Editörler : Pangaea
10 Şubat 2019 13:03

Guvenlik sorusturmasi formu

Arkadaslar ben Van'a atandim. guvenlik sorusturmasi formu bilgisayardan may doldurulacak?

kwasfred
Aday Memur
10 Şubat 2019 13:13

Evet, yazıyordur orda bir yerde illa

gtxtsi
Aday Memur
10 Şubat 2019 14:29

Arkadaşlar daha kararnameler yollanmadan duyuru yayınlanmadan neyin acelesi bu pazartesi günü yayınlanacak duyuruda herşey zaten acıkça belırtılır guvenlık sorusturması formunuda duyurunun ekinde verirler

fegeleinn
Aday Memur
10 Şubat 2019 14:37

Daha mülakat zamanında Sağlık Raporu vs belge alan ev kiralayan arkadaş gördüm :D Heyecan işte. Helal olsun atanan arkadaşlar ne yapsanız hakkınızdır :)

gtxtsi, 5 yıl önce

Arkadaşlar daha kararnameler yollanmadan duyuru yayınlanmadan neyin acelesi bu pazartesi günü yayınlanacak duyuruda herşey zaten acıkça belırtılır guvenlık sorusturması formunuda duyurunun ekinde verirler

ingilic
Kapalı
10 Şubat 2019 14:58

Hocam Van duyuruyu cuma günü yayınladı.
gtxtsi, 5 yıl önce

hahayes
Aday Memur
10 Şubat 2019 15:09

Hocam demeyin öyle sağlık raporu denen şeyle 1 hafta uğraştım maksat beklerken bir şeyleri daha halletmekti :D

fegeleinn, 5 yıl önce

Daha mülakat zamanında Sağlık Raporu vs belge alan ev kiralayan arkadaş gördüm :D Heyecan işte. Helal olsun atanan arkadaşlar ne yapsanız hakkınızdır :)

gtxtsi
Aday Memur
10 Şubat 2019 16:01

Hocam duyuru bakanlıkca personel daire baskanlıgından yapılacak dıye bılıyorum fakat van mem gercekten calıskan bir müdürlük gecen temmuz atamasındada guvenlık sorusturması bıtenlerı gün gün sitesınden yayınlamıstı tebrık etmek gerek

ingilic, 5 yıl önce
Hocam Van duyuruyu cuma günü yayınladı.

ingilic
Kapalı
10 Şubat 2019 17:25

Hocam sadece van değil başka birçok il de başladı. Umarım sivas da aynı hızı gösterir :)
gtxtsi, 5 yıl önce

Hocam duyuru bakanlıkca personel daire baskanlıgından yapılacak dıye bılıyorum fakat van mem gercekten calıskan bir müdürlük gecen temmuz atamasındada guvenlık sorusturması bıtenlerı gün gün sitesınden yayınlamıstı tebrık etmek gerek

Gun.sayıyoruz
Kapalı
10 Şubat 2019 19:40

Hocam bu kararname ve tebligat yayınlama tarihleri nasıl oluyor? Tebligat güvenlik soruşturmasından sonra mı oluyor?
gtxtsi, 5 yıl önce

10 Şubat 2019 20:04

Sivastan halaaaaa ses yok hocam. Pes valla bekliyorum ama
ingilic, 5 yıl önce
Hocam sadece van değil başka birçok il de başladı. Umarım sivas da aynı hızı gösterir :)

ingilic
Kapalı
10 Şubat 2019 21:43

Yarın muhtemelen hocam :)
kucukogretmenn, 5 yıl önce
Sivastan halaaaaa ses yok hocam. Pes valla bekliyorum ama

mcartfzk
Aday Memur
10 Şubat 2019 21:53

Hocalarım mrb pztesi günü bizlerin beyan ettiği email adreslerine herhangi bir kararname gelecek mi? Yoksa il memlere tüm belgeleri teslim ettikten ve güvenlik soruşturmasından sonra mı tebligat bekleyeceğiz? Bu konuda sizlerden kesin bir bilgi alabilirmi yim?

türkçeci.06
Aday Memur
10 Şubat 2019 21:57

Hocalarim güvenlik soruşturması formundaki fotoğraf bölümüne fotoğrafı çıktı aldıktan sonra yapistirabiliyor muyuz yoksa onu da mi bilgisayardan eklememiz gerekiyor?
10 Şubat 2019 21:59

Geçen sene arayıp sormuştum ve edevletten aldığım adli sicil kaydını vermiştim.

10 Şubat 2019 22:01

Elle yazın sonra fotoğrafı yapıştırın oradaki memurlar sizin kadar takmıyor.

paradoxxxxxx
Aday Memur
10 Şubat 2019 22:03

Askerliği tecil edenler ne yazacak tecil diye bir yer yok bilen var mı?

mcartfzk
Aday Memur
10 Şubat 2019 22:08

van mem 2 adet foto istemiş biri tmmda diğeri ne oluyor arkadaşlar

akgn
Aday Memur
10 Şubat 2019 22:13

bu arada Van Erciş Tenzile Ana ortaokuluna atanan var mı?

mcartfzk
Aday Memur
10 Şubat 2019 22:32

arkadaşlar mrb bnm sen mezun durumum yüksek lisans güvenlik soruşturma formunda ne yazmalıyım?

gtxtsi
Aday Memur
10 Şubat 2019 22:33

Evet hocam sorusturma bitiminde tebligat yollanır şuan bakanlık il milli egitimlere atama kararnamelerını yollayacak personel daire baskanlıgınında bir duyuru yayınlaması gerekiyor

Gun.sayıyoruz, 5 yıl önce
Hocam bu kararname ve tebligat yayınlama tarihleri nasıl oluyor? Tebligat güvenlik soruşturmasından sonra mı oluyor?

mcartfzk
Aday Memur
10 Şubat 2019 22:43

hocamtebligat bize eposta olarak mı gelecek?

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi