teslim eden var mı çalışma şartlarını öğrendiniz mi görev e ne zaman başlatıyorlar arkadaşlar

adsadafsa
Aday Memur
14 Nisan 2021 09:07

Güvenlik soruşturması olucakmış evrak teslimine gittiğimde istenilen evrakların dışında güvenlik soruşturması formu doldurmamı istediler. Ne zaman sonuçlanır diye sorduğumda şubatın sonunda başka bir ünvan için evrak gönderdiklerini hala cevap beklediklerini söylediler.

tollgaa91
Aday Memur
16 Nisan 2021 21:57

Güvenlik soruşturması meclisten geçti lakin kanunlaşmadı bu yüzden soruşturma olup olmayacağı belli değil dendi banada maliye Bakanlığı göreve başlasınlar soruşturmayı beklemeye gerek yok derse hemen başlarsınız dediler

ankaa06
Aday Memur
17 Nisan 2021 13:41

Özel Güvenlik olarak kazanan arkadaşlar burada mı acaba?

17 Nisan 2021 19:47

Nerede böyle söylediler hocam istanbuldaki personel müdürlüğümü ?
tollgaa91, 3 yıl önce

Güvenlik soruşturması meclisten geçti lakin kanunlaşmadı bu yüzden soruşturma olup olmayacağı belli değil dendi banada maliye Bakanlığı göreve başlasınlar soruşturmayı beklemeye gerek yok derse hemen başlarsınız dediler

18 Nisan 2021 01:42

Şu an için güvenlik soruşturması var diye biliyorum ama yanlışmı biliyorum acaba ?
Toplam 70 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi