Editörler : swat3410

EL CHAPO
Genel Müdür
09 Mart 2021 01:25

yersen

cevher3459, 3 yıl önce

Öndeki sökülmüyor üretim yapan firmaya sor sebebini

mahmut6691
Memur
09 Mart 2021 10:34

Onlarda kopar merak etme
EL CHAPO, 3 yıl önce

madem 3 yikamadan sonra ARKADAKI kocaman yazi kopuyorda

montun ÖN tarafindataki armanin sagindaki ufak yazan yazi neden kopmuyor ???

cevher3459
Kapalı
09 Mart 2021 12:13

Bu eleman burda resmen provokatörlük yapıyor, cevabını veriyoruz siliniyor.Hayirdir?

Hck19
Şube Müdürü
09 Mart 2021 12:15

Ne kadar gereksiz bir konu bana göre cevap yazmayın susar bu şahıs EL CHAPO

ferberer
Aday Memur
10 Mart 2021 07:34

Bu tür giyinen sadece bekçi mi?
EL CHAPO, 3 yıl önce

https://www.memurlar.net/haber/958383/denetim-yapan-bekciler-ile-tartisarak-ortaligi-birbirine-katti.html

resime iyi bak anlarsin, adam siyah polar giymis onunla gorev yapiyor. mevzuata aykiri mi deil mi? onun cevabini ver sen .

Gadd
Aday Memur
10 Mart 2021 07:48

El chapho sen Bi kere polismisin eger öylesen vah teşkilata... Sen kimsin bekciyi azarliyorsun haddini bil demek bekçiler sana çok dokunmuş ki yaran var ondan klavye delikanlılığı yapma varsa cesaretin her yerdeyiz numara desen iletişim desen sıkıntı yok senin gibi böyle saçma sapan konuları açıp seviyesizce konuşup millete teşkilatın bir parça i olan bekçileri karalama günahlarına girme umarım anladın sen

EL CHAPO
Genel Müdür
10 Mart 2021 13:29

ne azarlamasi ne karalamasi.

sen once okumayi ogren .

teskilatin numarasini ver diyenlerden misin sende ?

Gadd, 3 yıl önce

El chapho sen Bi kere polismisin eger öylesen vah teşkilata... Sen kimsin bekciyi azarliyorsun haddini bil demek bekçiler sana çok dokunmuş ki yaran var ondan klavye delikanlılığı yapma varsa cesaretin her yerdeyiz numara desen iletişim desen sıkıntı yok senin gibi böyle saçma sapan konuları açıp seviyesizce konuşup millete teşkilatın bir parça i olan bekçileri karalama günahlarına girme umarım anladın sen

Serdar gs
Aday Memur
11 Mart 2021 02:38

Taktik polarda giyer bacak kılıfı da takar sana mı kaldı derdi okadar amir müdür varken sen kimsin sanane

Gadd
Aday Memur
11 Mart 2021 04:20

El chapho ben okumayı değil yaşayarak okuruyorum eğer sen okuman anlaman bilgin kişilik karekterin olsaydı böyle sana düşmeyen konuları acmazdin bunun müdürü var amiri var neden konuyu getirip burda bekçi böyleymiş söylemiş sana bir nasihat insanlarla uğraşırsan kendinle uğrasamasin 2 dünyadan da mahrum kalırsın bence kendinle uğraş belki huzurun yerine gelir

EL CHAPO, 3 yıl önce

ne azarlamasi ne karalamasi.

sen once okumayi ogren .

teskilatin numarasini ver diyenlerden misin sende ?

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi