Editörler : cihan27E.Kayı Han
«32333435363738394041424344

ten.ralrumem
Daire Başkanı
03 Ocak 2023 14:58

%25 olarak kesi̇nleşti̇.

bi̇r zam dönemi̇ konusu daha rekor görüntülenme ve mesajla son buldu.

hayırlı olsun.

doks
Kapalı
03 Ocak 2023 15:01

Tam isabet. Tebrikleri alayım :D

satac123
Şube Müdürü
03 Ocak 2023 15:15

Söylediğimizde linç ettiniz ama siz de öğrenmişsinizdir artık memura bir şey vermeyeceklerini.

satac123, 2 yıl önce

20-25 arası tahmin ediyorum. O da %2-%5 arası refah payı adı altında bir sadaka eklerlerse. Refah payı olmazsa maksimum %22.

madebyshadow
Memur
03 Ocak 2023 15:20

Ben demiştim demek istemiyorum ama görünen köy kılavuz istemiyor...

Şimdi görelim bakalım tepki gösteren memurları, medyayı ve özellikle yetkili sendikayı...

Yine herkes susacak ve ocak 15 te hepsi unutulacak maaş farkı ne zaman yatar demeye başlanacak.

Keşke bir şeyler değişse benim güzel memleketimde ama olmuyor maalesef...

madebyshadow, 1 yıl önce

Sene başında asgari ücrete %50 memura ise 30,95 geldiğinde ne değişti?

Bir hafta konuşuldu. Yine yetkili sendika üye kastı.

Şimdi de aynısı olacak 25 verse 35 verse 15 verse...

Keşke bazı şeyler değişse ama bu coğrafya da olmuyor öyle şeyler.

(Tahminim 3600, uzman öğretmenlik ile maaşlarda artış sağladık diye konuya girip. 16-18 olan enflasyon ve toplu sözleşmeyi 25 en iyi ihtimalle 30 a tamamlayıp hayırlı olsun diyecekler.)

Sonucunda da ne kamu oyu ne de yetkili sendika birşey yapacak anca bir hafta konuşulur unutulur...

breze06
Genel Müdür
03 Ocak 2023 15:25

Nerde en az %35 %50 bekleyenler %20 en fazla %25 zam gelir diyenlere etmediğiniz kalmadi kafanız basmıyor mu ne %25 zammı diyenler seçim var seçim var diyenler nerede keşke siz haklı çıksaydıniz keşke ocak bitmeden aldığımız zam erir bu hükumet ve bu sendika ile yoluna devam diyenler kamu çalışanının yıllarda beri bu hale getirdi soğuk bulunan tebcerete atılan kurbağa misali yavaş yavaş ısınan suda kurbağayı haşlanmış gibi kamu çalışanları yıllardan beri haslandi

horozcu
Memur
03 Ocak 2023 16:15

burdamısjn lan

üçbuçukali, 2 yıl önce

fazla icki bunyeye iyi degildir

ne 50 si Max 20

uyanin polyannalar

üçbuçukali
Müsteşar Yardımcısı
03 Ocak 2023 16:25

he burdayım kaç aldın bakalım yaz

millet 40-45-50 dedi

aldığın 25

hala bana sallıyorsun

horozcu, 1 yıl önce

burdamısjn lan

amavasya
Aday Memur
04 Ocak 2023 12:49

ten.ralrumem ucbucuk ali uzman maliyeci satac samtafa cevaplarsanız sevinirim Alaaddin Aktaş mart ayında bir zam daha olacak diyor sizin düşünceleriniz nedir yakinen takipteyim sizin yorumlarınızı nasıl olacak bu durumlar.

ten.ralrumem, 1 yıl önce

%25 olarak kesi̇nleşti̇.

bi̇r zam dönemi̇ konusu daha rekor görüntülenme ve mesajla son buldu.

hayırlı olsun.

ten.ralrumem
Daire Başkanı
04 Ocak 2023 12:58

Öncelikle teşekkürler hocam.

Evet bende okudum.

En düşük emekli maaşlarına kesine yakın bir düzenleme yapılacağını düşünüyorum.

O günler yaklaşınca seçim anketleri ve sosyal medyadaki trend durumlarına göre de memur maaşlarına bir iyileştirme yapılabilir diye TAHMİN EDİYORUM hocam.

amavasya, 1 yıl önce

ten.ralrumem ucbucuk ali uzman maliyeci satac samtafa cevaplarsanız sevinirim Alaaddin Aktaş mart ayında bir zam daha olacak diyor sizin düşünceleriniz nedir yakinen takipteyim sizin yorumlarınızı nasıl olacak bu durumlar.

nayo2009
Şube Müdürü
04 Ocak 2023 13:07

Burda 20 25 ten fazla olmaz vermezler dedik dünyanın lafını diyenler oldu kına yakarsın diyenler oldu ne oldu sonuç? Bizde isterdik yüzde 50 zam olsun ama vermeyecekleri belliydi memura mustehak mustehak o yuzde 40 50 diyenler nerde onları göremiyorum bize soyledikleri laflar için utaniyorlar mi acaba

amavasya
Aday Memur
04 Ocak 2023 13:08

Bende cevapsız bırakmadığınız için teşekkür ederim.Dun okudum Twitter da yazısını takipteyim bekleyip göreceğiz zamanla bakalım neler olacak.

ten.ralrumem, 1 yıl önce

Evet bende okudum.

O günler yaklaşınca seçim anketleri ve sosyal medyadaki trend durumlarına göre de memur maaşlarına bir iyileştirme yapılabilir diye TAHMİN EDİYORUM hocam.

ten.ralrumem
Daire Başkanı
04 Ocak 2023 13:57

5 puan gelmiş bile hocam :) Dediğim gibi mart-nisanda anketlere göre bir 5 daha gelebilir.

amavasya, 1 yıl önce

Bende cevapsız bırakmadığınız için teşekkür ederim.Dun okudum Twitter da yazısını takipteyim bekleyip göreceğiz zamanla bakalım neler olacak.

04 Ocak 2023 14:00

Tahmininiz Mart Nisan gelmeden tuttu hocam Bravo 👏

ten.ralrumem, 1 yıl önce

Evet bende okudum.

amavasya
Aday Memur
04 Ocak 2023 15:56

evet gelmiş %5 hocam Ulufe dağıtılıyor sanki.

ten.ralrumem, 1 yıl önce

5 puan gelmiş bile hocam :) Dediğim gibi mart-nisanda anketlere göre bir 5 daha gelebilir.

amavasya
Aday Memur
12 Ocak 2023 20:57

ten.ralrumem hocam yeni başlık açmayacak mısınız?

ten.ralrumem
Daire Başkanı
13 Ocak 2023 10:51

Hocam öncelikle teşekkürler, maalesef forum eski zemininden kaymalar yaşıyor, dolayısıyla insanlar da can sıkıcı gerçeklere değil mutlu edici yalanlara önem ve değer veriyor. Sanal ve suni mutluluk amaçlı yönlendirmeler yapan trol hesaplar yüzünden şimdilik konu açmak yerine arada sırada gündeme bakıyorum.

amavasya, 1 yıl önce

ten.ralrumem hocam yeni başlık açmayacak mısınız?

Toplam 876 mesaj
«32333435363738394041424344

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi