Editörler : crops35

10 Mart 2021 12:27

Engelli Aday Memur Tayin Dilekçesi Olumsuz Olması Hk.

Arkadaşlar kurumuma tayın dilekçesi verdim ama kurum aday memur olduğum için Red vermiş ki dilekçede açık bir şekilde aday memur da yararlanır kısıtlayıcı hüküm yok yazmama rağmen Şimdi dilekçeyi genel müdürlük Ankaraya yollayacağım tayın dilekçesi ve kurumun bu durumumu da izah edeceğim Red verdiğini Var mı böyle bir durum yaşayan ne sonuç aldınız

emissario
Genel Müdür
10 Mart 2021 14:30

Aday memur yararlanamaz diye biliyorum ama emin değilim.

Emirhan212121
Aday Memur
10 Mart 2021 22:22

Olmadi ama yardımcı olurum. Bende verdim 3 kere red oldu.mahkemeye verdim
emissario, 3 yıl önce

Aday memur yararlanamaz diye biliyorum ama emin değilim.

maverick3025
Aday Memur
18 Mart 2021 09:44

bende dilekçe verdim adaylık yeni bitti bakalım beklemedeyiz hala 1 ay oldu dilekçe vereli

19 Mart 2021 12:49

aday memurluğunuz kalkmadan gidemezsiniz bende öyle bekledim

usomer
Aday Memur
21 Mart 2021 13:45

Aday memur gider her türlü... Ben gittim mesela... Olumsuz cevap yazısı, rapor ve dilekçeyle kamu denetçiliği kurumu ( KDK )'ya başvurun... Vakit kaybetmeden, çünkü 6 ay kadar sürüyor

maverick3025
Aday Memur
24 Mart 2021 16:25

benim adaylık bitti şuan meb de bakalım sonucu yazarım buraya

baranturann
Aday Memur
20 Nisan 2021 04:10

Hocam sizin sonuçlandı mı peki ve sizinle eğer mümkünse özelden görüşebilir miyiz fikir alma amacıyla
usomer, 3 yıl önce

Aday memur gider her türlü... Ben gittim mesela... Olumsuz cevap yazısı, rapor ve dilekçeyle kamu denetçiliği kurumu ( KDK )'ya başvurun... Vakit kaybetmeden, çünkü 6 ay kadar sürüyor

baranturann
Aday Memur
24 Nisan 2021 00:42

?
usomer, 3 yıl önce

İnşaatMühh
Kapalı
24 Nisan 2021 11:45

Merhaba arkadaşlar konuyu açan bendim. Çok şükür TAYİNİM OLDU. Açıkçası biraz uğraşma sonucu oldu. İlk dilekçede olumsuz cevap verince tamam aday memurum olmaz deyip bıraksam kalmıştım. Ankara genel müdürlük için dilekçe yazdım sonra bazı yetkili kişiler ile gidip yüz yüze konuştum gerekli açıklamalar falan vs sonuç olarak tayinim istediğim şehre çıktı. ADAY MEMUR OLMAK TAYİNE ENGEL DEĞİL BİZZAT DA ÖĞRENMİŞ OLDUK

maverick3025
Aday Memur
29 Nisan 2021 15:18

Merhaba arkadaşlar benimde tayin işlemi oldu darısı tayin isteyenlerin başına olsun sağlıcakla kalın

imparatorfa
Aday Memur
29 Nisan 2021 18:02

Hayırlı olsun, hangi kurumda çalışiyordunuz ve hangi ilden hangi ile tayininiz gerçekleşti
maverick3025, 3 yıl önce

Merhaba arkadaşlar benimde tayin işlemi oldu darısı tayin isteyenlerin başına olsun sağlıcakla kalın

caberli
Memur
30 Nisan 2021 10:10

Hayırlı olsun. Tayininizin adaylık süresinden bağımsız olarak engelli olduğunuz için onaylandığı kanaatindeyim.

maverick3025, 3 yıl önce

maverick3025
Aday Memur
07 Mayıs 2021 11:59

meb de çalışıyorum kars - malatya

imparatorfa, 3 yıl önce
Hayırlı olsun, hangi kurumda çalışiyordunuz ve hangi ilden hangi ile tayininiz gerçekleşti

maverick3025
Aday Memur
07 Mayıs 2021 12:01

bakanlık adaylık kalkması için bekletti ....aslında adaylık işlemleri tayin için bir engel teşkil etmiyor ancak adaylığın kalkmış olması tayin dilekçesinin akıbetini etkiliyor malesef

caberli, 3 yıl önce

Hayırlı olsun. Tayininizin adaylık süresinden bağımsız olarak engelli olduğunuz için onaylandığı kanaatindeyim.

Memleket.00
Aday Memur
08 Mayıs 2021 14:35

Sonradan engelli olan MEB 'de taşrada yöneticilik yapan bir kişi de bu engellilik mazeretine bağlı başvuru yaparsa sonuç ne olur ?

baranturann
Aday Memur
23 Mayıs 2021 20:52

Nasıl bir yol izlediniz iki kere dilekçe yazdım ve red cevabı aldım.
İnşaatMühh, 3 yıl önce
Merhaba arkadaşlar konuyu açan bendim. Çok şükür TAYİNİM OLDU. Açıkçası biraz uğraşma sonucu oldu. İlk dilekçede olumsuz cevap verince tamam aday memurum olmaz deyip bıraksam kalmıştım. Ankara genel müdürlük için dilekçe yazdım sonra bazı yetkili kişiler ile gidip yüz yüze konuştum gerekli açıklamalar falan vs sonuç olarak tayinim istediğim şehre çıktı. ADAY MEMUR OLMAK TAYİNE ENGEL DEĞİL BİZZAT DA ÖĞRENMİŞ OLDUK

maverick3025
Aday Memur
09 Haziran 2021 13:25

biraz geç oldu cevap ama kusura bakmayın sonradan engelli yada ilk işe başlamada engelli olunması neticeyi değiştirmeyeceği kanaatindeyim. fakat tayin isteği değerlendirme aşamasında engel durumunuzun şuan görevde olduğunuz yerde engelinizden dolayı hayati bir tehlike olasılığını baz alıyorlar şahsi fikrim tabi bu

benim engel ortopedik engel olduğundan ve işe başlayışım engelli kadrosundan olduğu için onaylandı büyük ihtimal .

birde tayin isteyeceğiniz yerin kadro durumu da önemli ünvan yükseldikçe tayin isteği biraz daha zorlaşıyor. sağlıcakla kalın...

Memleket.00, 3 yıl önce

Sonradan engelli olan MEB 'de taşrada yöneticilik yapan bir kişi de bu engellilik mazeretine bağlı başvuru yaparsa sonuç ne olur ?

SEBASTIAN LOEB
Aday Memur
10 Temmuz 2021 07:31

Engelli memurda, tayin hakkı var mı, dikkate alınıyor mu
maverick3025, 3 yıl önce

bende dilekçe verdim adaylık yeni bitti bakalım beklemedeyiz hala 1 ay oldu dilekçe vereli

Emirhan212121
Aday Memur
12 Temmuz 2021 09:06

Öyle bi hak yok.calistigin kurum amiri uygun görürse yada dayin varsa gidersin. Yoksa öyle engelliyim diye hak yok. İstersen kanun maddesini ekine koy dilekçe yaz ama kurum amirin bakanliga uygunluk vermezse gidemezsin.
SEBASTIAN LOEB, 3 yıl önce
Engelli memurda, tayin hakkı var mı, dikkate alınıyor mu

Humahatunn
Aday Memur
25 Temmuz 2021 15:02

Nasıl yaptınız detay??
usomer, 3 yıl önce

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi