Editörler : supporters.
«109110111112113114115116117118119120»

drErdems
Aday Memur
10 Eylül 2019 18:12

değerlendirmesi tamamlanmış dosyalar acaba komisyonda karara baglanacakmi? Yapilan son değişiklik komisyonda da dosyaların karara bağlanacağı yönünde idi.

GülHocam
Aday Memur
11 Eylül 2019 13:06

Tahminim, girilmesi tamamlanan ve geçen hafta açıklanmayan tüm dosyalar için karar alınacaktır hocam.

drErdems, 5 yıl önce
değerlendirmesi tamamlanmış dosyalar acaba komisyonda karara baglanacakmi? Yapilan son değişiklik komisyonda da dosyaların karara bağlanacağı yönünde idi.

Freedoc
Aday Memur
11 Eylül 2019 15:44

Saygı değer hocalarım,

Sistemde asıl veya yedek jürilerin düşmesi, jüri değerlendirme sürecinin bitimi takibi otomatik mı yoksa komisyon kararı ile mi gerçekleşiyor?

ferroskop
Şef
11 Eylül 2019 16:22

Hocam jüri üyesi eğer geçerli bir sebebi varsa üniversitesinin onayıyla (yönetim kurulu kararı) jürilikten çekilebiliyor. Jüri üyesi yönetim kurulu kararını sisteme yükler yüklemez ÜAK'daki memurlar sistemden hocanın ismini çıkartıyorlar. Birde eğer jüri üyesi süresi sonunda rapor girmediyse sistemden çıkartılıyor.

Freedoc, 5 yıl önce

Saygı değer hocalarım,

Sistemde asıl veya yedek jürilerin düşmesi, jüri değerlendirme sürecinin bitimi takibi otomatik mı yoksa komisyon kararı ile mi gerçekleşiyor?

Freedoc
Aday Memur
11 Eylül 2019 16:47

Öncelikle teşekkür ederim sayın hocam.

Jüri üyesi süresi sonunda rapor girmediyse sistemden çıkartılması memur tarafından mı yoksa

komisyon kararı ile mi gerçekleşiyor?

ferroskop, 5 yıl önce

Hocam jüri üyesi eğer geçerli bir sebebi varsa üniversitesinin onayıyla (yönetim kurulu kararı) jürilikten çekilebiliyor. Jüri üyesi yönetim kurulu kararını sisteme yükler yüklemez ÜAK'daki memurlar sistemden hocanın ismini çıkartıyorlar. Birde eğer jüri üyesi süresi sonunda rapor girmediyse sistemden çıkartılıyor.

kafadadelisorular
Aday Memur
11 Eylül 2019 16:59

5 Eylül'de sonuç açıklandıktan sonra bu hafta pazartesi (9 Eylül'de) geçici doçentlik belgesi dilekçesini elden ÜAK'a götürdüm. Sağlık bilimleri alanım. Genel sekreter izinliymiş bu hafta. O yüzden gelecek hafta pazartesi yazılar genel sekretere gidecekmiş (16 Eylül). Dolayısıyla belge düzenlemesi için işlemler 16 Eylül'de başlayacak, bu hafta beklentiniz olmasın arkadaşlar. (Genel sekreterin imza için vekaleten birini bırakamaması da ayrı bir konu ama neyse).

doc83, 5 yıl önce

Hocam,

sonuç yazısından kastınız 'Geçici Doçentlik Belgesi' midir? Eğer 'Geçici Doçentlik Belgesi' nin elimize ulaşmasından bahsediyorsanız, öncelikle bağlı olduğunuz kurumdan ?Hakkında 7085 Sayılı Kanunun 4. Maddesi Kapsamında Görevden Uzaklaştırma veya Kamu Görevinden Çıkarılma Olmadığına? dair belgeyi alıp aşağıda linkte göreceğiniz dilekçe ile ÜAK'ya postalamamız gerekmektedir. Bu belgelere istinaden ÜAK adresimize 'Geçici Doçentlik Belgesi" ni kargolayacak. Eski başvuru forumlarından öğrendiğime göre bizden kargonun ÜAK'ya gidip bize belgenin ulaşması 20 günü buluyormuş. Ben de henüz dilekçemi ÜAK'ya kargolamadım, kolaylıklar dilerim.

http://www.uak.gov.tr/duyuru/2016AveSonras%C4%B1_Duyuru_GeciciDocentlikBelgesiBasvuru_060918.pdf

aksoy001
Aday Memur
11 Eylül 2019 17:01

Sanırım memur tarafından yapılıyor. Benim asil jürim düştü yedek 10 gün sonra asil oldu

ozelhukukcu
Aday Memur
11 Eylül 2019 20:21

Benim 16 Ağustostan (son rapor tarihi) 2 gün sonra asil jürim düşüp 1. yedek asil oldu.

aksoy001, 5 yıl önce

Sanırım memur tarafından yapılıyor. Benim asil jürim düştü yedek 10 gün sonra asil oldu

trakyadoc
Memur
11 Eylül 2019 22:58

Toplantının yukarıda söylediği üzere 18 Eylül'de yapılacağını varsayarsak, bu toplantıya son rapor giriş tarihi 15 Eylül olan dosyalar da yetişir mi acaba?

Ve eğer yetişirse bir önceki sonuçlar toplantıdan yaklaşık bir hafta sonra ilan edilmeye başlandı. Bu durumda 25 Eylül'den itibaren bu ayın sonuçlarının açıklanması beklenebilir, değil mi hocalarım?

GülHocam, 5 yıl önce

Tahminim, girilmesi tamamlanan ve geçen hafta açıklanmayan tüm dosyalar için karar alınacaktır hocam.

hureyre2
Şef
11 Eylül 2019 23:59

Evet söylediğiniz gibi olması gerekiyor ve inşallah sonuçlarımız başarılı olarak açıklanır.

trakyadoc, 5 yıl önce

Toplantının yukarıda söylediği üzere 18 Eylül'de yapılacağını varsayarsak, bu toplantıya son rapor giriş tarihi 15 Eylül olan dosyalar da yetişir mi acaba?

Ve eğer yetişirse bir önceki sonuçlar toplantıdan yaklaşık bir hafta sonra ilan edilmeye başlandı. Bu durumda 25 Eylül'den itibaren bu ayın sonuçlarının açıklanması beklenebilir, değil mi hocalarım?

cevher şamil
Aday Memur
12 Eylül 2019 01:36

Sayın hocalarım geçici doçentlik belgesi ile ilgili ÜAK'a telefonla danışmam gereken bir husus var. Acaba hangi numarayı aramalıyım. Bilgi verirseniz sevinirim.

Freedoc
Aday Memur
12 Eylül 2019 11:07

Sayın hocam,

sizin sonuç açıklandı mı peki, yoksa süreç devam mı ediyor?

ozelhukukcu, 5 yıl önce

Benim 16 Ağustostan (son rapor tarihi) 2 gün sonra asil jürim düşüp 1. yedek asil oldu.

Freedoc
Aday Memur
12 Eylül 2019 11:09

Sayın hocam,

Sizin sonuç açıklandı mı?

aksoy001, 5 yıl önce

aksoy001
Aday Memur
12 Eylül 2019 12:05

Benim sonucum açıklanmadı. 26 Ağustos?ta yedek jürim asil olarak atandı.

Freedoc, 5 yıl önce

Sayın hocam,

GülHocam
Aday Memur
12 Eylül 2019 12:17

15 Eylül'deki dosyaları içereceğini düşünüyorum şahsen hocam. Hemen akabinde Adalet Bakanlığı'na sevkederlerse, Cuma erken mi olur, bilmiyorum ama en geç öbür Çarşamba 2 dosyalı hocaların açıklanacağına inanıyorum.

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Ve de sonuçlarımız olumlu gelsin.

trakyadoc, 5 yıl önce

aksoy001
Aday Memur
12 Eylül 2019 12:27

Sistemde etik ihlal olarak görünen oldu mu

ozelhukukcu
Aday Memur
12 Eylül 2019 15:10

Hayır açıklanmadı; sistemde süreç "jüri sürecinde" ibaresiyle devam ediyor.

Freedoc, 5 yıl önce

Sayın hocam,

ferroskop
Şef
12 Eylül 2019 15:25

Hocalara bu ayın 15'ine kadar raporlarını tamamlamaları gerektiğine dair bir e-posta gitmiş denmişti grupta. Bu konuda net bir bilgisi olan var mı? Diyelim ki hocanın süresi 20'sinde bitiyor. O hocaya da bu mesaj gitmiş midir sizce?

GülHocam
Aday Memur
12 Eylül 2019 15:28

Hocam 20'si gibi bir durum olamaz zaten. Tek dosyası olan 16 Ağustos, iki dosyası olan 15 Eylül, üç dosyası olan 15 Ekim yazdığı için, mecburen iki dosyalılar girecek. Ya da yedeklerinki geçerli sayılacak. Herkese gitmiştir mail.

ferroskop, 5 yıl önce

Hocalara bu ayın 15'ine kadar raporlarını tamamlamaları gerektiğine dair bir e-posta gitmiş denmişti grupta. Bu konuda net bir bilgisi olan var mı? Diyelim ki hocanın süresi 20'sinde bitiyor. O hocaya da bu mesaj gitmiş midir sizce?

Documtrak
Memur
12 Eylül 2019 19:38

Sayın hocalarım benim aldığım duyum şu şekilde. Özellikle yeni proflara üç dosya gönderilmiş. 3 dosyalılar için son gönderim tarihi 15 Ekimmiş.

3 gün önceden hatırlatma yapılıyormuş. İnşallah ekime kalmayız çünkü ekim dönemi başvuruları var ÜAK'takiler çok yoğun olur başvuru döneminde. İki haftadır 4-5 kez aradım ama hiç ulaşamadım ÜAK'a.

Toplam 4352 mesaj
«109110111112113114115116117118119120»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi