Editörler : swat3410E.Kayı Han
19 Eylül 2019 13:38

Paem en düşük taban puan

Arkadaşlar merhaba;

P3 puanım 68 daha önce hiç 70 altında düştüğü oldu mu puanların? yoksa boş yere başvurmamalı mıyım?

emreedemirrr0606
Aday Memur
19 Eylül 2019 13:53

zaten başvuramazsın.Başvurmak için en az 70 alman lazım

primer28
Şube Müdürü
19 Eylül 2019 13:57

Koskoca EGM'ye rütbeli personel alınıyor, adaylardaki sorulara bak.

Realist Bey
Yasaklı
19 Eylül 2019 14:31

Paem e olmaz da özgür suriye ordusuna başvur bi şansını dene kısmetin nerden çıkacağı belli olmaz

murat788
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 14:49

öyle deme kardeş onlar kuvay-i milliyeci kahramanlar imiş miş :D

Realist Bey, 5 yıl önce

Paem e olmaz da özgür suriye ordusuna başvur bi şansını dene kısmetin nerden çıkacağı belli olmaz

bozkaya3460
Aday Memur
19 Eylül 2019 16:10

:)

Realist Bey, 5 yıl önce

19 Eylül 2019 18:50

sen bugün burda o beğenmediğin kuvayimilliyeciler sayesinde buradasın nankör
murat788, 5 yıl önce

murat788
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 20:40

ney neyy ? kafa kesen suriyeli köpekler sayesinde mi ben burdayım ? umarım yanlış anlayarak bana bunu söylemişsindir öyle umuyorum

Umutetmekistiyorummm, 5 yıl önce
sen bugün burda o beğenmediğin kuvayimilliyeciler sayesinde buradasın nankör

Bosyapmayanadam
Aday Memur
19 Eylül 2019 20:44

Kardes cahil özgüveni hakikaten cok kötü birseymis .
murat788, 5 yıl önce

ney neyy ? kafa kesen suriyeli köpekler sayesinde mi ben burdayım ? umarım yanlış anlayarak bana bunu söylemişsindir öyle umuyorum

murat788
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 20:45

kafa kesen suriyeli itlere laf söyledim diye bana eksi atanlar sizler kendinize türküm demeye utanmayacak mısınız ?

bizim kadınlarımız çocuklarımız vatanını savunmak için kuvayı milliyeye katıldılar. suriyede kafan kesen o paralı köpekleri bizim kuvayı milliyemize benzetmelerini eleştirdim ben.

murat788
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 20:50

senin gibi arap sevdalıları umarım bu mesleği hiçbir zaman yapamaz

Bosyapmayanadam, 5 yıl önce
Kardes cahil özgüveni hakikaten cok kötü birseymis .

Bosyapmayanadam
Aday Memur
19 Eylül 2019 20:51

Ben diger yorumlara baktim da benzeten kimseyi gormedim . Ha tabi baska bir yerde bu tür yorumlar yapanlar olmustur bilemem.
murat788, 5 yıl önce

kafa kesen suriyeli itlere laf söyledim diye bana eksi atanlar sizler kendinize türküm demeye utanmayacak mısınız ?

bizim kadınlarımız çocuklarımız vatanını savunmak için kuvayı milliyeye katıldılar. suriyede kafan kesen o paralı köpekleri bizim kuvayı milliyemize benzetmelerini eleştirdim ben.

Bosyapmayanadam
Aday Memur
19 Eylül 2019 20:53

Kardes sen ne yaziyorsun millet ne yaziyor ben ne yaziyorum . Sen daha nerde ne yazacagini bilmiyorsun kalkmissin forumlarda fikir beyan ediyon.
murat788, 5 yıl önce

senin gibi arap sevdalıları umarım bu mesleği hiçbir zaman yapamaz

murat788
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 20:54

senin böyle ciyaklaman benzettiğin anlamına geliyo zaten. ayrıyetten gündemden hiç haberin yok heralde hangi ülkede yaşıyosun sen ? kimler kuvayı milliyeye benzetiyor aç da bak bi internetten falan belki bulursun umut dünyası işte

Bosyapmayanadam, 5 yıl önce
Ben diger yorumlara baktim da benzeten kimseyi gormedim . Ha tabi baska bir yerde bu tür yorumlar yapanlar olmustur bilemem.

Realist Bey
Yasaklı
19 Eylül 2019 21:00

Lan bi şaka yapalim dedik hemen birbirinize girmişsiniz yapmayın şunu şurda

Bosyapmayanadam
Aday Memur
19 Eylül 2019 21:03

Sen merak etme bizim gündemden haberimiz var . Biz boyle yorumlara gülüp geceriz .Senin gibi kafa yormayiz . Osonun yaptigi direnisle kurtulus savasinda kuvayimilliye harekati arasinda daglar kadar fark var . Arap sevdalisi degiliz ancak Öso'ya da saygi duyariz direnisleri icin .
murat788, 5 yıl önce

senin böyle ciyaklaman benzettiğin anlamına geliyo zaten. ayrıyetten gündemden hiç haberin yok heralde hangi ülkede yaşıyosun sen ? kimler kuvayı milliyeye benzetiyor aç da bak bi internetten falan belki bulursun umut dünyası işte

murat788
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 21:05

kes tıraşı arap devşirmesi

20 Eylül 2019 00:34

Kardeşim bu zamana kadar 70 altı ile mülakata çağırılan duymadım ama sen başvurunu yap 130 tl yatır ya tutarsa hesabı belki çağırırlar.

ayhan8861
Kapalı
20 Eylül 2019 15:14

Kuvayi milliye zoruna mı gitti
murat788, 5 yıl önce

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi