Editörler : crops35
11 Temmuz 2019 18:38

3179 Büro Yönetimi ve Ortak Olanları

Açılan konulara baktım 2 sayfa tık ses yok :)

2 si ortak 14 kadro yayınlandı bi önceki atamadan sonra büyük atamada umudumuz fazlayken daha az bir kadro olması epey üzdü.İlk atamada yüksek puanlı arkadaşların tercih etmemesiyle branş sıralaması 20-50 arası olanların yüzünü güldürmüştü.Bu atamada nereyi kimler tercih edecek paylaşırsa sevinirim.

Benim branş sıralama 5 son atamaya kadar tercih yapmayacağım.

kirlikedi31
Memur
11 Temmuz 2019 18:48

kardeş alanya üniv. tercih verecektim ama soğuttunuz :) bu arada 2018/ 2 de galatasaray üniv. izmir demokrasi üniv. memurluk puanlarının orman genel müdürlüğü ve toprak mahsülleri ofisinden düşük kapatması beni çok şaşırtmıştı bu alımda şansımı mgk dan yana kullanıcam üniv yazmıcam

tokerer07
Şef
11 Temmuz 2019 18:52

hahaha: D Ben alanyada büyüdüm.Şuan mezun durumunda ve 6 ay önce istifa etmiş olsam Alanya yazar sonrada adak adardım gelirse diye :D

kirlikedi31, 5 yıl önce
kardeş alanya üniv. tercih verecektim ama soğuttunuz :) bu arada 2018/ 2 de galatasaray üniv. izmir demokrasi üniv. memurluk puanlarının orman genel müdürlüğü ve toprak mahsülleri ofisinden düşük kapatması beni çok şaşırtmıştı bu alımda şansımı mgk dan yana kullanıcam üniv yazmıcam

kirlikedi31
Memur
11 Temmuz 2019 18:55

yazarız sona :) 88.78 miş puanım şimdi baktım gelirmi sence
tokerer07, 5 yıl önce

hahaha: D Ben alanyada büyüdüm.Şuan mezun durumunda ve 6 ay önce istifa etmiş olsam Alanya yazar sonrada adak adardım gelirse diye :D

tokerer07
Şef
11 Temmuz 2019 19:09

Alanya hakkında bilgisi olan çoksa gelmez :D memleket uzak değilse değerlendir derim hocam.Üni kadrosunun eksiği tabiki var maaş ve tayin hakkı olrak, ama rahatlığı paha biçilemez :D

kirlikedi31, 5 yıl önce
yazarız sona :) 88.78 miş puanım şimdi baktım gelirmi sence

kirlikedi31
Memur
11 Temmuz 2019 19:13

sence mgk nasıl maaş falan yani ne bilim çok havalı duruyor :) düşünsene nerde çalışıyorsun MİLLİ GÜVENLİK KURULUNDA ama yüksek kapatır diye düşünüyorum umudumuz aralığa kaldı ondada olmassa son atamada bide sen varsın önümüzde bence senin gibi bi kaç kişi daha vardır son atamada yalan oluruz
tokerer07, 5 yıl önce

Alanya hakkında bilgisi olan çoksa gelmez :D memleket uzak değilse değerlendir derim hocam.Üni kadrosunun eksiği tabiki var maaş ve tayin hakkı olrak, ama rahatlığı paha biçilemez :D

tokerer07
Şef
11 Temmuz 2019 19:22

Benim önümde 4 kişi var.Maaş konusundada çekinmeden direk ara , sor öğren maaşları.Havalı ama Ankaranın havasıda malum :D Sen rahat ol seni bu atamada göndermiş oluruz.

kirlikedi31, 5 yıl önce
sence mgk nasıl maaş falan yani ne bilim çok havalı duruyor :) düşünsene nerde çalışıyorsun MİLLİ GÜVENLİK KURULUNDA ama yüksek kapatır diye düşünüyorum umudumuz aralığa kaldı ondada olmassa son atamada bide sen varsın önümüzde bence senin gibi bi kaç kişi daha vardır son atamada yalan oluruz

kirlikedi31
Memur
11 Temmuz 2019 19:28

eyvallah başkan zaten 6 bölümü birleştirince sıralama 11 biri sensin kaldı 10 :) şansım yüksek alanya üni. o maaşla beni kanser eder düşünsene bütün güzellikler var ama para yok en iyisi ankara babalar gibi 11 ay çalışırım koyarım paramı cebime 1 ay alanyada aslanlar gibi yer tatilimi yaparım
tokerer07, 5 yıl önce

Benim önümde 4 kişi var.Maaş konusundada çekinmeden direk ara , sor öğren maaşları.Havalı ama Ankaranın havasıda malum :D Sen rahat ol seni bu atamada göndermiş oluruz.

cerkes0101
Aday Memur
11 Temmuz 2019 19:32

Kirlikedi mgk disinda bi yer yazmiycakmisin makina kimya filan ona gore umitlenelim :)

kirlikedi31
Memur
11 Temmuz 2019 19:35

yazmıcam zaten işim var allaha şükür herkesin hakkında hayırlısı olsun ben aralıkta en az 50 kadro bekliyorum takip edenler bilir bu alıma kaç ay önceden 15 20 kişi demiştim heralde 14 kadro çıktı aralığı beklerim gelmesse
cerkes0101, 5 yıl önce

Kirlikedi mgk disinda bi yer yazmiycakmisin makina kimya filan ona gore umitlenelim :)

cerkes0101
Aday Memur
11 Temmuz 2019 19:40

Evet söylemiştin. Hayırlısı olsun hakkimizda

ugurcavli
Aday Memur
11 Temmuz 2019 20:01

Benim branşım 3 bende TMO düsünüyorum . Bakalım daha net karar vermedim

kirlikedi31
Memur
11 Temmuz 2019 20:12

başkan artıları eksileriyle bi anlatsana neden tmo mesela arkadaş üniversitelerden bahsetti şartlar kötü tayin maaş gibi 3400 çok az bu alımda sen yazarsın belki aralıkta biz yazarız varsa bi bilgin tmo ile ilgili bizimle paylaşırsan çok sevinirim
ugurcavli, 5 yıl önce

ugurcavli
Aday Memur
11 Temmuz 2019 20:35

Tayin durumu torpile bakar 6 ay da surebilir 4 senede . Maasa gelince şuanda kitlerde 4 binden aşağı maaş yok kim 3400 demişse uydurmuş . Onun dısında ben tercih verirsem Ankara merkeze yani genel müdürlüğe gidecem orayı da elestiren görmedim daha . Genel olarak böyle baska bilgisi olan varsa yazarsa bizde öğreniriz
kirlikedi31, 5 yıl önce
başkan artıları eksileriyle bi anlatsana neden tmo mesela arkadaş üniversitelerden bahsetti şartlar kötü tayin maaş gibi 3400 çok az bu alımda sen yazarsın belki aralıkta biz yazarız varsa bi bilgin tmo ile ilgili bizimle paylaşırsan çok sevinirim

kirlikedi31
Memur
11 Temmuz 2019 20:42

başkan 3400 üniversite yanlış anladın tmo iyiymiş hayırlısı olsun
ugurcavli, 5 yıl önce
Tayin durumu torpile bakar 6 ay da surebilir 4 senede . Maasa gelince şuanda kitlerde 4 binden aşağı maaş yok kim 3400 demişse uydurmuş . Onun dısında ben tercih verirsem Ankara merkeze yani genel müdürlüğe gidecem orayı da elestiren görmedim daha . Genel olarak böyle baska bilgisi olan varsa yazarsa bizde öğreniriz

Memure hnm
Aday Memur
11 Temmuz 2019 21:23

arkadaslar 86.5 işletme kacinci atamada gelir sizce

ugurcavli
Aday Memur
11 Temmuz 2019 22:29

Eyvallah kardesim senin icinde hayırlısını dilerim
kirlikedi31, 5 yıl önce
başkan 3400 üniversite yanlış anladın tmo iyiymiş hayırlısı olsun

tokerer07
Şef
12 Temmuz 2019 00:46

Hayırlısı olsun hocam, bu tercihteki en iyisi TMO gözüküyor ekonomik olarak bildiğim kadarıyla.2018 aralık ayında 4000 büro personeli maaşıydı şuan tahminine 4400 civarıdır.Yayınlamışlardı maaşı TMO

ARALIK 13 Tarihli yazı

Ön Lisans Mezunları

Ambar Memuru 3.958,36

Muhasebeci 4.216,85

Bilgisayar İşletmeni 3.972,90

Sekreter 3.958,36

Memur (Tartı)*** 3.851,02

http://www.tmo.gov.tr/Main.aspx?ID=14123

ugurcavli, 5 yıl önce

ugurcavli
Aday Memur
12 Temmuz 2019 00:55

Sağolun hocam . Maaslarının 4 bin üstünde oldugunu bende biliyordum zaten dediginiz gibi bu tercihlerde en iyi kurum bencede TMO gibi görünüyor . Daha net karar vermedim ama yazacam gibi görünüyor bakalım artık herseyin hayırlısı
tokerer07, 5 yıl önce

Hayırlısı olsun hocam, bu tercihteki en iyisi TMO gözüküyor ekonomik olarak bildiğim kadarıyla.2018 aralık ayında 4000 büro personeli maaşıydı şuan tahminine 4400 civarıdır.Yayınlamışlardı maaşı TMO

ARALIK 13 Tarihli yazı

Ön Lisans Mezunları

Ambar Memuru 3.958,36

Muhasebeci 4.216,85

Bilgisayar İşletmeni 3.972,90

Sekreter 3.958,36

Memur (Tartı)*** 3.851,02

http://www.tmo.gov.tr/Main.aspx?ID=14123

bu-35
Şef
12 Temmuz 2019 11:06

geçmiş zamanda atanmış olarak nacizane tavsiyem olucak şimdiki alımlara bakıyorum inanılmaz sayı düşmüş , son atamalar artık tad vermiyor

Açılan kadrolarda

TMO en iyi kitlerdendir, hele Ankara..puanı iyi olan kaçırmasın

MKE ise genelde her yere yemek kreş olanakları vardır maaş önlisans 4000-4100 civarı

Merkez teşkilatı dediği tandoğan bulunan genel müdürlüktür, en iyi yeri orası, taşra dediği Ankara taşra ise Ankarada İlçelerde bulunan fabrikalardır

Genelde sekreterlik yaptırılır rahattır telefona bakılır başkana gelen giden yazılar takip edilir.

ünv ve mgk maaşı birbirine yakındır. MGK ismi havalı gelse de beklemek isteyenler beklesin derim personel daire başkanlığını arayın iyice maaşını sorun bence, bende geçmiş zamanda aramıştım

Biraz daha sıralamalar öne geçince bu atamada kitlere atanmak isteyen dier 2 atamayı değerlendirebilir.

TMO en iyisi ikinci sıra MKE..Düz memur önlisans sonra lisansa tamamlarsınız, bu işsizlikte en iyi kurumlardır, ama MKE de yükselme sınavları falan çok zor hiç açılmıyor gibi birşey.. Enson 6 yıl önce açılmış sanırım. TMO hiç araştırmadım

Kit lerin tek kötü yanı tayin yok çok çok zor diyelim. Ark bu sebeple yazmamıştı

Puanı iyi olan beklesin mgk ve ünv yazmasın ilk 15-30 için diyorum eviniz aileniz işle aynı ilde olacaksa birşey diyemem.

Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın hayırla yemeyi nasip etsin

tokerer07
Şef
12 Temmuz 2019 11:13

Teşekkürler bilgi için

bu-35, 5 yıl önce

geçmiş zamanda atanmış olarak nacizane tavsiyem olucak şimdiki alımlara bakıyorum inanılmaz sayı düşmüş , son atamalar artık tad vermiyor

Açılan kadrolarda

TMO en iyi kitlerdendir, hele Ankara..puanı iyi olan kaçırmasın

MKE ise genelde her yere yemek kreş olanakları vardır maaş önlisans 4000-4100 civarı

Merkez teşkilatı dediği tandoğan bulunan genel müdürlüktür, en iyi yeri orası, taşra dediği Ankara taşra ise Ankarada İlçelerde bulunan fabrikalardır

Genelde sekreterlik yaptırılır rahattır telefona bakılır başkana gelen giden yazılar takip edilir.

ünv ve mgk maaşı birbirine yakındır. MGK ismi havalı gelse de beklemek isteyenler beklesin derim personel daire başkanlığını arayın iyice maaşını sorun bence, bende geçmiş zamanda aramıştım

Biraz daha sıralamalar öne geçince bu atamada kitlere atanmak isteyen dier 2 atamayı değerlendirebilir.

TMO en iyisi ikinci sıra MKE..Düz memur önlisans sonra lisansa tamamlarsınız, bu işsizlikte en iyi kurumlardır, ama MKE de yükselme sınavları falan çok zor hiç açılmıyor gibi birşey.. Enson 6 yıl önce açılmış sanırım. TMO hiç araştırmadım

Kit lerin tek kötü yanı tayin yok çok çok zor diyelim. Ark bu sebeple yazmamıştı

Puanı iyi olan beklesin mgk ve ünv yazmasın ilk 15-30 için diyorum eviniz aileniz işle aynı ilde olacaksa birşey diyemem.

Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın hayırla yemeyi nasip etsin

Toplam 127 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi