Editörler : swat3410E.Kayı Han

piranhags
Şef
10 Haziran 2021 14:22

komserlik alımı ne alaka

Ömer5416, 3 yıl önce
Komiserlik alımlarını takip et

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
10 Haziran 2021 20:59

Herkes torpil buluyor ben bulamıyorum diye ağlıyor millet. Bulda o da polis olacak. Gerisi düşünsün

Altay46
Aday Memur
10 Haziran 2021 23:10

Ben lise de 2 def girdim sınavda kaybettim üniversitesi den sınra işk girişte kazandım ama 18.dönem olmama rağmen hala uğraşıyorum her şeyim hayırlısı neyse o olsun gerisi hikaye

halisfb
Aday Memur
11 Haziran 2021 01:04

Bu işlerde tecrübeli biri olarak söylüyorum gerçekten torpil var ama alımların yüzde 20-30 u kadar yüzde 70-80 i gerçekten hakkıyla giriyor. Polislik sınavlarında da hakkınla girebilmek için en önemli kıstas spordan kesinlikle 100 almak ve kpss veya yks nin de yüksek olması onun dışında son olarak bırakın birinci derece 2. Ve 3. Derece ailede fetöcü ve diğer terör örgütleri ile bağı olmamak bunları sağlıyorsanız inanın hakkınızla girebilirsiniz durum o kadar da vahim değil karamsar olmayın hakkıyla girenler içinde çalışın ön sıralara geçin kazanan çoook torpilsiz insanlar var

Arlequin
Şef
11 Haziran 2021 08:15

Her sene nerdeyse her başvuruda 100 150 bin alım oluyor doğal olarak kazanmama ihtimali daha fazla. Biraz da suçu kendimiz de aramak lazım en kötü 7 bin alım yapılıyor 7 bin kişi de torpil değil be birader yani kendinizi avutmaktan başka suçu başkalarına yönelterek aileniz arkadaşlarınız akrabalarınız karşısına anca haklısın yeğenim oğlum sözünü duyarsanızarkanızdan beceriksiz.

punisher21
Aday Memur
12 Haziran 2021 04:34

arlequin, ailede beceriksiz işe yaramaz biri olduğun çok konuşuluyor herhalde bir sitemkarsın :D

punisher21
Aday Memur

arlequin, ailede beceriksiz işe yaramaz biri olduğun çok konuşuluyor herhalde bir sitemkarsın :D

punisher21
Aday Memur

punisher21
Aday Memur

Arlequin
Şef
12 Haziran 2021 08:48

Knk yanlış olmasında toplamda 2 mülakata girdim, polis okulundayken kara piyade subaylığı da kazandım gitmedim. Şuan bir daire de asaleti tasdik olmuş şekilde yaşadığım şehir de 2 yıldır polis memuru olarak görev yapıyorum. Okul 2ncisi olarak mezun oldum. Saygılar

punisher21, 3 yıl önce

AdayyMemurrrr
Aday Memur
12 Haziran 2021 11:53

Senin halinden kimse anlamaz olumsuz yorumlara bakma

Dabuluikswayzet
Yasaklı
13 Haziran 2021 06:38

Adalet için Don carlioneye gitmelisin.

erdem1212
Aday Memur
13 Haziran 2021 10:15

BAŞARISIZ güvenlik soruşturmasıyla ilgisi varmıdır? bunu araştırdınızmı

Arlequin, 3 yıl önce

Knk yanlış olmasında toplamda 2 mülakata girdim, polis okulundayken kara piyade subaylığı da kazandım gitmedim. Şuan bir daire de asaleti tasdik olmuş şekilde yaşadığım şehir de 2 yıldır polis memuru olarak görev yapıyorum. Okul 2ncisi olarak mezun oldum. Saygılar

Arlequin
Şef
13 Haziran 2021 11:05

Güvenlikte arşiv soruşturması okul süreci boyunca devam ediyor ve sorun çıkarsa eğitim sonu sınavı ile eleniyorsun. İlk aşama da güvenlik ile alakalı temel bir şey yoksa oda temel şeyler hapis cezası devameden büyük bir soruşturman yoksa bu konuda eleme yapacaklarını sanmıyorum. 150 bin başvuru var yarısı sözlü mülakata kalsa bile çok fazla bir sayı ve herkesi yapamazlar.

erdem1212, 3 yıl önce

BAŞARISIZ güvenlik soruşturmasıyla ilgisi varmıdır? bunu araştırdınızmı

kafkaslı45
Aday Memur
13 Haziran 2021 18:09

torpil konusunda zamanında soruları çalarak,torpil yaparak omzuna rütbe takanları,polis memuru olanları gördük. hepsi şutlandı daha da beter olsunlar. Her daim her dönemde devletin polisi olun. şimdi torpil yaptırıp girenlerin 10 yıl sonra ne olacağını bilemezsin. Ayrıca sürekli elenme sebebin güvenlik soruşturmasından kaynaklı olabilir. Belki de nasibinde yoktur. Çok zorlamamak gerekiyor. Hayırlısı ne ise o olur.

Kenan 3434
Kapalı
13 Haziran 2021 18:51

Boş yapmayın arkadaşlar, tam manasıyla çalışırsanız çok rahat kazanırsınız. Adam KPSS 60, spor 60 gelmiş hakkım ne olacak diyor :))))

Kenan 3434
Kapalı
13 Haziran 2021 18:58

Bu başlığı kim açmış ya :))) beş kez POMEM üç kez bilmem nereden elendim :)))) demekki adamlar seni her defasında bu işe uygun olmadığını kanaat getiriyorlar

erdem1212
Aday Memur
20 Haziran 2021 10:06

teşşekürler hocam bazı sayfalar sözlü sonucunun güvenlik soruşturmasından kaynaklandıgını

yazıyorda

Arlequin, 3 yıl önce

Güvenlikte arşiv soruşturması okul süreci boyunca devam ediyor ve sorun çıkarsa eğitim sonu sınavı ile eleniyorsun. İlk aşama da güvenlik ile alakalı temel bir şey yoksa oda temel şeyler hapis cezası devameden büyük bir soruşturman yoksa bu konuda eleme yapacaklarını sanmıyorum. 150 bin başvuru var yarısı sözlü mülakata kalsa bile çok fazla bir sayı ve herkesi yapamazlar.

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
20 Haziran 2021 17:38

İnşallah kazanırsın
Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi