Editörler : swat3410

Hafiyeci
Aday Memur
22 Ocak 2020 14:51

Niye çıkmak istiyorsunuz devrem
akarca42, 4 yıl önce

Biz özel harekat tan çıkmaya çalışıyoruz millet girmeye Allah sonumuzu hayir etsin

Old killer
Aday Memur
22 Ocak 2020 16:14

Dönem kaç ? Çıkmak zor değil kardeşim. Yeterki gerçekten çıkmayı kafana koy. Benim 21. yılım Allah a şükür ama çıkmanı tavsiye etmem. 8 yıl kadroda çalışıp geri döndüm. Bunu yaşamış biri olarak söylüyorum. Özel Harekatın kıymetini bilin. YAŞASIN DEVLET, VAROLSUN ÖZEL HAREKAT !!!
akarca42, 4 yıl önce

Biz özel harekat tan çıkmaya çalışıyoruz millet girmeye Allah sonumuzu hayir etsin

derebeeyi
Memur
22 Ocak 2020 17:44

kardeşim özelden yaz bana senin çıkman için her şeyi yapacağım
akarca42, 4 yıl önce

Ali202534
Aday Memur
22 Ocak 2020 20:43

3 yıl önce sakatlığımdan ötürü kursu 1 ay kala bırakmıştım doktor raporu ile şuan dört gözle bekliyorum kursun açılmasını yaşansın devlet varolsun özel harekat en kısa zamanda özüne dönecektir

Hafiyeci
Aday Memur
22 Ocak 2020 20:47

Kurs açılırsa yaş sınırı yaparlar mı 29 yasındayım kasım ayında tamamlamış olacağım yaşımı

Ali202534
Aday Memur
22 Ocak 2020 20:51

Devrem polis memurlarında 30 du yaş sınırı bu değişiklik gösterebiliyor gönüllülük esas olduğundan girersin

Hafiyeci
Aday Memur
22 Ocak 2020 20:55

İnşallah devrem dört gözle bekliyoruz ama şu an için alım konusu söz konusu değilmiş diye duydum bu dışarıdan 500 kadın alacaklarmış onun planlaması varmış inşallah bizi de dahil ederler bu kursa
Ali202534, 4 yıl önce

Devrem polis memurlarında 30 du yaş sınırı bu değişiklik gösterebiliyor gönüllülük esas olduğundan girersin

Ali202534
Aday Memur
22 Ocak 2020 21:05

Kurs hocamla görüştüm aynen şuan planlama yok dedi hergün ebysden takip ediyorum anlık birşey olursa paylaşalım devrem

Hafiyeci
Aday Memur
22 Ocak 2020 21:06

Tamam devrem sağolasın
Ali202534, 4 yıl önce

Kurs hocamla görüştüm aynen şuan planlama yok dedi hergün ebysden takip ediyorum anlık birşey olursa paylaşalım devrem

Ahmet06pls
Yasaklı
22 Ocak 2020 21:11

inşallah gelirsiniz arkadaşlar size bir lafım yok ama o kadar adam aldılar ki şu an sayı inanılmaz fazla terörün en kötü olduğu hendek barikat operasyonlarında bile sayı bunun yarısından daha azdı ne yapacaklar bu kadar adamı valla merak ediyorum

dirk heinen
Şube Müdürü
22 Ocak 2020 23:03

İnşallah çıkarsın da çevikte duba gibi dikerler oraya buraya.
akarca42, 4 yıl önce

dirk heinen
Şube Müdürü
22 Ocak 2020 23:04

10 bin lise - mezunu alındı sayı ikiye katlandı birden.
Ahmet06pls, 4 yıl önce

inşallah gelirsiniz arkadaşlar size bir lafım yok ama o kadar adam aldılar ki şu an sayı inanılmaz fazla terörün en kötü olduğu hendek barikat operasyonlarında bile sayı bunun yarısından daha azdı ne yapacaklar bu kadar adamı valla merak ediyorum

Hafiyeci
Aday Memur
22 Ocak 2020 23:20

Allah hakkımızda hayırlısını eylesin devrem Özel nedenlerden dolayı daha önceki kurslara katılamadım Allah şahit canı gönülden istediğimi inşallah tez zamanda kurs açılır biz de başarı ile tamamlayıp bu üniformayı giyeriz.
dirk heinen, 4 yıl önce
10 bin lise - mezunu alındı sayı ikiye katlandı birden.

Kral yanluz
Yasaklı
23 Ocak 2020 00:27

Bakın ben özel harekatcı olmadım 4 gere girdim. Ama tanıdım kadro yalan gerçek olan bağlılık sadakat adap bu özel harekatta var kadroda bu yok kardeşim. Bin kere can vereceğimi bilsem gene özel harekat olmak isterdim. Egm ayakta tutan pöhtür gerisi göstermelik tırı vırı

Z.burnulujohnwick
Aday Memur
23 Ocak 2020 02:22

o senin dediğin eski den di şimdi git bi gör özel harekatta varmı o dediklerin , daha kendilerine polis lafını yakıştıramayan biz özel harekatız diyen kendi çapında aklınca kendini diğer polislerden üstün gören memurlar la dolu özel harekat , eskiden özel harekatçı abi ,dayı gördük mü koşa koşa yanına giderdik ,biz ona saygı gösterirdik o bize sevgi ,şimdi selamını almayan insanlarla dolu ,o yüzden artık pek birsey beklememek lazım , arkadaşlık diyorsun ya o iş bitti anlayacağın
Kral yanluz, 4 yıl önce
Bakın ben özel harekatcı olmadım 4 gere girdim. Ama tanıdım kadro yalan gerçek olan bağlılık sadakat adap bu özel harekatta var kadroda bu yok kardeşim. Bin kere can vereceğimi bilsem gene özel harekat olmak isterdim. Egm ayakta tutan pöhtür gerisi göstermelik tırı vırı

Z.burnulujohnwick
Aday Memur
23 Ocak 2020 02:25

egm yi ayakta tutan pöh mü :)) daha adamlar kendilerini ayakta tutamıyor sen teşkilat diyon :))
Z.burnulujohnwick, 4 yıl önce
o senin dediğin eski den di şimdi git bi gör özel harekatta varmı o dediklerin , daha kendilerine polis lafını yakıştıramayan biz özel harekatız diyen kendi çapında aklınca kendini diğer polislerden üstün gören memurlar la dolu özel harekat , eskiden özel harekatçı abi ,dayı gördük mü koşa koşa yanına giderdik ,biz ona saygı gösterirdik o bize sevgi ,şimdi selamını almayan insanlarla dolu ,o yüzden artık pek birsey beklememek lazım , arkadaşlık diyorsun ya o iş bitti anlayacağın

Hafiyeci
Aday Memur
23 Ocak 2020 10:47

Hiç bir konuda genelleme yapmak doğru değildir. "Bilmediğin bir şeyin peşine düşme! Çünkü kulak, göz, kalp, hepsi de sorguya çekilecektir." (İsra, 36) ayeti bizlere bir sorumluluk yüklemektedir. genelleme yaparak insanların tamamını suçlu ilan etmek kolaycılıktır, kul hakkıdır.
egm yi ayakta tutan pöh mü :)) daha adamlar kendilerini ayakta tutamıyor sen teşkilat diyon :))

Hafiyeci
Aday Memur
23 Ocak 2020 10:50

Ayrıca dediklerinde doğruluk payı var yok değil, biz de görüyoruz bazı arkadaşların kendilerini bizden ayrıcalıklı gördüklerini, illa ki bu tarz insanlar olacak her yerde var sadece özel harekatta mı zannediyorsun. Şubelerde çalışan meslektaşlarımız olsun başka birimlerde çalışan meslektaşlarımız olsun yok mu kendilerini farklı gören var aancak gene diyorum genelleme yapmak doğru değildir devrem.

Z.burnulujohnwick
Aday Memur
23 Ocak 2020 11:56

benim değindiğim nokta teşkilatın geri kalan memurları içi tırı vırı lafının kullanılması ,o zaman ben de şunu söylerim gerçek özel harekatçı polis okullarında gönüllü olarak bu branşı seçen adamlardır gerisi tırı vırı sırf maaşlı işim olsun hayatımı kurtarayım diye bir yere gireyim diyr çalışan insanlardır diye
Hafiyeci, 4 yıl önce
Ayrıca dediklerinde doğruluk payı var yok değil, biz de görüyoruz bazı arkadaşların kendilerini bizden ayrıcalıklı gördüklerini, illa ki bu tarz insanlar olacak her yerde var sadece özel harekatta mı zannediyorsun. Şubelerde çalışan meslektaşlarımız olsun başka birimlerde çalışan meslektaşlarımız olsun yok mu kendilerini farklı gören var aancak gene diyorum genelleme yapmak doğru değildir devrem.

Hafiyeci
Aday Memur
23 Ocak 2020 12:01

Doğru diyorsun hiç bir yer tırıvırı değildir teşkilatımızda her birim önem arz etmektedir. O konuda hem fikiriz devrem.
benim değindiğim nokta teşkilatın geri kalan memurları içi tırı vırı lafının kullanılması ,o zaman ben de şunu söylerim gerçek özel harekatçı polis okullarında gönüllü olarak bu branşı seçen adamlardır gerisi tırı vırı sırf maaşlı işim olsun hayatımı kurtarayım diye bir yere gireyim diyr çalışan insanlardır diye
Toplam 150 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi