Editörler : ayşegül bgm

does it matter
Yasaklı
22 Ekim 2021 22:22

Tamam bu kadar ağlama ya beni de ağlatacaksın :'(

03Laborant03, 2 yıl önce

Madem başkalarının dinine saygı duymuyorsun senin daha kendine saygın yok ki oksijen israfısın insanlarla uğraşmayı seviyorsun senin kalbin kötüyse biz ne yapalım Allah seni bildiği gibi yapsın işine geldiği gibi davranan kanı bozuğun tekisin

Saglikmevz
Kapalı
22 Ekim 2021 22:35

Ben uzun dönemdir burayı üyeliksiz takip ediyorum ve sen ve senin türevlerin fakir fukaranın fikrinden tut umudu ve dini görüsüne kadar laf ve hakaret içeren cümleler kullanıyorsunuz kendini herkesten üstün görme çabası bilginlik havası vermeye çalışıyorsunuz ya işte siz buranın sadece alay konusu olmuşsunuz millet sizin şaklabanlıklarınızı okuyarak atama vaktine kadar zaman geçiriyor. Radikal islamcı değilim hatta dini gereklerin çoğunu belki yerine getirmiyorum ama dinin ne olduğunu yaratıcının ne olduğunu sorguluyorum bu arada senin gibi ilgi çekmek için değil(ki ilgi çekemiyorsun çünkü kendini ateist sanıyorsun onun bile öğretilerini bilmeyecek kadar cahil ama kendini alim sanan birisin) yaratılma sebebimi böylece buluyorum dini dogmatik olarak gören diğer türevini de böylece elemiş bulunuyoruz. Eminim ki ateistler bile senin onlardan olmalarını istemiyorlardır. Adamlar fareye tapıyorlar ve biz onlara da saygılıyız senin taptığın şey ise saygısızlık ve biz buna bile saygı duyuyoruz. Dini zenginlere krallara dini kullananlara bağlıyorsunuz yazık ediyorsunuz kendinize dini akp hükümeti yaratmadı dini şatolarında saraylarında oturan hak yiyen o kalın enseli bakanlar yaratmadı dini tüyü bitmemiş yetimin hakkını alarak Allah Allah diyenler yaratmadı dini cübbe giyip çocuklara tecavüz eden kurumlar yaratmadı dini bir gecede yüzlerce baş kesip binlerce farklı dinden kızı kılıç hakkı olarak pazarlarda satan yaratıklar yaratmadı dini bir gecede kumar masasında bir varil para bırakıp karınlarınıiçkeyle davul gibi yapıp çıktığının ertesi günü cuma namazında bismillah diyenler yaratmadı bunlara bağlayıp dine laf atmak yaratıcıya laf söylemek akıl kârı değildir yobazlık ayrıdır evinde bir köşede bunlara lanet okuyup dini yaşamak ayrıdır.

does it matter, 2 yıl önce

Gerçekleri duymanın kudurtucu bir etkisi vardır şekil a'da görüldüğü gibi.

Allah yapar allah çatar diye diye kendinizi uyutmaya devam edin o esnada daha çok düdüklerler sizi, daha çok kişiye helal etmezsiniz o çok değerli hakkınızı hahahah zavallılar :)

onuralp1071
Yasaklı
22 Ekim 2021 22:42

Ateist öğretileri varmış. Dogmatiği hakaret olarak algılamış. Kelime anlamına bile bakmadın herhalde. Cahillik akan yazın güzelmiş.

yusufburak25
Yasaklı
22 Ekim 2021 22:46

Reis burda fetva verme güzel insan herkesin dini kendine eğer sen çok iyiysen de cenabı hak seni inşallah cennetle mukafatlandirir burda boş muhabbet yapma
Şakird7r, 2 yıl önce
Harama bulaşmayıp rahat yaşam sürdüren insan da var, içkiye kumara vs bulaşıp rezil ve sefil hayat süren insanlar da var bu durum kişinin müslüman kafir olması ile ilgili değil. imtihan dünyası işte herkes bir şeyler ile imtihana tabi tutuluyor

Saglikmevz
Kapalı
22 Ekim 2021 22:52

Fazla cahil olduğun çok belli dalga geçtiğim yerleri(öğreti:) ) ciddi olarak alman senin burda olmaman gerektiğinin kanıtıdır. Dogmatiğin kelime anlamını mı araştırayım :)) yazık kafana

onuralp1071, 2 yıl önce

Ateist öğretileri varmış. Dogmatiği hakaret olarak algılamış. Kelime anlamına bile bakmadın herhalde. Cahillik akan yazın güzelmiş.

Saglikmevz
Kapalı
22 Ekim 2021 22:54

Gel kardeşim burda yapmayalım ben yüzüne çıkacak kadar adamım sen de o kadar adamsan gel görüselim burda boş yapmam yanında artık boş muhabbet yaparım

yusufburak25, 2 yıl önce
Reis burda fetva verme güzel insan herkesin dini kendine eğer sen çok iyiysen de cenabı hak seni inşallah cennetle mukafatlandirir burda boş muhabbet yapma

onuralp1071
Yasaklı
22 Ekim 2021 22:56

Bu tartışmaları en son 10 yıl önce yaptım. Ancak burada bu kadar küfürbaz tatlı su müslümanı gördüm ki ondan yazdım. Ve aşırı cahilsin. Akmemurlar.nette bir şeyler yazmak istemiyorum ama seni güzel bir şeyler yapardımda. Neyse by.

Saglikmevz, 2 yıl önce

Fazla cahil olduğun çok belli dalga geçtiğim yerleri(öğreti:) ) ciddi olarak alman senin burda olmaman gerektiğinin kanıtıdır. Dogmatiğin kelime anlamını mı araştırayım :)) yazık kafana

yusufburak25
Yasaklı
22 Ekim 2021 22:58

Kardeşim ben sana mı yazdım ?
Saglikmevz, 2 yıl önce

Gel kardeşim burda yapmayalım ben yüzüne çıkacak kadar adamım sen de o kadar adamsan gel görüselim burda boş yapmam yanında artık boş muhabbet yaparım

yusufburak25
Yasaklı
22 Ekim 2021 22:59

Özeli aç
Saglikmevz, 2 yıl önce

Saglikmevz
Kapalı
22 Ekim 2021 23:05

Kusura bakma gerçekten alıntıyı görmemişim yeni üyelik açmısım yeni yeni öğreniyorum bana dedim sandım yeni farkettim bana demediğini kusura bakma tekrardan

yusufburak25, 2 yıl önce
Kardeşim ben sana mı yazdım ?

Marlonbrando
Memur
22 Ekim 2021 23:07

Dostum boşver ate-it?lerle tartışmak gerçekten zaman kaybı.

Sonuçta iman herkese nasip olabilen bir şey değil, kuranda da bu açıklanmış durumda zaten.

O yüzden karşılıklı saygı duymak gerekir.

Saglikmevz, 2 yıl önce

esmanesk
Şef
22 Ekim 2021 23:12

Allah?ın dinini bir kaç çapulcuya kendi kendinize mâl edebilirsiniz sırf vicdanınızı rahatlatmak iiçin ama yazık o kadar yazık ki şu foruma girmek istemiyor insanlar sizin yüzünüzden her şeyi geçtim bi kere İslam tartışmaya bile kapalıdır çünkü %100 Allah?ın dini %100 insanlığın son gemisidir ister katılın ister katılmayın, daha iki cümleyi küfürsüz hakaretsiz kuramayanlar gelmiş burda boş boş konuşuyor. Ulan azcık bi duruşunuz saygınız olsun ya ne çirkin ne iğrenç insanlarsınız, merak ediyorum bu sitenin amacıbu mudur birbirine sövmek saymak mıdır? rahatsız olan arkadaşlarıma tavsiyem gördüğünüzküfürbaz saygısızları spamlayın.

Saglikmevz
Kapalı
22 Ekim 2021 23:12

Yok gel korkma cahil arkadaşım her konuya açığım en az senin kadar o şekil müslümanım diyen geçinenden ve yazıda gördüğün gibi şu aklardan rahatsızım dini kitabı onlar yaratmadı

onuralp1071, 2 yıl önce

Bu tartışmaları en son 10 yıl önce yaptım. Ancak burada bu kadar küfürbaz tatlı su müslümanı gördüm ki ondan yazdım. Ve aşırı cahilsin. Akmemurlar.nette bir şeyler yazmak istemiyorum ama seni güzel bir şeyler yapardımda. Neyse by.

Saglikmevz
Kapalı
22 Ekim 2021 23:17

Burda bana laf söylemediğini umuyorum çünkü ben dini bir şey paylaşmadım okuduysan bana gelen onca saygısızca kelimelerden sonra din meselesine girildi

esmanesk, 2 yıl önce

Allah?ın dinini bir kaç çapulcuya kendi kendinize mâl edebilirsiniz sırf vicdanınızı rahatlatmak iiçin ama yazık o kadar yazık ki şu foruma girmek istemiyor insanlar sizin yüzünüzden her şeyi geçtim bi kere İslam tartışmaya bile kapalıdır çünkü %100 Allah?ın dini %100 insanlığın son gemisidir ister katılın ister katılmayın, daha iki cümleyi küfürsüz hakaretsiz kuramayanlar gelmiş burda boş boş konuşuyor. Ulan azcık bi duruşunuz saygınız olsun ya ne çirkin ne iğrenç insanlarsınız, merak ediyorum bu sitenin amacıbu mudur birbirine sövmek saymak mıdır? rahatsız olan arkadaşlarıma tavsiyem gördüğünüzküfürbaz saygısızları spamlayın.

esmanesk
Şef
22 Ekim 2021 23:20

yok size değil diğerlerine söyledim.

Saglikmevz
Kapalı
22 Ekim 2021 23:20

Saygısızlığa bile saygı duyduğumu orda belirttim ama gel gör ki forumun kanserli hücreleri kendilerinden olmayanlara cahil damgası vuruyor ama bilmiyorlar en büyük cahilliği onlar yapıyorlar dini bir kişiye bir zümreye veya dini kullananlara bağlayıp nefret etmeye kendilerini inandırıyorlar

Marlonbrando, 2 yıl önce

Dostum boşver ate-it?lerle tartışmak gerçekten zaman kaybı.

Sonuçta iman herkese nasip olabilen bir şey değil, kuranda da bu açıklanmış durumda zaten.

O yüzden karşılıklı saygı duymak gerekir.

Saglikmevz
Kapalı
22 Ekim 2021 23:24

Teşekkür ederim. Evet amacından sapmış bir forum var ve kendilerini forumun sözcüsü sana bir sürü kim olduğu belirsiz birbirlerinin türevleri olan şahıslar

esmanesk, 2 yıl önce

yok size değil diğerlerine söyledim.

03Laborant03
Memur
22 Ekim 2021 23:38

Gözyaşım bile senden daha değerli

does it matter, 2 yıl önce

Tamam bu kadar ağlama ya beni de ağlatacaksın :'(

junior00
Aday Memur
23 Ekim 2021 00:07

yazmayayım yazmayayım kalp kırmayayım dedim ama şu sitede aylardır "does it matter" kadar boş gereksiz biri yok, hani bi evde gereksiz bi eşya olur ya o kadar yani kaç yaşındadır ne iş yapar bilmem ama sağlıkçıysa eğer utanıyorum bununla aynı mesleğe sahip olduğum için.. umarım banada laf atmaz kendini düzeltir biraz bazı şeylerin farkına varır

does it matter
Yasaklı
23 Ekim 2021 00:14

Nickinin sonundaki rakam IQ puanın galiba dostum geçmiş olsun. Kendini boşa yormuşsun, senin vasat fikirlerinin hiçbir önemi yoktu.

junior00, 2 yıl önce

yazmayayım yazmayayım kalp kırmayayım dedim ama şu sitede aylardır "does it matter" kadar boş gereksiz biri yok, hani bi evde gereksiz bi eşya olur ya o kadar yani kaç yaşındadır ne iş yapar bilmem ama sağlıkçıysa eğer utanıyorum bununla aynı mesleğe sahip olduğum için.. umarım banada laf atmaz kendini düzeltir biraz bazı şeylerin farkına varır

Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi