Editörler : E.Kayı Han
20 Mayıs 2019 22:50

4B'den istifa ettim ne yapmalıyım?

4b hemşire olarak çalışırken tekrar 4b başka kurumu kazandım sözleşme sürem bitmeden istifa ettim şimdi ise kazandığım kuruma atamamı yapamadıklarını söylüyorlar ne yapmalıyım bilgi verebilecek olan varmı?

bay.hemsir
Aday Memur
20 Mayıs 2019 23:11

2020 kpssye hazırlanmalısın

InfazKoruma10
Aday Memur
21 Mayıs 2019 03:54

araştırmadan istifa etmeseydiniz keşke

brave006
Aday Memur
21 Mayıs 2019 09:35

Buzdolabını açıyorsun buz gibi suyu bir bardağa koyuyorsun, onu bir güzel içiyorsun, daha sonra 2020 KPSS kitapları alıp sınava çalışmaya başlıyorsun...

wagabond90
Aday Memur
21 Mayıs 2019 09:46

Tazminat almadıysanız geri dönebilme şansınız var diye biliyorum.

enesyavuz
Aday Memur
21 Mayıs 2019 12:11

Bakanlıktan arkadaşıma dilekçe yazarsan başlayabilirsin diye birşey demişler doğruluğunu bilmiyorum

figo102009
Daire Başkanı
21 Mayıs 2019 12:44

Olayı tam teferruatlı anlatır mısınız? Nereden ayrıldınız ve nereye geçiş yapacaktınız? Unvanlar ve statünüz aynı mıydı?

enesyavuz, 5 yıl önce

Bakanlıktan arkadaşıma dilekçe yazarsan başlayabilirsin diye birşey demişler doğruluğunu bilmiyorum

bilostar
Memur
21 Mayıs 2019 13:35

geçmiş olsun özel sektörde iş ara

enesyavuz
Aday Memur
21 Mayıs 2019 13:40

4b hemşire yöke bağlı üni hastanesinden 7 ay snra aynnı puanla sağlık bakanlığına atandım aynı ünvan

enesyavuz
Aday Memur
21 Mayıs 2019 13:41

Yani tekrar atanınca bi araştma yaptm kurumla konuştum istfa et başlarsın dediler fakat ceza aldım

figo102009
Daire Başkanı
21 Mayıs 2019 14:32

DPB'yi arayıp kesin bilgiyi teyit edin.

Reisss16
Aday Memur
21 Mayıs 2019 15:27

önümüzdeki kpss ye sıkı şekilde hazırlan.artık az kısı gırıo

enesyavuz
Aday Memur
21 Mayıs 2019 15:47

Mantıken 1 yıllık cezai süre dolunca alması gerekir kazanmşım sonuçta tercih yapmama izin veriyolar

Ebebeyn
Şube Müdürü
22 Mayıs 2019 00:06

Üni hastanesine osym yerlestirmemistir. Kpss puani ile siralama veya biraz torpille mi girdiniz. Istifa dilekcesinin tam ornegi olmasi lazim. Tazminat falan ona gore cvp verilmelidir.

baygörev
Kapalı
22 Mayıs 2019 17:59

arkadaşım hangi kadroyu kazandın yardımcı olayım sana

enesyavuz, 5 yıl önce

Mantıken 1 yıllık cezai süre dolunca alması gerekir kazanmşım sonuçta tercih yapmama izin veriyolar

enesyavuz
Aday Memur
24 Mayıs 2019 00:41

Hemşire olarak atandım lise mezunu herhangi bi ünvan değişikliği olmadı

Beyaz0006
Şef
24 Mayıs 2019 08:24

hocam 1 yıl şartı istifa ettikten sonra ki dönemi kapsıyor yani istifa ettikten sonra 1 yıl beklemeniz gerekiyor çalıştığınız süre sayılmıyor yani.

enesyavuz, 5 yıl önce

Furkeyno
Aday Memur
25 Mayıs 2019 10:30

Size tam olarak hangi nedenden dolayı atamanızı gerçeklestiremediklerini söylediler. Ünvan aynı olduğundan 1 yıl bekleme cezasından dolayımı. Yoksa 2.kazandiginiz yerle 1. Kazandiginiz yer aynı kpss olduğundan mı. Yani 4 yıllık hemşirelik okusaydınız lisenin üzerine 2. Kez yine aynı şekilde atanmanız gerçekleşmeyecek miydi?. Benzer durumlardayız da ondan sordum. Ben henüz istifa etmedim. Bir hukukçuya danismanizi tavsiye ederim.Insallah atamaniz gerçekleşir.

enesyavuz
Aday Memur
25 Mayıs 2019 12:45

Daha detaylı anlatmaya çalılacağım kpss puanımla ilk olarak yöke bağlı bir üniversite hastanesine elden başvurarak kpss puanım baz alınarak sözkeşmeli olarak göreve başladım 7 ay snra sağlık bakanlığı atamasında başka bir üniversite hastanesini yine sözleşmeli kazandım (aynı ünvan herşey aynı yani) kazandığım kurunla görüştüm istifa et başlarsn dediler ben biraz daha araştrdım başlayanların olduğunj gördüm bnde istifa ettim daha snra kazandığm kurum bna istifa etmemem gerektiğini söyledi tabiki ... Snra sağlık bakanlığı bna sözleşmeli çalştğm kurumdan istifa ettikten snra istfa ettiğim kurumu kastederek çalştıpınız anlaşldığından atamanız yapılamamıştır dedi bu durumda istifa ettiğim günden bir yıl geçmesinş bekliyorum bir arkadaşm dilekçe yazarsan atayabilirler demişti... Bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilirmi ... Teşekkür ederim

figo102009
Daire Başkanı
27 Mayıs 2019 08:55

Yani siz aynı bakanlık, aynı kurum, aynı unvan ile istifa etmeden zaten direkt geçiş yapamazdınız. İstifa edip 1 yıl bekledikten sonra anca başvurabilirsiniz. Unvanlar farklı olsaydı ve bu unvanları da diploma ile ihraz ettiğiniz takdirde 1 yıla gerek olmadan geçiş olurdu.

enesyavuz
Aday Memur
27 Mayıs 2019 12:45

Yani istifa etmeden önce atandım snra istifa ettim ve cezaisüremm bitince beni atandığım kuruma başlatırmı bakanlık

Dilekçe tazsam ben şurayı kazandım cezai sürem bitti beni atayın görevime başlayayım desem atarlarmı... Beklentim bu yönde bilmiyorum bilen aynı durumu yaşayan varsa yardımcı olabilirmi?

figo102009, 5 yıl önce

Yani siz aynı bakanlık, aynı kurum, aynı unvan ile istifa etmeden zaten direkt geçiş yapamazdınız. İstifa edip 1 yıl bekledikten sonra anca başvurabilirsiniz. Unvanlar farklı olsaydı ve bu unvanları da diploma ile ihraz ettiğiniz takdirde 1 yıla gerek olmadan geçiş olurdu.

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi