Editörler : Pangaea

Elengir
Aday Memur
23 Mart 2022 22:02

Anladim tesekkur ederim
melinayx, 2 yıl önce
İlin açtığı kadro sayısı kadar belirleniyor

brkrkk
Aday Memur
23 Mart 2022 22:22

Daha önce ösym üzerinden yapılan alımlara göre 85'in çok az altını görürse görür diye düşünüyorum o da tek il tercihi yapılabildiği için

selenagomez, 2 yıl önce
Arkadaşlar 83 puanla İstanbul gümrük büro gelir mi fikri olan var mı?

Sevalsevalsevo
Aday Memur
24 Mart 2022 10:08

Yeni alımın spor mülakat tarihleri 27-28-29 mart olarak açıklandı.belli ki bakanlık hızlı davranıyor.

Bu da bu sene doğu kapılarındaki sözleşmeli personelin 4.yılı doluyor ve belki onları tayine işaret diyebilir miyiz?hayırlı günler

suskun080
Aday Memur
24 Mart 2022 10:17

Mersin yazan var mı acaba

24 Mart 2022 11:33

Büyük ihtimalle öyle olacak hocam. Kadroyu beklerlerse seneye güz döneminde ancak gidecekleri için bence bu alımı hızlı yapıp özellikle 3. Bölgeye yüklü alım yapılıyor. Mayısta rotasyon eylül de tayin yapılabilir. Ama tabi ki bunlar hepsi tahmin umarım hak mahrumiyeti yaşamaz ilk sözleşmeliler. Çünkü kendilerinden sonra gelenler tayin olurken onların beklemesi bence haksızlık.
Sevalsevalsevo, 2 yıl önce

Yeni alımın spor mülakat tarihleri 27-28-29 mart olarak açıklandı.belli ki bakanlık hızlı davranıyor.

Bu da bu sene doğu kapılarındaki sözleşmeli personelin 4.yılı doluyor ve belki onları tayine işaret diyebilir miyiz?hayırlı günler

zxcvbm
Aday Memur
29 Mart 2022 11:20

Merhaba edirnenin nasıl bir özelliği var bilmediğim için soruyorum doğu veya edirne demişsiniz? Calisma koşulları daha mı ağır?

Muasır Memur Necdet, 2 yıl önce

ya da açtıysa edirne

iibfmagduruişsiz
Aday Memur
29 Mart 2022 11:21

Hakkari kaçla kapattı acaba

aysuncug
Kapalı
23 Aralık 2022 15:27

En düşük ama en düşük memur maaşı ne kadar olur sizce 14500 diye düşünüyorum ben sizce ne kadar olur ?

sizofrenimam
Memur
03 Şubat 2023 14:19

Memleketine yakın bir ilde çakılı kadro vardiyasız mesaisiz KİT memurluğu mu yoksa onca riske sorunluluğa ve rotasyona rağmen gümrük muayene mi ?

Kit 16-17k maaş

Muayene memuru kapıda 20-21k maaş

Muasır Memur Necdet, 2 yıl önce

ya da açtıysa edirne

sizofrenimam
Memur
05 Şubat 2023 15:02

Memleketine yakın bir ilde çakılı kadro vardiyasız mesaisiz KİT memurluğu mu yoksa onca riske sorunluluğa ve rotasyona rağmen gümrük muayene mi ? Kit 16-17k maaş Muayene memuru kapıda 20-21k maaş
Sevalsevalsevo, 2 yıl önce

Kpssmakina
Memur
05 Şubat 2023 18:52

Arkadaşlar bir alım mı var acaba bu başlık güncel

Kpssmakina
Memur
05 Şubat 2023 18:54

Benim de puanım nispeten düşük. Kendi bölümünden gelmez birşey boşuna önümdeki sene alımlarını beklemeyelim diyorum. Acaba böyle bir yere girebilme durumum olur mu?

Sıralamam 26bin civarı

Kpssmakina
Memur
05 Şubat 2023 18:56

Doğuda çalışmak benim için. Sorun olmaz hatta ilk tercihlerimdendir. Güneydoğuluyum zaten sadece doğu anadolu ya gitmek istemiyorum geri kalan TR herhangi bir yeri olabilir. Dab soğuk diye gitmek istemiyorum

Toplam 113 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi