Editörler : supporters.

studyhard222
Aday Memur
24 Aralık 2020 12:42

Merhaba, Tüsside mülakatında ne gibi sorular ile karşılaşabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Memurolmayageldik, 3 yıl önce

Hayır henüz geri dönüş yok

studyhard222
Aday Memur
24 Aralık 2020 12:43

Merhaba, Tüsside uzman yardımcılığı mülakatında ne gibi sorular ile karşılaşabilirim? size ne soruldu? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkür ederim.

gnsc, 4 yıl önce

Tüsside'nin ağustos sonu mülakatına girip, evrak için aranan oldu mu?

godiva00
Aday Memur
24 Aralık 2020 15:49

yukarıdaki linkten telegram grubuna katılıp sorarsanız daha çabuk cevap alabileceğinizi düşünüyorum.

24 Aralık 2020 15:51

Merhaba, çok detay teknik bilgi istemeyen, alan ile ilgili genel sorulardı. Temel işletme kavramları, süreç yönetimi gibi.

studyhard222, 3 yıl önce

Merhaba, Tüsside uzman yardımcılığı mülakatında ne gibi sorular ile karşılaşabilirim? size ne soruldu? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkür ederim.

redukto
Aday Memur
28 Aralık 2020 21:21

arkadaşlar şu an kariyer.tubitak.gov.tr adresindeki başvuru sayfasına girebilen var mı?

Dora77
Aday Memur
08 Ocak 2021 14:14

Arkadaşlar bu ay içinde insan kaynakları ile konuşan bir bilgi alan var mı?

nurr6
Memur
04 Haziran 2021 08:19

Merhaba tubitak sage için iş başvuru sonuçlarını takip edebileceğimiz bir sayfa var mı? Mülakat için listeler nerede yayınlanıyor? Süreç hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Escape-w
Aday Memur
07 Temmuz 2021 13:11

20/05/2021 son başvuru tarihi başvurdum ne arayan ne soran var acaba mulakat davetleri gelen oldu mu

toykan01
Aday Memur
27 Temmuz 2022 10:03

Merhaba arkadaşlar,

İLK BAŞVURU TARİHİ : HAZİRAN 2021

İlgili tarihte TEKNİKER pozisyonunda TÜBİTAK SAGE ' ye başvuru gerçekleştirdim.

Başvuru tarihinden yaklaşık 1 ay sonra mülakata katılmam için mail adresime bilgi mesajı aldım...

31 AĞUSTOS 2021 : MÜLAKATA KATILMA TARİHİ...

Mülakat : İlk etapta sınav yapıldı. Klasik olarak yapılan bu sınavda, 1 matematik (mantığa dayalı) , 1 genel kültür ve 3 mesleki olmak üzere 5 soru soruldu.

(YAPILAN YAZILI SINAVLARDA SORU ŞEKLİ VE SORU SAYILARI BİRİM AMİRLERİNİN PLANLAMASI DAHİLİNDE DEĞİŞİM GÖSTERMEKTEDİR.)

Mülakat sıcak bir ortamda karşılıklı konuşmalar halinde rahat geçti. Köşeye sıkıştıracak sorular sorulmadı. (Mülakat esnasında vermiş olduğunuz cevaplar kendinizden emin bir şekilde olsun)

SONUÇ : MART 2022 ortalarında (açıklanma tarihi farklılıklar gösterebiliyor) açıklandı. Yani mülakat tarihinden 6,5 ay sonra...

NİSAN 2022 içerinde göreve başladım...

HERKESE BAŞARILAR...

Shortsteps
Aday Memur
19 Eylül 2022 12:41

Merhaba uzman yardımcılığı için mülakata gideceğim.Maaş,sosyal haklar ve çalışma saatleri ile ilgili bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

Nurakin
Aday Memur
11 Mart 2023 11:40

2022 eylül ayında TÜBİTAK SAGE mülakatına girdim . Hala soruşturma sonucunu beklemekteyim . Kariyer sitesinde Değerlendirme Sürecine Katılmaya Hak Kazandınız yazısı var .Acaba böyle durumda olan var mı ?

Recoside06
Aday Memur
25 Nisan 2023 15:37

Merhaba, bende haziran 2022 de başvuru yaptım ve 16 eylülde mülakata çağırıldım. Şuan kariyer sayfasında ?DEĞERLENDİRME SÜRECİNE KATILMAYA HAK KAZANDINIZ.? yazıyor. Daha önce ?DEĞERLENDİRME AŞAMASINA KATILMAYA HAK KAZANDINIZ.? yazıyor gibiydi. Siz de bakmış mıydınız?

AdayMemurUzmanı
Aday Memur
26 Nisan 2023 13:53

İmkanları iyi olan bir kurum. İkramiye ve ek ödemeleri oluyor belirli aralıklarla ortalama 16 maaş gibi düşünebilirsiniz kurumu. Maaş sistemi biraz karışık yani 657'deki gibi net bir sayıdan bahsetmek mümkün değil. Kesintiler, eklentiler vs çok fazla. Bordroyu elinize alıp baksanız bile anlayamayabilirsiniz yani o derece :)

Çalışma saatleri birimden birime değişiyor. Ama genel anlamda 657 gibi düşünmeyin ciddi bir çalışma durumunuz olur. Yani giderim yatarım gibi düşünmeyin zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığınız günler çok olur. Ağırlık olur diyebilirim hatta.

Aylık 8 saat mazeret izniniz var. İstediğini şekilde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca esnek saat uygulaması var sabah 7.30-9.30 giriş akşam da 16.30-18.30 arası çıkış yapabiliyorsunuz önemli olan 8 saati doldurmanız yani.

Bu arada ben çalışmıyorum kurumda ama çalışan tanıdığım var bu bilgileri ondan aldım.

Shortsteps, 2 yıl önce

Merhaba uzman yardımcılığı için mülakata gideceğim.Maaş,sosyal haklar ve çalışma saatleri ile ilgili bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

tubitakaday
Aday Memur
26 Nisan 2023 17:23

Merhaba ben sage mülakatına katıldım 20 aralıkta sonuçları bekliyorum. Uzay tübitak mülakat sonuçları açıklanmış siz hiç kurumu aradınız mı?

Nurakin, 1 yıl önce

2022 eylül ayında TÜBİTAK SAGE mülakatına girdim . Hala soruşturma sonucunu beklemekteyim . Kariyer sitesinde Değerlendirme Sürecine Katılmaya Hak Kazandınız yazısı var .Acaba böyle durumda olan var mı ?

Nurakin
Aday Memur
27 Nisan 2023 13:06

hocam ben bi siteye bakayım diye girdim direk görüdüğüm DEĞERLENDİRME SÜRECİNE KATILMAYA HAK KAZANDINIZ diye yazıyordu öncesinde de Mülakata girmeye hak kazandınız yazıyordu tam 7 ay oldu sonuç eli kulağında diye umuyorum kurumu arıyorum bizde bekliyoruz diyorlar

Recoside06, 12 ay önce

Merhaba, bende haziran 2022 de başvuru yaptım ve 16 eylülde mülakata çağırıldım. Şuan kariyer sayfasında ?DEĞERLENDİRME SÜRECİNE KATILMAYA HAK KAZANDINIZ.? yazıyor. Daha önce ?DEĞERLENDİRME AŞAMASINA KATILMAYA HAK KAZANDINIZ.? yazıyor gibiydi. Siz de bakmış mıydınız?

Nurakin
Aday Memur
27 Nisan 2023 13:09

bende eylülde girdim hocam hala sonuç bekliyorum, evet kurumu sürekli arıyorum fakat onlarda beklediklerini sürecin hala devam ettiğini söylüyorlar, UZAY açıklandıysa SAGE de yakındır 1 2 hafta içinde açıklanır inşallah o zaman

tubitakaday, 12 ay önce

Merhaba ben sage mülakatına katıldım 20 aralıkta sonuçları bekliyorum. Uzay tübitak mülakat sonuçları açıklanmış siz hiç kurumu aradınız mı?

Nurakin
Aday Memur
27 Nisan 2023 13:15

evet sanki şimdi düşününce degerlendirme aşaması yazısını da görmüştüm ya ;) teknisyen mülakatına katıldım ben , sizin mülakatınız nasıl geçmişti olumlu sonuçlanacağını düşünüyor musunuz ?

Recoside06, 12 ay önce

tubitakaday
Aday Memur
27 Nisan 2023 13:18

Anladım hocam. Benim sisteme üyeliğim yok yalnız işkur üzerinden başvurmuştum. Takip edebildiğim bir yer yok.

Nurakin, 12 ay önce

bende eylülde girdim hocam hala sonuç bekliyorum, evet kurumu sürekli arıyorum fakat onlarda beklediklerini sürecin hala devam ettiğini söylüyorlar, UZAY açıklandıysa SAGE de yakındır 1 2 hafta içinde açıklanır inşallah o zaman

tubitakaday
Aday Memur
27 Nisan 2023 13:21

Ben memurluk mülakatına girmiştim. Mülakat çok olumlu geçmişti. Fakat insan emin olamıyo sonucu görmeden. İnşallah en kısa sürede açıklanır. Hayırlısı olsun hepimiz için

Nurakin, 12 ay önce

evet sanki şimdi düşününce degerlendirme aşaması yazısını da görmüştüm ya ;) teknisyen mülakatına katıldım ben , sizin mülakatınız nasıl geçmişti olumlu sonuçlanacağını düşünüyor musunuz ?

Nurakin
Aday Memur
27 Nisan 2023 14:03

Aynen hocam hayırlısı olsun inşallah süreç olarak baya yıpratıcı olumlu sonuclanmasi ödül olcak bir nevi artık ☺️

tubitakaday, 12 ay önce

Ben memurluk mülakatına girmiştim. Mülakat çok olumlu geçmişti. Fakat insan emin olamıyo sonucu görmeden. İnşallah en kısa sürede açıklanır. Hayırlısı olsun hepimiz için

Toplam 135 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi