Editörler : Lanet
28 Ocak 2023 17:28

Mahalli idareler 2023 gorevde yukselme ve unvan degisikligi sinav platformu

Merhaba arkadaşlar. ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI -Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü 2023 yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavının açmıştır.

Bu sayfa üzerinden sınavla ilgili konular üzerinden biri birimizle dayanışma içerisinde olmak dileğiyle. Kalın sağlıcakla

gergomen
Aday Memur
28 Ocak 2023 17:29

Sinav tarihi ne zaman

FUDAY
Şef
29 Ocak 2023 14:03

henüz netleşmedi. Muhtemelen seçim tarihinin netleşmesi ile beraber sınav tarihi de netleşecek. Büyk

FUDAY
Şef
29 Ocak 2023 14:05

Geçen sene 21.08.2022 tarihinde yapılmış

s.recepuzun
Aday Memur
29 Ocak 2023 17:25

Ben zabıta memuruyum. Sınıfım GİH. Ekonomist

kadrosu için unvan değişikliği sınavına gireceğim. Ekonomist kadrosu THS. Maaş artışı veya azalışı yaşar mıyım? Kademem derecem 8/1. 5 yıllık bir memuriyetim var, Ekonomistliği kazanırda geçersem çalıştığım memuriyet yıllarından dolayı Kademe - derecemde artış olur mu ?

pusatorko
Aday Memur
30 Ocak 2023 15:36

Mahalli idarelerdeki bu ucube yönetmelik değişmediği sürece bu sınavların hiçbir anlamı yok.Sınavla şef,uzman olmuş kişilerin kıyımı devam ediyor.Önceden sınav açmıyan belediyeler yönetmelik değişince her yıl sınav açıp 60,62 alan aşçı ,tesisatçı,bilgisayar işletmeni herkesi müdür yaptılar.Bu bakanlık bu nebalin altından kalkamaz.Sınav kazanamayıp vekalet ücreti alanlarda cabası.torpilin adam kayırmanın yuvası belediyelere göre uygun bir yönetmelik.ilgililere hakkımızı helal etmiyoruz.liyakatten bi haber başkanlar ve bu yönetmeliği hazırlayanlar,mahşerde hesabını verecekler.Allah büyük

FUDAY
Şef
04 Şubat 2023 08:51

Kendi çalışmam. Binlerce soru var. Ayrıca AÖF konu anlatımı da var.

FUDAY
Şef
04 Şubat 2023 09:00

Genel olarak GİH den TH sınıfına geçince ek göstergeye bağlı olarak maaş artar. Bazı istisnai durumlar da var. O yüzden mevcut ek gostergenle geçeceğin ekonomist kadrosunun ek göstergesini karşılaştırman gerekiyor. İleride müdürlük için düşünüyorsanız GİH ve TH müdürlük ayrımı kaldırıldı. Her ikisinede sınıf ayrımı olmadan başvurulabilir

FUDAY
Şef
04 Şubat 2023 09:12

Görevde yükselme sınavı için kitap önerisi olarak . 1-Data yayınları (konu anlatımı ve soru bankası)

2-Savaş yayınları (konu anlatımı ve soru bankası)

3-Next Kariyer Yayınları var.

4-https://memursinav.com burada online soru ve konu anlatımı var.

hardigan
Aday Memur
05 Şubat 2023 13:17

Herkese merhaba. Mahalli idareler ünvan değişikliği sınavına hazırlık için konu anlatımı, soru ve eski sınav soruları için kaynak bilgisi olan varmıdır? Teşekkür ederim.

FUDAY
Şef
05 Şubat 2023 19:13

hardigan, 1 yıl önce
Herkese merhaba. Mahalli idareler ünvan değişikliği sınavına hazırlık için konu anlatımı, soru ve eski sınav soruları için kaynak bilgisi olan varmıdır? Teşekkür ederim.

Belediyedememur
Aday Memur
13 Şubat 2023 23:16

Merhaba ben 7/1 derece kadrom

6 yıllık memurum

4,5 yıllık kamu personeli olarak çalıştım

Toplam hizmet sürem

10 yıl 5 ay

3. Derece şube müdürlüğü kadrosuna başvuru yaptım.

Ama ortada çok belirsizlik var.

Bilgisi olan varmı.

Başvuru onayları daha belli olmadı.

Mahalli idareler kanunu ve 657 68. Madde B bendi

Koşulları sağlıyorum.

Ama 3. Derece kadrosunda belirsizlik

Yardımcı olursanız sevinirim 🙏

hamial
Aday Memur
14 Şubat 2023 14:11

İyi günler mahalli idarelerde unvan değişikliği kitabı lazım prof. Dr. ahmet nohutcu ya ait kitap konu anlatımı elinde olan bana satabilir mi rica etsem

KoreyEr
Şef
05 Haziran 2023 15:14

Merhaba arkadaşlar. GYS sınavına girecek kim var? Sı av ne yapılacak, geçen senelerde hangi aylarda yapıldı, bilgisi olan var mı? 3. grup şeflik sınavı için kaynak arayışındayım,. Kitap, deneme sınavı vb önerisi olan? Şimdiden teşekkürler...

deneme hesabı
Aday Memur
07 Haziran 2023 09:40

sınav tarihlerine dair Bakanlık neden bir açıklama yapmıyor? Arayan ,görüşen kimse var mı?

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi