Editörler : Pangaea

Farukssss
Daire Başkanı
02 Mart 2021 14:50

metnin içinde var.sadece başlıklara değniyor
ecenazz, 3 yıl önce
Açıklama yapıyor ama mülakat la ilgili bir şey geçmedi

Tugay13
Aday Memur
02 Mart 2021 15:08

Kpss ye insan hakları başlığı da eklendi hayırlı olsun

drali_
Şef
02 Mart 2021 15:10

durmak yok yola devam :))..bir an için adalet gelecek diye ummuştuk..ümit etmek bile güzeldi.. geçmiş olsun...

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
02 Mart 2021 15:12

Hani nerde tam metni okudum ve mülakatlar kalkacaktır diye bir ibareye rastlamadım, ben mi bulamadım acaba?

hellward
Aday Memur
02 Mart 2021 15:13

Burada bir keç trollün dediğine aldanmayın. Mülakatların kalkacağı falan hikayedir. Boşa umutlanmayın. Torpil falan bulmaya bakın.

Farukssss
Daire Başkanı
02 Mart 2021 15:15

ya metin daha duyurulmadı.ayrıntılı açıklanacak kamuya.açıklanan başlıklar

Farukssss
Daire Başkanı
02 Mart 2021 15:16

393 faaliyet var.onlar gelecek
Farukssss, 3 yıl önce

hellward
Aday Memur
02 Mart 2021 15:17

Hahaaa fahrettin sen misin yoksa

Farukssss, 3 yıl önce

Cahtko
Şef
02 Mart 2021 15:17

Yeter yaw ! Tek kelime geçmemiş ayrıntılı halinde bir cümlede geçse ne olur ?? Milletle dalga geçmeyin. Kaldırılmadı. nokta.

Farukssss, 3 yıl önce

hellward
Aday Memur
02 Mart 2021 15:20

Akp mülakatı kaldırsaydı davul zurna ile açıklardı. Tabi tabi 339 maddenin içinde. Aynen bro.

Stockfish
Yasaklı
02 Mart 2021 15:21

Ne bekliyordunuz? İktidarın zihniyet problemi var, 20 yılda kitleri, limanları, arazileri katar katar (?) satıp yağmalayıp, sonra çıkıp utanmadan "satacak bir şey kalmadı" diyecek kadar da yüzsüzleştiler. Rezil bir iktidar ve basiretsiz bir muhalefet var. Yazık bu millete.
02 Mart 2021 15:28

Ne oldu açıklandı mı? Mülakatlar ne oldu?

Jenny wren
Aday Memur
02 Mart 2021 15:33

Mülakatların kaldırılacağına dair bir açıklama yapılmadı.

Mülakatlar kaldırılmalıdır.

Her kim mülakatları kaldırır ve kamuya alımlarda liyakati sağlarsa o gençliğin gönlünü kazanacaktır.

Ey Türk gençliği mülakatların kaldırılması konusunda ümitsiz olmayınız, ümitsiz olmak Türk gençliğine yakışmaz. Şüphesiz gelecek bizimdir.

furkanemytu
Yasaklı
02 Mart 2021 16:02

Bilerek mi yapıyorsun ustad, mukalatin m'sinden bahsedilmiyor. https://www.memurlar.net/haber/957239/eylem-planinda-mulakat-duzenlemesi-yer-almadi.html İnsanları yanlış yönlendirip boş umutlandırma da bi markasın
Farukssss, 3 yıl önce
metnin içinde var.sadece başlıklara değniyor

Farukssss
Daire Başkanı
02 Mart 2021 16:11

en son bahsettim yazımda.forumu bırakıyorum.metinde mülakatın m si yok.Allah a emanet.Bu ülkede hiçbir şey değişmez.kendinize iyi bakın .
furkanemytu, 3 yıl önce
Bilerek mi yapıyorsun ustad, mukalatin m'sinden bahsedilmiyor. https://www.memurlar.net/haber/957239/eylem-planinda-mulakat-duzenlemesi-yer-almadi.html İnsanları yanlış yönlendirip boş umutlandırma da bi markasın

abdülhamit23
Kapalı
02 Mart 2021 17:50

Ben de forumu bırakıyorum... bugün için çok büyük beklentilerimiz vardı lakin hiçbiri gerçekleşmedi:((( kpss de insan hakları ile ilgili soru çıkacakmış ,çok büyük bir gelişme bu haber , beklediğimiz haber buydu !!!! Allah sonumuzu hayır eylesin......

Farukssss, 3 yıl önce
en son bahsettim yazımda.forumu bırakıyorum.metinde mülakatın m si yok.Allah a emanet.Bu ülkede hiçbir şey değişmez.kendinize iyi bakın .

murat_326
Şube Müdürü
02 Mart 2021 18:17

O zaman kurumların açıktan alımlarıda durdu

Diyebilirmiyiz

furkanemytu
Yasaklı
02 Mart 2021 20:48

ben de ondan süphelendim üstad. çok maaşlı

hellward, 3 yıl önce

Hahaaa fahrettin sen misin yoksa

nşe26
Daire Başkanı
02 Mart 2021 21:08

insan hakları hukukundan sorumu gelecek yani ?

Tugay13, 3 yıl önce
Kpss ye insan hakları başlığı da eklendi hayırlı olsun

Farukssss
Daire Başkanı
02 Mart 2021 21:25

ben zaten atanacağım.kendi namıma bir şey istemiyorum.Buradaki insanları bezdirme.zaten insanlar sıkıntılı
furkanemytu, 3 yıl önce

ben de ondan süphelendim üstad. çok maaşlı

Toplam 80 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi