Editörler : Pangaea
«484950515253545556575859»
14 Ocak 2020 01:48

2018 kpss puanımız yanmadan alım yapılmasını istiyoruz. !!!

14 Ocak 2020 02:42

2018 kpss puanımız yanmadan alım yapılmasını istiyoruz. !!!

emre şahin
Memur
14 Ocak 2020 09:26

YETER ARTIK Bİ HABER YAPIN LÜTFEN.....

Kokor63
Aday Memur
14 Ocak 2020 13:30

2018 KPSS PUANIMIZ YANMASIN!!!

cevresecil
Aday Memur
14 Ocak 2020 14:34

bu kadar duyarsızlık olmaz..göz göre göre acı çekmemizi istiyorlar..

kostakk
Memur
14 Ocak 2020 14:49

memurlar.net en azından sorun soruşturun bir zahmet. olacak mı olmayacak mı onun haberini yapın.

Kokor63
Aday Memur
14 Ocak 2020 15:59

Artık insanların sabrı kalmadı. En azından bir açıklama yapsalar.3 ay sonra alcam demesine bile razıyım.2020 kpss ye kadar bir insanın alım planı olmaz mı arkadaslar.simdi almasa bile önümüzdeki günlerde şöyle bir planım var demesi gerekiyor

Kokor63
Aday Memur
14 Ocak 2020 16:01

Nüfus ptt kyk ticaret bu 4 kurum bizim hakkımız. Bizim gibi kpss ye emek verenlerin hakkı..

Gobel1900
Şube Müdürü
14 Ocak 2020 16:08

Memurlar. net kyk, PTT, ticaret alımlarını haber yaparmısın?

kostakk
Memur
14 Ocak 2020 17:51

++

emre şahin
Memur
14 Ocak 2020 18:02

...

zeyyze
Aday Memur
14 Ocak 2020 20:25

+++++

14 Ocak 2020 23:09

Nerde kaldı atamalar? Memurlar.Net neden haber yapmıyorsunuz

EricCartman59
Şube Müdürü
14 Ocak 2020 23:36

Son 2-3 yıl dikkatli incelenirse, herhangi bir alım olacaksa 6 ay öncesinden bakanlar müjdeyi veriyor, veya memurlar net içeriden haber alıp haber yapıyor, Ve 1 senelik dilim içinde o personellerin alınacağı, atamasının yapılacağı veya atamasının yapıldığı 1 er 2 şer defa söylenip haber yapılıyor. Millette ayrı ayrı alım olacak zannediyor. Özel sektörün durumu içler acısı herkes devlet personeli olmak istiyor haklı olarak.

90 puan altındakiler için kamu personeli olmak milli piyango oldu resmen. 90 üstü alanlar bile zar zor yerleşiyor. İnşaat mühendisleri 92.50 lerde kaldı. Bu bilgiler ışığında atanamamış arkadaşların 2020 deki kpss den yüksek puan almaları gerekiyor. Kendizinizi kötü senaryoya hazırlayın ve puanınız yanacakmış gibi kpss ye hazırlanın. Ayrıca memurlar net 7/24 haber yapsa, twitter da trend topic olunulsa, bimere cimere 100.000 tane mesaj atılsa bile hemen alım yapılabileceği aklınzıa yatıyor mu? işin içine ekonomi, maddi durumlar ve siyaset girdiğinde ne twitter ne de cimer işe yarar...

2020 kpss öncesi onbinlerce, 2020 kpss sonrası onbinlerce alım olur inşallah.

15 Ocak 2020 00:25

alimmmmm
15 Ocak 2020 01:21

katılmıyorum. bu kadar açık varken alım olmaması imkansız. adalet bakanlığında 70 puanlarla lise mezunları atandı. bence 75 üstü bu alımda şanslı kesim. çünkü alımlar il il olacak. daha önce bu tarz baskılarla birçok bölüm sesini duyurdu, kesinlikle etkisinin olduğunu düşünüyorum. özellikle tweeter dan baskı yapılması şart. kimse umudunu kaybetmesin. insallah inanıyorum ki mart nisan gibi alım haberi gelecek. 1000 in üstünde yyp alımı bekliyorum. yeni açılan birçok yurt var. malum terör örgütünün kapatılan yurtlara da devlet el koydu. bu durumda personeller ağlıyor yoğun mesaiden ötürü. mart nisan gibi alım olup üniversite yurt kayıtları başlamadan iş başı olur.

EricCartman59, 4 yıl önce

Son 2-3 yıl dikkatli incelenirse, herhangi bir alım olacaksa 6 ay öncesinden bakanlar müjdeyi veriyor, veya memurlar net içeriden haber alıp haber yapıyor, Ve 1 senelik dilim içinde o personellerin alınacağı, atamasının yapılacağı veya atamasının yapıldığı 1 er 2 şer defa söylenip haber yapılıyor. Millette ayrı ayrı alım olacak zannediyor. Özel sektörün durumu içler acısı herkes devlet personeli olmak istiyor haklı olarak.

90 puan altındakiler için kamu personeli olmak milli piyango oldu resmen. 90 üstü alanlar bile zar zor yerleşiyor. İnşaat mühendisleri 92.50 lerde kaldı. Bu bilgiler ışığında atanamamış arkadaşların 2020 deki kpss den yüksek puan almaları gerekiyor. Kendizinizi kötü senaryoya hazırlayın ve puanınız yanacakmış gibi kpss ye hazırlanın. Ayrıca memurlar net 7/24 haber yapsa, twitter da trend topic olunulsa, bimere cimere 100.000 tane mesaj atılsa bile hemen alım yapılabileceği aklınzıa yatıyor mu? işin içine ekonomi, maddi durumlar ve siyaset girdiğinde ne twitter ne de cimer işe yarar...

2020 kpss öncesi onbinlerce, 2020 kpss sonrası onbinlerce alım olur inşallah.

rep87
Memur
15 Ocak 2020 10:29

Bıktık artık sesimizi duyan da yok duyuran da.. Meçhulu bekle bekle kanser olduk emeklerimize yazık ya. Bir Allahın kulu da çıkıp açıklama yapmıyor hocam bıktık yok ocakta alıncak yok mayıs yok temmuz diye diye 2020 kpss geldi Allah a havale ediyorum..
sanat tarihçisi2020, 4 yıl önce

katılmıyorum. bu kadar açık varken alım olmaması imkansız. adalet bakanlığında 70 puanlarla lise mezunları atandı. bence 75 üstü bu alımda şanslı kesim. çünkü alımlar il il olacak. daha önce bu tarz baskılarla birçok bölüm sesini duyurdu, kesinlikle etkisinin olduğunu düşünüyorum. özellikle tweeter dan baskı yapılması şart. kimse umudunu kaybetmesin. insallah inanıyorum ki mart nisan gibi alım haberi gelecek. 1000 in üstünde yyp alımı bekliyorum. yeni açılan birçok yurt var. malum terör örgütünün kapatılan yurtlara da devlet el koydu. bu durumda personeller ağlıyor yoğun mesaiden ötürü. mart nisan gibi alım olup üniversite yurt kayıtları başlamadan iş başı olur.

EricCartman59
Şube Müdürü
15 Ocak 2020 10:50

2018 Kpss de 80 puan alan 65.000. sırada. ve 75 ve üstü puanlar çok şanslı öylemi. Aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış. Ne yazıkki durumunuz bu. Ders çalışıp puanınızı 90 üstüne çekmeye çalışacağınıza, alım çok olsun da atama puanları 75 e insin diye düşünüyorsunuz. Ülkenin cumhurbaşkanı çıkıp; emekli olan kadar personel alacağız, sadece devlet yok, özel sektör var insanlar özel sektör de çalışsın demişken ( bu cümlelere katılmıyorum ) , geçmiş dönemlerde bir merkezi alımda 10.000 memur alındığında aaa bu sefer az alındı memur deniyorken, şimdi 1.000-1.500 kişilik merkezi alımlar yapılıyorken, martta nisanda alımlar bollaşacak... Ayaklarınızın yere inerek ders çalışmanız dileğiyle...

sanat tarihçisi2020, 4 yıl önce

Kokor63
Aday Memur
15 Ocak 2020 11:47

Bu 65 bin kişinin çoğu atandı bunu hesaba katamamışsın.burda moral bozmaya çalışıyorsun. Galiba senin pek puanın yok. 2020 kpss yi bekliyorsun

16 Ocak 2020 03:26

Senin matematik kötü anladım. Çok yazıyosun da boş yazıyosun. Yom emeklinin yerineymiş bilmem neymiş. Bizim burda bahsettiğimiz merkezi alım değil. Sözleşmeli alımdan bahsediyoruz. 70le katip mübaşir ikm olan var. Ayrıca o alımlara lise önlisans lisans hepsi başvuruyor. Hem il bazında oyuyor alımlar. Belli ki bilgin yok bu konuda. Ayrıca neye nasıl çalışacağımıza sen fikir sunma bence. Moral bozma boş yapma 👎

EricCartman59, 4 yıl önce

2018 Kpss de 80 puan alan 65.000. sırada. ve 75 ve üstü puanlar çok şanslı öylemi. Aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış. Ne yazıkki durumunuz bu. Ders çalışıp puanınızı 90 üstüne çekmeye çalışacağınıza, alım çok olsun da atama puanları 75 e insin diye düşünüyorsunuz. Ülkenin cumhurbaşkanı çıkıp; emekli olan kadar personel alacağız, sadece devlet yok, özel sektör var insanlar özel sektör de çalışsın demişken ( bu cümlelere katılmıyorum ) , geçmiş dönemlerde bir merkezi alımda 10.000 memur alındığında aaa bu sefer az alındı memur deniyorken, şimdi 1.000-1.500 kişilik merkezi alımlar yapılıyorken, martta nisanda alımlar bollaşacak... Ayaklarınızın yere inerek ders çalışmanız dileğiyle...

Toplam 1386 mesaj
«484950515253545556575859»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi