Editörler : ayşegül bgm

DentalTechnician44
Aday Memur
10 Haziran 2019 20:24

aynen öyle ayaküstü bilgisayar mühendisi yaptılar bizi
Buse Filakia, 5 yıl önce
Ya ne kadar çaresiziz inanılmaz bi durum. Resmen aylardır haber bekliyoruz ve saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz. Yok linkmiş yok önceden alınmış bilmemne hayatımda daha önce duymadığım şeyler. Şaka gibi ya açıklansa bitecek gidecek bütün çilemiz. Neden bu kadar imkansız bir olay haline geldi bu atama aklım almıyor.

EdaÇentikli
Yasaklı
10 Haziran 2019 20:33

Sen hayatında daha önce duymadın diye bu tür şeyler saçmasapan olmuyor

Buse Filakia, 5 yıl önce
Ya ne kadar çaresiziz inanılmaz bi durum. Resmen aylardır haber bekliyoruz ve saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz. Yok linkmiş yok önceden alınmış bilmemne hayatımda daha önce duymadığım şeyler. Şaka gibi ya açıklansa bitecek gidecek bütün çilemiz. Neden bu kadar imkansız bir olay haline geldi bu atama aklım almıyor.

kayseri204
Genel Müdür
10 Haziran 2019 20:36

Genellikle Yhgm sitesinde duyuru yayınlanır branş dağılımları olan tablo daha sonra dpb sitesinde açıklama yapılır şu tarihlerde ösym tarafından tercihler alınacak gibi.Daha sonra Ösym kılavuzu paylaşır.

ans1
Aday Memur
10 Haziran 2019 20:38

Acaba bu saatten sonra açıklama gelir mi

10 Haziran 2019 20:41

Ya gerçekten bu sitede çok komik insanlar var. Gülüyorum sizin gibilere :D o yazdığımdan bunu mu çıkardınız yani. Sonuç olarak burda hepimiz sağlıkçıyız bilgisayar ve İnternet uzmanı değiliz. O yüzden bana saçma sapan geliyor. Sınava girmişim puanımı değerlendirmem en doğal hakkım ve bunun için kılavuz yayımlanması da aynı şekilde doğal bir süreç. Ama bizler tutmuş link mink bizle alakası olmayan şeylerle uğraşıyoruz. Kılavuzun ya da duyurunun yayımlanmasını gaipten gelen bir linkten medet umarak bekliyoruz. Bu saçma sapan bir şey değil mi sence?!
EdaÇentikli, 5 yıl önce

Sen hayatında daha önce duymadın diye bu tür şeyler saçmasapan olmuyor

EdaÇentikli
Yasaklı
10 Haziran 2019 20:43

Medet umma değil .. Sana anlatarak daha fazla kendimi yoramayacağım bir bilen şuna anlatsın olayı.

Buse Filakia, 5 yıl önce
Ya gerçekten bu sitede çok komik insanlar var. Gülüyorum sizin gibilere :D o yazdığımdan bunu mu çıkardınız yani. Sonuç olarak burda hepimiz sağlıkçıyız bilgisayar ve İnternet uzmanı değiliz. O yüzden bana saçma sapan geliyor. Sınava girmişim puanımı değerlendirmem en doğal hakkım ve bunun için kılavuz yayımlanması da aynı şekilde doğal bir süreç. Ama bizler tutmuş link mink bizle alakası olmayan şeylerle uğraşıyoruz. Kılavuzun ya da duyurunun yayımlanmasını gaipten gelen bir linkten medet umarak bekliyoruz. Bu saçma sapan bir şey değil mi sence?!
10 Haziran 2019 20:46

Şuna anlatsınmışmış. Senin seviyene inmeyeceğim. Olayın ne olduğunu anlamadığımı mı söyledim sence yoksa bunlarla uğraşmak zorunda bırakılmanın haksızlık olduğunu mu? Ama anlamazsın boşver.
EdaÇentikli, 5 yıl önce

Medet umma değil .. Sana anlatarak daha fazla kendimi yoramayacağım bir bilen şuna anlatsın olayı.

burcinebe
Kapalı
10 Haziran 2019 20:55

Aynen öyle hocam.
kayseri204, 5 yıl önce

Genellikle Yhgm sitesinde duyuru yayınlanır branş dağılımları olan tablo daha sonra dpb sitesinde açıklama yapılır şu tarihlerde ösym tarafından tercihler alınacak gibi.Daha sonra Ösym kılavuzu paylaşır.

EdaÇentikli
Yasaklı
10 Haziran 2019 20:56

Ay kıyamam haksızlığa mı uğrandın sen .. Hayatta kolay ne var söyler misin ?? Bu tür şeylerle uğraşmak haksızlıkla sen hiç boşuna atanma orada daha ne haksızlıklara uğrayacaksın aklın şaşacak

Buse Filakia, 5 yıl önce
Şuna anlatsınmışmış. Senin seviyene inmeyeceğim. Olayın ne olduğunu anlamadığımı mı söyledim sence yoksa bunlarla uğraşmak zorunda bırakılmanın haksızlık olduğunu mu? Ama anlamazsın boşver.

Anessst123
Aday Memur
10 Haziran 2019 21:03

Karışmadan edemiyecem ikinizide tanımıyorum , ama eda çentikli sen bekleyerek psikolojini bozmuş ve burdaki insanlara saçma sapan çatar olmuşsun . Ayrıca hepimiz aynı durumdayız ki burayı 7/24 takip ediyoruz şöyle birşeye denk geldim muhakkak her başlıkta birilerini saygısızca azarlamışsın allah gönlüne göre versin demem o ki bu kadar mutsuz olma sebebini en azından ben anlamış oldum diğer azarladğın arkadaşlarda anlamıştır eminim :) allah yardımcın olsun
EdaÇentikli, 5 yıl önce

Ay kıyamam haksızlığa mı uğrandın sen .. Hayatta kolay ne var söyler misin ?? Bu tür şeylerle uğraşmak haksızlıkla sen hiç boşuna atanma orada daha ne haksızlıklara uğrayacaksın aklın şaşacak

EdaÇentikli
Yasaklı
10 Haziran 2019 21:06

Sen ilk önce kelimeler nasıl yazılır onu öğren sonra benimle konuşma şerefine erişirsin. Bir daha mesajımı alıntılama.

Anessst123, 5 yıl önce
Karışmadan edemiyecem ikinizide tanımıyorum , ama eda çentikli sen bekleyerek psikolojini bozmuş ve burdaki insanlara saçma sapan çatar olmuşsun . Ayrıca hepimiz aynı durumdayız ki burayı 7/24 takip ediyoruz şöyle birşeye denk geldim muhakkak her başlıkta birilerini saygısızca azarlamışsın allah gönlüne göre versin demem o ki bu kadar mutsuz olma sebebini en azından ben anlamış oldum diğer azarladğın arkadaşlarda anlamıştır eminim :) allah yardımcın olsun
10 Haziran 2019 21:06

+1
Anessst123, 5 yıl önce

Anessst123
Aday Memur
10 Haziran 2019 21:07

İyi değilsin :)
EdaÇentikli, 5 yıl önce

Sen ilk önce kelimeler nasıl yazılır onu öğren sonra benimle konuşma şerefine erişirsin. Bir daha mesajımı alıntılama.

10 Haziran 2019 21:12

Kıyamazmış. Bu karakterde bi insan olarak herkesin kıymasını bile çıkarırsınız. İnşallah sizib gibi herkese çatan biriyle iş arkadaşı olmam. Çünkü gerçekten verdiğim emekler karşılığında iyi bir iş ortamında yardımsever ve sevecen iş arkadaşlarıyla çalışmak isterim.
EdaÇentikli, 5 yıl önce

Williiam Smith
Kapalı
10 Haziran 2019 21:16

Eda çentikli trol arkadaşlar yazdıklarına itibar etmeyin. Trol olduğunu daha önce açtığı başlıklardan biliyorum.

LaborantAyşe
Aday Memur
10 Haziran 2019 21:29

yhgm de duyurular kısmından mı bakacaz hocam yoksa başka bi yerden mi
kayseri204, 5 yıl önce

Emish
Daire Başkanı
10 Haziran 2019 21:40

Ayyy geldi yine. Kız ne anlatıyor, sen ne diyorsun? Edacığım her konuda insanlara küçük birer b.kmuş gibi bakmaktan vazgeçer misin? Ben bıktım senin nefret kokan mesajlarından. Görmek zorunda mıyım ya aaaa durduk yere önüne geleni terslemeye çabalamalar falan, bu hangi seviye gerçekten böyle şeyleri anlat bize.
EdaÇentikli, 5 yıl önce

ortradyoloj
Memur
10 Haziran 2019 22:27

Gelmeyecek galiba bu kılavuz baksanıza

10 Haziran 2019 22:29

Gelirse gece 12 de falan gelir bence benim umudum yok ama inşallah sabah baktığımda klavuzu görmüş olurum artık
ortradyoloj, 5 yıl önce

Gelmeyecek galiba bu kılavuz baksanıza

10 Haziran 2019 22:30

Tabi bu aktif olan link olayı bizimle ilgiliyse...
anestezimerve, 5 yıl önce
Gelirse gece 12 de falan gelir bence benim umudum yok ama inşallah sabah baktığımda klavuzu görmüş olurum artık
Toplam 151 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi