Editörler : swat3410

Garibantr
Memur
20 Nisan 2021 12:49

Hadi yat uyu sen abicim, sen bir anda anlamazsın zamanla yavaş yavaş gelir kafası anlayan anladı sütünü iç yatmadan, çokta kafanı bulandırma kötü rüya görürsün
babapolis, 3 yıl önce
Ahahahahahajaj ahahahaba dayanamiyorum ama sana çok guzel yazıyorsun ama ben uyuyacağım senin gibi ıssız gezmiyoruz kusura bakma boşver sen yaz gelen olur sen hiç merak etme gelen olur Allah'ım ya neler yazmış hiçbir anlamadım Allah'ım ya yazılara bak:)))
20 Nisan 2021 13:39

gariban yazık la kafana :D boş zamanlarında fazla zar atma aklını başından almış belli ki. sivilcelerini de temizle her gün mutlaka tamam mı. hadi aeo :D

Garibantr
Memur
20 Nisan 2021 13:42

5.dönem paem den amirlerin geldiğinde sivilcelerini sen temizlersin artık iyice yalayıp yutarsın, senden herşey beklenir ha çakkal
serbestvezin, 3 yıl önce

gariban yazık la kafana :D boş zamanlarında fazla zar atma aklını başından almış belli ki. sivilcelerini de temizle her gün mutlaka tamam mı. hadi aeo :D

20 Nisan 2021 16:10

ahaha bu gaviş konser olacakmış ahahaha gelsin gelsin behzatç gibi olacağını sanıyor ahahsldksk oğlum muhtarların ayak işini yapmaktan sivilcye zaman kalmıcak müdürün telsizde ağzına edecek ahahahajamal
Garibantr, 3 yıl önce
5.dönem paem den amirlerin geldiğinde sivilcelerini sen temizlersin artık iyice yalayıp yutarsın, senden herşey beklenir ha çakkal

Garibantr
Memur
20 Nisan 2021 16:13

Huhaha benim kobrayı veriyim sana adam ya mezopotamya şempanzesi muzu gördümü hemen koşar oturur hiç sekmez
Kobra070707, 3 yıl önce
ahaha bu gaviş konser olacakmış ahahaha gelsin gelsin behzatç gibi olacağını sanıyor ahahsldksk oğlum muhtarların ayak işini yapmaktan sivilcye zaman kalmıcak müdürün telsizde ağzına edecek ahahahajamal
21 Nisan 2021 01:12

bamya sevmiyorum şekerim ahahahaj. o değilde bu mal cidden polismi olacak ahajaja gel oğlum gelll
Garibantr, 3 yıl önce
Huhaha benim kobrayı veriyim sana adam ya mezopotamya şempanzesi muzu gördümü hemen koşar oturur hiç sekmez

Garibantr
Memur
21 Nisan 2021 01:17

He senden olmuş ya en malından bile olur babamın oğlu dalga küçük heralde bilinç altına yerleşmiş kobra mobra diye kendini mi teselli ediyon la çen a gudu gudu, akşama kadar amirin inletiyor seni heralde karakolda gelip buraya şaklabanlık yapayım bare diyon he kerten kele seni
Kobra070707, 3 yıl önce
bamya sevmiyorum şekerim ahahahaj. o değilde bu mal cidden polismi olacak ahajaja gel oğlum gelll

Ruhastası
Kapalı
22 Nisan 2021 01:07

Garibantr kardeşim bu kadar polis adamın içinde yakalanmayacağını bildiğinden haddi aşan sözler etmişsin. Yiğit adamsan yarın akşam 19da Bayrampaşa cevik B kapısının orda malzemecinin önünde ol sadece merak ediyorum gerçekten böyle nasıl sözler söylediğini yüzüme de söyle

Garibantr
Memur
22 Nisan 2021 01:09

Hsstkr lan teneke, git amirini yala
Ruhastası, 3 yıl önce
Garibantr kardeşim bu kadar polis adamın içinde yakalanmayacağını bildiğinden haddi aşan sözler etmişsin. Yiğit adamsan yarın akşam 19da Bayrampaşa cevik B kapısının orda malzemecinin önünde ol sadece merak ediyorum gerçekten böyle nasıl sözler söylediğini yüzüme de söyle

Ruhastası
Kapalı
22 Nisan 2021 01:11

Kardeşim üzgünüm iletişim problemin var muhtemelen uzerek söylemeliyim ki ya çok şımarık büyütülmüşsün ya da ailen elini eteğini çekmiş senden Allah hidayet versin hayırlı ramazanlar
Garibantr, 3 yıl önce
Hsstkr lan teneke, git amirini yala

Elentra27
Şef
22 Nisan 2021 01:17

Kardeşim gerek yok cimere ve siber suçlara Devletin kurum ve organlarını alenen aşağılama suçundan gerekli ihbar yapıldı kimlik tespitinden sonra egm'ye suç duyurusunda bulunması için dilekçe verilecek
Ruhastası, 3 yıl önce

Ruhastası
Kapalı
22 Nisan 2021 01:18

Elinize sağlık
Elentra27, 3 yıl önce
Kardeşim gerek yok cimere ve siber suçlara Devletin kurum ve organlarını alenen aşağılama suçundan gerekli ihbar yapıldı kimlik tespitinden sonra egm'ye suç duyurusunda bulunması için dilekçe verilecek

Garibantr
Memur
22 Nisan 2021 01:19

Benim ne ailem nede kaybedecek birşeyim var öyle 1 2 teneke gelir arada karşıma sonra yapar ya işini kaybetme korkusundan yada arkasında karısı çocuğu anası babası aklına gelir, komik olan ne biliyormusun bunlar gibi 100 tane mezopotamya maymununu diyarbakırda ip gibi dizip eğittim ama basit bir soruya goy goy yapan adamları eğitemedim
Ruhastası, 3 yıl önce
Kardeşim üzgünüm iletişim problemin var muhtemelen uzerek söylemeliyim ki ya çok şımarık büyütülmüşsün ya da ailen elini eteğini çekmiş senden Allah hidayet versin hayırlı ramazanlar

Ruhastası
Kapalı
22 Nisan 2021 01:23

Eğitene bilgi verene boynumuz kıldan ince bizi sevip sayana biz koşarız ama stresli işin içinde bu tarz kelimelerle şöyle bir yer de karşılaşınca insan sinirleniyor kimse gelip bana mesleğime meslektaşıma hakaret etmesin zaten herkes klavyenin başında delikanlı. Üzüldüm senin adına
Garibantr, 3 yıl önce
Benim ne ailem nede kaybedecek birşeyim var öyle 1 2 teneke gelir arada karşıma sonra yapar ya işini kaybetme korkusundan yada arkasında karısı çocuğu anası babası aklına gelir, komik olan ne biliyormusun bunlar gibi 100 tane mezopotamya maymununu diyarbakırda ip gibi dizip eğittim ama basit bir soruya goy goy yapan adamları eğitemedim

Garibantr
Memur
22 Nisan 2021 01:28

Meslektaşınin ne yazdığını okuyup idrak edebiliyormusun anaya küfür edip o kıt aklıyla beni manipüle edebileceğini sanıyor forum baştan aşağı küfür hakaret goy goy bunun gibi tipleri iyi tanırım ortamlarda artislik yapıp karakolda amirinden 10 puan fazla performans notu almak için çalmadiği saksafon kalmaz burası forum sitesi kimse cevap vermek zorunda değil bilgin yoksa okur geçersin varsa yazarsın bilgilendirirsin
Ruhastası, 3 yıl önce
Eğitene bilgi verene boynumuz kıldan ince bizi sevip sayana biz koşarız ama stresli işin içinde bu tarz kelimelerle şöyle bir yer de karşılaşınca insan sinirleniyor kimse gelip bana mesleğime meslektaşıma hakaret etmesin zaten herkes klavyenin başında delikanlı. Üzüldüm senin adına
Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi