Editörler : Pangaea
«424344454647484950515253»

romayı yakan adam
Genel Müdür
15 Ekim 2019 18:30

helal olsun inşaatçı kardeş. tam bir ay evvel kaç puanda kapattığını bize bildirdin. arabanın tekerine daş değmesin yiğidim :)

inşaat1313, 5 yıl önce
Arkadaşlar merak eden başvurduğu adliyeyi arasın öğrensin yalan bilgi vermiyorum ayrıca sanırım 82 de kapatmış

Comtek
Aday Memur
15 Ekim 2019 18:51

Ben "82 üstü puan alan arkadaşları tebrik ederim" dediğimde bazı sosyal sorumluluk uzmanları laf etmişti. ve eksi verenler olmuştu. Öğrendiğimiz için söylemiştik. Listeye giren arkadaşları tebrik eder; Vatana, millete kim daha iyi daha dürüst hizmet edecekse Allah ona nasip etsin bu işi.

Comtek, 5 yıl önce

Etkinlik vs. yapmanın pek etkisi olacağını sanmıyorum. Bekleyeceksiniz. Görevde yükselme sonuçlarını 1,5 yılda açıkladı CTE. Bu aralar görevde yükselme mülakatları var, CTE personel bürosu yoğun. Zaten bu kurumu isteyen arkadaşlar bu duruma yavaş yavaş alışsın. 82 puan üstü arkadaşlara da Mülakatta başarılar dilerim. Ben 1500 kişi arasına giremedim.

gıdacıanne
Kapalı
15 Ekim 2019 19:17

83,5 -82,5 arasında 500 kişi var. En çok yığılma orda olmuş. Mülakata kalan arkadaşları tebrik ederim. Şükür ben de mülakata girecekler arkasındayım.

codemmm
Aday Memur
15 Ekim 2019 19:33

Dosyalarım adliye tarafından gönderilmesine rağmen neden listede yokum arkadaşlar sizce puanım 82,578

gıdacıanne
Kapalı
15 Ekim 2019 19:38

Çok üzüldüm gerçekten ,tam sınırdasınız ama liste bu şekilde açıklandı. Bu kısımda itiraz etmek gibi bi durum olmaz. Çünkü sana puan sıralaması var derler, adliyenin göndermesi bağlayıcı değil derler :(( gerçekten çok can sıkıcı.
codemmm, 5 yıl önce
Dosyalarım adliye tarafından gönderilmesine rağmen neden listede yokum arkadaşlar sizce puanım 82,578

kralkel44
Aday Memur
15 Ekim 2019 19:53

Birader büyük başarı yahu sen hiç mülakata girme direkt işe başla :)))

romayı yakan adam, 5 yıl önce

noldu insan içine çıkmaya yüzün var mı, o kadar adam sayıp sövdü sana. 82-83'ü yukarı geçmez dedik. 81 e bile inebilir dedik. sen 88 i asla düşmez dedin eeee noldu çok bilgisiz ve bilgisiz boş beleşte ısrarcı olan adam. demek sosyal hizmetçisin kime hizmet ediyorsun senin için sosyallik bu mu :)

miralaypatton
Şube Müdürü
15 Ekim 2019 20:16

mrb arakdaşlar listeye giren herkes için hayırlı olsun. ben mülakata hazırlık için kitap önerisi olan var mı? diye soracaktım piyasada bir çok kitap var hangisini alacağımı şaşırdım.

Madsizzle
Genel Müdür
15 Ekim 2019 21:02

bravo dostum eksi verenler gorsun.tebrikler girmissin siralamaya
inşaat1313, 5 yıl önce
Arkadaşlar merak eden başvurduğu adliyeyi arasın öğrensin yalan bilgi vermiyorum ayrıca sanırım 82 de kapatmış
15 Ekim 2019 21:07

Eyvallah kardeşim bende yalan olmaz duyduğumu yazdım sadece inanmayan eleştiren arkadaşlarda kendi mahçuplukları ile kalsınlar seninde ıyi dileklerin için Teşekkür ederim sağolasın kardeşim
romayı yakan adam, 5 yıl önce

helal olsun inşaatçı kardeş. tam bir ay evvel kaç puanda kapattığını bize bildirdin. arabanın tekerine daş değmesin yiğidim :)

15 Ekim 2019 21:08

Eyvallah kardeşim Sağolasın
Madsizzle, 5 yıl önce
bravo dostum eksi verenler gorsun.tebrikler girmissin siralamaya
15 Ekim 2019 23:11

Mülakat İcin nerelere calısılmalı hangi kitabı almalı bilgisi olan paylasırsa sevinirim

Teabhr
Memur
16 Ekim 2019 00:38

Bence olur çünkü Aralık tercihlerinide yaparız orda atananlarda gelmez mülakata ysk alımı var bide .süreç uzayacak gibi çünkü
eemmyy, 5 yıl önce

mülakatta acaba fire verme çok olur mu katılım açısından ? Aklıma ogm ilanı geldi acaba bu listede olup da ogm ye atanan var mıdır

Asya lina
Aday Memur
16 Ekim 2019 08:49

meraba kitabın içeriği konu anlatım mı yoksa soru bankası şeklinde mi? çok ağır mı bitirebilir miyiz acaba sayfa sayısı yüksek sanırım. rica etsem bilgi verebilir misiniz? bende almayı düşünüyorum da.
gıdacıanne, 5 yıl önce
Data yayınları GYS idare memurluğu ve 2. Müdürlük kitabını sipariş etmiştim. Az önce elime ulaştı. Oldukça kalın ve detaylı bi kitap. Gruptan arkadaş pegem önermiş ama stokta bulamadım. Mülakata kalıp kalmadığımı bilemiyorum, ancak listeye girdim diyen arkadaşların sözlerine güvenerek çalışmaya başlıyorum. Sizlere de belki fikir ve öneri olur. İnternette bazı bilgiler güncel değil çünkü. Yanlış çalışmış olmayalım.

gıdacıanne
Kapalı
16 Ekim 2019 09:21

Detaylı konu anlatımı olanı aldım ben. İçeriğini kopyalamak istedim ama olmadı. Siz kitap ismini yazın çıkar internette. 2019 GYS Ceza ve Tevkifevleri Ceza İnfaz Kurumu 2. Müdürlüğü ve İdare Memurluğu Hazırlık Kitabı Data Yayınları Kalın bi kitap.1300 civarı.
Asya lina, 5 yıl önce
meraba kitabın içeriği konu anlatım mı yoksa soru bankası şeklinde mi? çok ağır mı bitirebilir miyiz acaba sayfa sayısı yüksek sanırım. rica etsem bilgi verebilir misiniz? bende almayı düşünüyorum da.

sevnev
Memur
16 Ekim 2019 11:20

Mülakatlar nerede olur acaba?Umarım Ankara değildir

ayazayazoglu
Aday Memur
16 Ekim 2019 14:01

Duyumlara göre çok büyük ihtimalle ankarada yapılacakmış
sevnev, 5 yıl önce

ylmzgll
Aday Memur
16 Ekim 2019 15:26

Ankara Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yazıyordu sanırım ilanda
sevnev, 5 yıl önce

Teabhr
Memur
16 Ekim 2019 19:34

Daha önceden tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba genel kültür tarih ağırlıklı mı yoksa mesleki bilgimi soruyorlar mülakatta
16 Ekim 2019 22:43

Beni de vatsap grubuna alır mısınız mülakata kaldımm
memursak-12, 5 yıl önce

linki bana da atar mısınız

17 Ekim 2019 09:11

whatsapp grubuna beni de alır mısınız rica etsem

Toplam 1761 mesaj
«424344454647484950515253»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi