Editörler : E.Kayı Han

muamma65
Şef
07 Nisan 2019 15:28

yarin mulakata gidecek arkadaslar varmi? ben 9 nisanda mardinde girecem.

dvrmKurt
Kapalı
07 Nisan 2019 17:19

Otobüsle mi gidiyorsunuz?
NrsvmGvn, 5 yıl önce

bende İzmir'de giricem Çanakkale için 15Nisan'da

Burçakzamanı
Aday Memur
08 Nisan 2019 12:41

Arkadaşlar mülakatlar bugün başladı. Mülakata giren arkadaşlar soruları paylaşabilir mi?

Emelcan7
Aday Memur
08 Nisan 2019 14:49

Evet mülakattan çıkan arkadaşlar buradalar ise deneyimlerinizi, sorularınızı paylaşır mısınız?

Burçakzamanı, 5 yıl önce
Arkadaşlar mülakatlar bugün başladı. Mülakata giren arkadaşlar soruları paylaşabilir mi?

Me123
Aday Memur
08 Nisan 2019 15:03

Arkadaslar herkesin rakibi basvurdugu sehirdekiler ve ayni gun icinde bitiyor sonucta. Belki benzer sorular belki ayni sorular belki de alakasiz seyler gelecek ama yine de mulakat deneyiminizi anlatmaniz her turlu yararli olacaktir.

Cnscans
Memur
08 Nisan 2019 15:56

Ben 10 nisanda İzmir'de gireceğim arkadaşlar ,sınavdan çıktıktan sonra hemen paylaşırım deneyimlerimi, bugün girenler de paylaşırsa seviniriz arkadaşın da dediği gibi rakip olduğunuz kitle aynı gün son buluyor zaten paylaşmaktan zarar gelmez

Cyln.g
Kapalı
08 Nisan 2019 18:08

Bugün bende Trabzonda girdim ve ilk defa mülakata çağrıldım.Açıkcası insanların o kadar yüksek puan alarak oraya gelmesi 1 adım önde oldğu anlamına geliyor.Adayların yüzüne baktım o kadar mutsuz ki insanlar.Kİmse kimseyle konuşmaz.Çıkan diğerlerine sorulan şeylerden bahsetmez.Belki rakip olarak görüyorsunuz ama herkesin rızkı kendine.Mlakata giren komitenin insanların yanından geçerken üsten bakması bile tiksindirici.Çok üzülüyorum bu duruma.İnşallah herkes emeğinin karşılıpını alır.İnanın bölümler öyle güzel bölümler ki insanlar işsizlikten bende dahil bu gibi alanlara vuruyoruz.Velhasıl sorualra gelince bana sorulan şangay beşlisi,aziz sancarı,hangi alanda aldıgı ve nobel ödüllerinni nerde verildiği soruldu.Birde doğaçlama olarak erzurum istedigim için erzurumun tarihi yerlerini ve 93 harbi neden 93 diye adlandırılmış.Ve son olarak müdafaii hukuk cemiyetlerini sordu ama afalladım orda çünkü atatürk ilke ve inklıplarına girmiyordu konu.Genel olarak güleç bir ortamdı benim seçilme ihtimalim yok belki rahatlığımdan alınmam.Gülümsemeyide unutmadım.Rzıkı veren Allah bu kafayla gidin.Herşey olacağına varıyor.Herkese başarılar.. :))

Me123
Aday Memur
08 Nisan 2019 18:38

Tesekkur ederiz bilgilendirmeniz icin hakkinizda hayirlisi olsun
Cyln.g, 5 yıl önce

Bugün bende Trabzonda girdim ve ilk defa mülakata çağrıldım.Açıkcası insanların o kadar yüksek puan alarak oraya gelmesi 1 adım önde oldğu anlamına geliyor.Adayların yüzüne baktım o kadar mutsuz ki insanlar.Kİmse kimseyle konuşmaz.Çıkan diğerlerine sorulan şeylerden bahsetmez.Belki rakip olarak görüyorsunuz ama herkesin rızkı kendine.Mlakata giren komitenin insanların yanından geçerken üsten bakması bile tiksindirici.Çok üzülüyorum bu duruma.İnşallah herkes emeğinin karşılıpını alır.İnanın bölümler öyle güzel bölümler ki insanlar işsizlikten bende dahil bu gibi alanlara vuruyoruz.Velhasıl sorualra gelince bana sorulan şangay beşlisi,aziz sancarı,hangi alanda aldıgı ve nobel ödüllerinni nerde verildiği soruldu.Birde doğaçlama olarak erzurum istedigim için erzurumun tarihi yerlerini ve 93 harbi neden 93 diye adlandırılmış.Ve son olarak müdafaii hukuk cemiyetlerini sordu ama afalladım orda çünkü atatürk ilke ve inklıplarına girmiyordu konu.Genel olarak güleç bir ortamdı benim seçilme ihtimalim yok belki rahatlığımdan alınmam.Gülümsemeyide unutmadım.Rzıkı veren Allah bu kafayla gidin.Herşey olacağına varıyor.Herkese başarılar.. :))

Kpsscilik21
Aday Memur
08 Nisan 2019 19:41

Merhabalar. Soruları zarf şeklinde sizmi seçtiniz onlarmı sordu acaba
Cyln.g, 5 yıl önce

Me123
Aday Memur
08 Nisan 2019 19:50

Genel olarak giyim tarzi nasildi acaba kadinlar topuklu ayakkabi ceket tarzi mi ya da erkekler takim elbiseli vs ciddi bir giyim mi yoksa daha gunluk tarzlar miydi
Cyln.g, 5 yıl önce

Cyln.g
Kapalı
08 Nisan 2019 20:54

onlar sordu

Kpsscilik21, 5 yıl önce
Merhabalar. Soruları zarf şeklinde sizmi seçtiniz onlarmı sordu acaba

Cyln.g
Kapalı
08 Nisan 2019 20:59

erkekler full takım elbiseliydi,kadınlar klasik giyinmişti.baya abartanda vardı.

Me123, 5 yıl önce
Genel olarak giyim tarzi nasildi acaba kadinlar topuklu ayakkabi ceket tarzi mi ya da erkekler takim elbiseli vs ciddi bir giyim mi yoksa daha gunluk tarzlar miydi

Kpsscilik21
Aday Memur
08 Nisan 2019 21:01

Tşkler :) Soru soranların kim olduklarını biliyormusunuz görevleri ne yani acaba
Cyln.g, 5 yıl önce

onlar sordu

Cyln.g
Kapalı
08 Nisan 2019 21:03

rica ederim.2 müsteşar 2 kaymakam falan dediler de birini bilmiyom kesin bilgimi bilmem ama .Ankaradan gelmişler.Ben rahattım güleç bir ortamdı mülakatı rahatlıktan kaybetmiş olabilirim :)

Kpsscilik21, 5 yıl önce
Tşkler :) Soru soranların kim olduklarını biliyormusunuz görevleri ne yani acaba

Kpsscilik21
Aday Memur
08 Nisan 2019 21:05

Çok teşekkür ederim hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Belli olur bu işler. Umarım hayırlısı olur.
Cyln.g, 5 yıl önce

rica ederim.2 müsteşar 2 kaymakam falan dediler de birini bilmiyom kesin bilgimi bilmem ama .Ankaradan gelmişler.Ben rahattım güleç bir ortamdı mülakatı rahatlıktan kaybetmiş olabilirim :)

Cyln.g
Kapalı
08 Nisan 2019 21:10

cümlemiz için hayırlısı olsun.Kimsenin hakkı yenilmeden doğru bir mülakat olur umarım. :) başarılar.

Kpsscilik21, 5 yıl önce
Çok teşekkür ederim hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Belli olur bu işler. Umarım hayırlısı olur.

Saraynfs
Aday Memur
08 Nisan 2019 22:34

Mrb atananlardanım Bana izmirşn işgali ve kurtuluş tarıhı Cari acık tanımı Dıa ticaret acıgını azaltabılmenın yollaro Tavsiyem bolumunuzun adı gecınce akla gelen ilk soru ne olabilir se o tarz konulara bakmanız. Birde hangi sehır de okuduysanoz oranın ozellıhı. Ben canakkale de okudum bana canakkale zaferi soruldu

Akguness
Aday Memur
08 Nisan 2019 22:49

mülakata giderkn sadece nüfus cüzdanı gerekli değil mi ?
Saraynfs, 5 yıl önce
Mrb atananlardanım Bana izmirşn işgali ve kurtuluş tarıhı Cari acık tanımı Dıa ticaret acıgını azaltabılmenın yollaro Tavsiyem bolumunuzun adı gecınce akla gelen ilk soru ne olabilir se o tarz konulara bakmanız. Birde hangi sehır de okuduysanoz oranın ozellıhı. Ben canakkale de okudum bana canakkale zaferi soruldu

firarxx
Aday Memur
08 Nisan 2019 23:43

Evet arkadaşlar bugun saat 9.30 İstanbul da mülakata girdim. Önce sohbet ettik kısaca. 6 kişi idiler 3 kişi soru sordu vali yardımcısı kaymakam ve diğeri sorulan sorular 1- Cb başka ülkeye giderse yeni değişikliğe göre yerine kim bakar 2-önceden kim bakardı 3-belediye organları 4-Türkiye nin gelişmek için yaptığı projeler.

Saraynfs
Aday Memur
09 Nisan 2019 00:11

Evet mumkunse yenilenmiş kimlik olsun
Akguness, 5 yıl önce
mülakata giderkn sadece nüfus cüzdanı gerekli değil mi ?
Toplam 157 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi