Editörler : E.Kayı Han
«434435436437438439440441442443444445»

GönülHasan07
Aday Memur
17 Mayıs 2019 00:35

İnşallah dediğiniz gibi olur
üye4188, 5 yıl önce
İyi düşünün iyi olsun tahliye alanlarda var ilk mahk de.şartlamayın ist Ankara zor diye.

BalllKız
Aday Memur
17 Mayıs 2019 00:52

Eşim ankarada 2.mahkemede tahliye oldu ama ilk mahkemede tahliye olanlarda var bildiğim karamsar olmayalım inşallah bu süreç bitecek birgün herkes aydınlığa çıkacak dua edelim biz sadece

GönülHasan07
Aday Memur
17 Mayıs 2019 01:00

Çok haklısınız zaten elimizden gelen sadece bu Rabbime dua etmek
BalllKız, 5 yıl önce

Eşim ankarada 2.mahkemede tahliye oldu ama ilk mahkemede tahliye olanlarda var bildiğim karamsar olmayalım inşallah bu süreç bitecek birgün herkes aydınlığa çıkacak dua edelim biz sadece

Turuklu
Aday Memur
17 Mayıs 2019 03:48

Arkadaşlar merhaba 2017 Kasım ayından beri bu ankesör davası içerisindeyim 2010 senesi 1 ardışık arama tutukladım 4 ay sonra tahliye oldum ankesörden ilk tutuklananlardan biriyim İzmir de başladı sonra yetkisizlik Denizli sonra karşıyetkisizlik Yargıtay sonra tekrar İzmir de dosyam doğru dürüst ilk mahkemeye çıkacağım dahasonra arama askeri birliğin içinden geldiği anlaşıldı tutuklayan savcı tarafından

Foruma yeni bir sürü kişi gelmiş birsürü soru işareti var merak ettiğiniz herşeyi özelden sorabilirsiniz

Bu arada ben hiç aramanın geldiği İzmir?de çalışmadım o dönem Denizli?de çalışıyordum aramada İzmir asker hastanesinden

Serem2
Memur
17 Mayıs 2019 03:56

kaçıncı ACM? tanık varmıydı dosyanızda?
BalllKız, 5 yıl önce

Magdurum26
Aday Memur
17 Mayıs 2019 04:27

Ankara 32. acm miydi sizin. ne zaman tahliye oldu eşiniz
BalllKız, 5 yıl önce

17 Mayıs 2019 05:05

Arkadaşlar Ardışık Arama Varsa Ve Bu Tanık Aleyhinize Bir Şeyler Söyleyip Sonradan Ifadesini Değiştirip Sizinle Aynı Ifadeyi Kullanırsa Mahkmenin Tutumu Nasil Olur...

Eses.26.
Şef
17 Mayıs 2019 05:33

Arkadaşlar size biraz konu dışı olacak ama 1 sorum var. Ben de 29 aydır açıktayım savcı ile görüştüm durumum nedir diyerek evraklarının hepsi gelmiş şuan için sorun yok sadece ankesör sonucunu bekliyorumm oda gelsin bi karar vericem dedi. Peki bu ankesör sonucunu savcıya emniyet mi gönderiyor arkadaşlar emniyet gönderiyorsa eğer hangi şube gönderiyor emniyete 18 Mart'ta yazmış gönderin sonucu diye emniyet cevap vermemiş henüz. Sizce şu süreçte emniyete gidip sormam gerekirmi evrağı gönderin diye bilen arkadaşlarım cevaplarsa çok sevinirim. Rabbim masumların yardımcısı olsun hayırlı cumalar

yakupp71
Memur
17 Mayıs 2019 07:36

merabalar özelden yazamadım sanırsam kapalıymış adli süreciniz nasıl geçti gözaltı, cezaevi, duruşmalar. ihraç oldunuzmu, kuvvet nedir acaba
Turuklu, 5 yıl önce

Arkadaşlar merhaba 2017 Kasım ayından beri bu ankesör davası içerisindeyim 2010 senesi 1 ardışık arama tutukladım 4 ay sonra tahliye oldum ankesörden ilk tutuklananlardan biriyim İzmir de başladı sonra yetkisizlik Denizli sonra karşıyetkisizlik Yargıtay sonra tekrar İzmir de dosyam doğru dürüst ilk mahkemeye çıkacağım dahasonra arama askeri birliğin içinden geldiği anlaşıldı tutuklayan savcı tarafından

Foruma yeni bir sürü kişi gelmiş birsürü soru işareti var merak ettiğiniz herşeyi özelden sorabilirsiniz

Bu arada ben hiç aramanın geldiği İzmir?de çalışmadım o dönem Denizli?de çalışıyordum aramada İzmir asker hastanesinden

ryah
Aday Memur
17 Mayıs 2019 07:54

Arkadaşlar bu kadar ümitsiz olmayın lütfen yaa Bizim avukatımız bana 28. Acm Ankara'nın zor mahkemelerinden biri kolay kolay tahliye vermiyo şöyle böyle dediğinde sadece Allah isterse her şey olur Bizi bu işten hakimi savcısı şusu busu değil Allah kurtaracak diyodum Ümidi yitirmedim hiç sadece dua ettim Ve avukatımız bile şaşırdı İlk mahkemede eşim tahliye oldu çok şükür Nolur böyle çöküşe geçmeyin Duaya devam edeceğiz bu kadar ... Hiç birinizi tanımıyorum ama hepinizde dualarımdasınız...
maarvel, 5 yıl önce
Ya burdaki tahliyelere bakınca sadece ist ve ankara tahliye vermiyor sanırım :(

GönülHasan07
Aday Memur
17 Mayıs 2019 08:10

Allah razı olsun inanın o kadar karmaşık bir süreç ki tam umutlanıyorum foruma Bi bakıyorum bütün inancım bitiyor lütfen olumlu düşenecek paylaşımlar yapalım evet şuan herşey üst üste geldi tek olumlu şey yok ama Rabbim kuluna merhamet eder bunu unutmayalım
ryah, 5 yıl önce
Arkadaşlar bu kadar ümitsiz olmayın lütfen yaa Bizim avukatımız bana 28. Acm Ankara'nın zor mahkemelerinden biri kolay kolay tahliye vermiyo şöyle böyle dediğinde sadece Allah isterse her şey olur Bizi bu işten hakimi savcısı şusu busu değil Allah kurtaracak diyodum Ümidi yitirmedim hiç sadece dua ettim Ve avukatımız bile şaşırdı İlk mahkemede eşim tahliye oldu çok şükür Nolur böyle çöküşe geçmeyin Duaya devam edeceğiz bu kadar ... Hiç birinizi tanımıyorum ama hepinizde dualarımdasınız...

Duruus
Aday Memur
17 Mayıs 2019 10:23

Denizlinin tutumu nasıl bilginiz varmı
Turuklu, 5 yıl önce

BalllKız
Aday Memur
17 Mayıs 2019 11:16

Ankara 32.acm bizimkisi sıkıntılı bir mahkeme tanık yok

Serem2, 5 yıl önce
kaçıncı ACM? tanık varmıydı dosyanızda?

BalllKız
Aday Memur
17 Mayıs 2019 11:17

Evet Ankara 32 şubatta tahliye oldu 5 ay tutuklu kalmıştı 3. Mahkeme miz 30 mayısta hayırlısı olsun inşallah

Magdurum26, 5 yıl önce
Ankara 32. acm miydi sizin. ne zaman tahliye oldu eşiniz

Magdurum26
Aday Memur
17 Mayıs 2019 11:20

niye ertelediler peki
BalllKız, 5 yıl önce

Evet Ankara 32 şubatta tahliye oldu 5 ay tutuklu kalmıştı 3. Mahkeme miz 30 mayısta hayırlısı olsun inşallah

BalllKız
Aday Memur
17 Mayıs 2019 11:24

Daha önceki çalıştığı yere müzekkere yazıldı ordada araması var mı diye o yüzden ertelendi

Magdurum26, 5 yıl önce
niye ertelediler peki

Ankala
Aday Memur
17 Mayıs 2019 12:03

Merhabalar malatya 1.acm hakkında bilgisi oolan Var mı yada daha malatyada dosyası olan?

XxxcobraxxX
Aday Memur
17 Mayıs 2019 12:33

Arkadaşlar ohal komisyonu başvuru takibi nerden bakabiliriz yani e devletten göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Peakyreis
Aday Memur
17 Mayıs 2019 12:57

arkadaşlar dosyada geçen tanık bizim ismimizi o mu verdi itiraf etti neden onu mahkemeye çağıyorlar

Toplam 20070 mesaj
«434435436437438439440441442443444445»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi