Editörler : swat3410E.Kayı Han

Leif
Aday Memur
09 Eylül 2019 09:56

70 ve üstü erkelerde çağırılıyor diye biliyorum bayanlarda 74 falan sanırım.

TheGodfather05, 5 yıl önce

Mantık hatası var eğer öyleyse. 10 katı dolmadıysa baraj puanını düşürmeleri lazım bu durumda 74 le bitemez.

eemarif38
Aday Memur
09 Eylül 2019 12:19

İnsanlar kul hakkını nasıl böyle küçümser oldu. Bi düşün ömrün boyunca aldığın bütün maaş şüpheli helal mi haram mı olduğu. Hakkımızda hayırlıysa gireriz değilse olmasın zaten.

09 Eylül 2019 22:52

Evet kadınlarda durum değişiyormuş.

Leif, 5 yıl önce

70 ve üstü erkelerde çağırılıyor diye biliyorum bayanlarda 74 falan sanırım.

muverrihaltin
Aday Memur
12 Eylül 2019 15:39

Arkadaşlar geçen yıl ilan 5 eylülde gelmiş. Ancak bu sene 12 eylül olmasına rağmen hala daha gelmedi. Bu gecikmenin sizce mülakat ve kayıt tarihlerine bir etkisi olur mu? Yoksa sadece mülakat tarihleriyle ilan tarihi arasındaki süre mi daralır? İlanın ne zaman geleceğine dair bir duyumu olan var mı?

Bychtylvc
Aday Memur
12 Eylül 2019 18:46

Ön başvuru bu ay içerisinde eğitim ise aralıktta başlayacak
muverrihaltin, 5 yıl önce
Arkadaşlar geçen yıl ilan 5 eylülde gelmiş. Ancak bu sene 12 eylül olmasına rağmen hala daha gelmedi. Bu gecikmenin sizce mülakat ve kayıt tarihlerine bir etkisi olur mu? Yoksa sadece mülakat tarihleriyle ilan tarihi arasındaki süre mi daralır? İlanın ne zaman geleceğine dair bir duyumu olan var mı?
12 Eylül 2019 22:59

İlan yakında gelir. Eğer belli bir takvim varsa dediğiniz gibi ikisi arasındaki süre kısalabilir.

muverrihaltin, 5 yıl önce

paemadayadayı
Kapalı
13 Eylül 2019 17:32

Bu sene aralığın 11 veya 12?sinde geçen sene girenler için kura çekimi olacak. Yani okula aralığından 12?sinden sonra gidebiliriz ancak. Ayrıca geçen sene 300 kişi alıyorken bu sene 2000 kişi alacak yani mülakat süresi azalacak. O yüzden aceleyr gerek yok, zaten ekim ayında mülakatlar biter büyük olasılık rn kötü kasıma sarkar.

Maliycii
Memur
13 Eylül 2019 19:41

Parkur saniyesi 50 mi olur 24. Dönemde 50 ye düşmüştü(bayan)

Pomemur216
Aday Memur
13 Eylül 2019 19:53

Kimse girmesin denemesin o zaman nasıl olur? Elimden geleni yaptım ama olmadı der gecersin o 10 kişiden biri neden sen ben olmayalım diyorum ben komik bir sey yok

Leif, 5 yıl önce

100 kişinin girdiği bir yere 90 kişi torpil ile giriyorsa 10 kişiyi gösterip hakkıyla girenlerde var demek çok komik.

Bosyapmayanadam
Aday Memur
13 Eylül 2019 23:23

Arkadaslar 70 üstü alan bütün erkekler cagirilir demis birisi . Benim anlamadigim cagrilacak adaylar kontenjanin 10 kati ile sınırlı degil mi ? Yani 18000 kisiye tekabul ediyor . Benim tahminim 30 k , 40k basvurusu gelmesi . Sizler nedersiniz .

paemadayadayı
Kapalı
13 Eylül 2019 23:27

daha önceki dönemlerde 10 katı kadar kişi başvurmadı ama tabi ki de belli olmaz. bu sene belki dediğin gibi talep çok olur, zira paem'in son senesi

Bosyapmayanadam, 5 yıl önce
Arkadaslar 70 üstü alan bütün erkekler cagirilir demis birisi . Benim anlamadigim cagrilacak adaylar kontenjanin 10 kati ile sınırlı degil mi ? Yani 18000 kisiye tekabul ediyor . Benim tahminim 30 k , 40k basvurusu gelmesi . Sizler nedersiniz .

Bosyapmayanadam
Aday Memur
13 Eylül 2019 23:35

Yalnız gecmis alımların kontenjan sayisi yüksekti bu alima nazaran . Insanlarin böyle kaniya varmasi dogal ancak bu alımda bir baraj olabilir .
paemadayadayı, 5 yıl önce

daha önceki dönemlerde 10 katı kadar kişi başvurmadı ama tabi ki de belli olmaz. bu sene belki dediğin gibi talep çok olur, zira paem'in son senesi

Bychtylvc
Aday Memur
13 Eylül 2019 23:57

Erkeklerde herkess çağırılırr çünkü o kadar başvuru olması imkansız

Bosyapmayanadam
Aday Memur
14 Eylül 2019 00:00

Yani pomemle kiyaslanmaz diyorsunuz . Belki ben onu baz aldigim icin yaniliyorumdur .
Bychtylvc, 5 yıl önce
Erkeklerde herkess çağırılırr çünkü o kadar başvuru olması imkansız

Bychtylvc
Aday Memur
14 Eylül 2019 01:35

Yetmişi geçmeek zor. Yeettmişi Geçen herkes de başvurmuyor
Yani pomemle kiyaslanmaz diyorsunuz . Belki ben onu baz aldigim icin yaniliyorumdur .

vaveyla35
Aday Memur
14 Eylül 2019 01:42

millet aç aç
Bychtylvc, 5 yıl önce
Yetmişi geçmeek zor. Yeettmişi Geçen herkes de başvurmuyor

Bychtylvc
Aday Memur
14 Eylül 2019 02:19

Allah doyursun
vaveyla35, 5 yıl önce
millet aç aç

nursse
Aday Memur
14 Eylül 2019 02:58

arkadaslar fikrinizi almak istiyorum benm kpss puanim 87 ve suanki alimla hemsire olarak atandim ama pekte bu meslegi yapmak istemiyorum paem e basvuruyum diyorum uzun yillardir fitnes yapiyorum parkurda zorlanmam sadece mulakat nasil hicbir bilgim yok

Wonderrwomannn
Aday Memur
14 Eylül 2019 10:10

Arkadaslar ben 24. Dönemde 210 yedekte kaldm gelmeyecek orasi belli sorum su 73.280lerde kpss puanim var bu puanlarla paem gelir mi bu sene atama oldu 2500 kizda gitti sizce başvuru yapmalı mıyım

eemarif38
Aday Memur
14 Eylül 2019 10:25

Ben herkesin kendi mesleğinden gitmesinden yanayım tabi sevmiyorsanız orası ayrı. Mülakat soruları nette var ama önemli olan kendini ifade edebilme yeteneği. Kpss puanınızda gayet iyi bu sizi önlere atar.

nursse, 5 yıl önce
arkadaslar fikrinizi almak istiyorum benm kpss puanim 87 ve suanki alimla hemsire olarak atandim ama pekte bu meslegi yapmak istemiyorum paem e basvuruyum diyorum uzun yillardir fitnes yapiyorum parkurda zorlanmam sadece mulakat nasil hicbir bilgim yok
Toplam 68 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi