Editörler : swat3410

26es_es26
Şube Müdürü
05 Temmuz 2022 19:49

Cidden çok teşekkür ederim. İçimi rahatlattın boşanma aşamasında kişilerin gerçek yüzü ortaya çıkıyormuş, şahiti filan yok zaten bana bir dava açmış o dilekçeyiçerçeveletip evime asmayı düşünüyorum. Hiç bir zaman unutmamak için özel şeyler olduğu için yazamam burada ama şunu diyorum . Eşim çalışıyor devlette 7.000 çocuğuma nafaka 150.000 manevi tazminat. Sayınhakim budamı gol değil 10.000 maaşım var sana vereceksen 7bin istifa edeyim daha iyi. O dilekçeyi yazan avukatıda Allaha havale ediyorum.

Android60, 2 yıl önce

Mesela ciddi bir mesele degik mesleğine etki etmez. Karakola gidip yada savcılığa gidip beni silahla tehdit etti demezse sorun olmaz boşanma dilekçesinde belirtmiş ise bu kusur yonunden araştırılır sadece savcılıga veya karakola bildirilmez. İleriki süreçte tanıklar dinlenir. Eğer karşı taraf bu olayı şu kişiler şahit derse şahitlere sorarlar silahla tehdit etti mi diye? Sen kafanı yorma o olaydan meslek ile alakalı vs bişey olmaz. Boşanma hakimleri HMK ya göre taleple baglıdır. Boşanma dilekçesinde yazmayan bir olayı bir vakiayı araştırmaz. Sen boşanmaya odaklan iyi bi dilekçe hazırla. Hukuk mahkemeleri kanunu hiç bilmiyosan bu işlere yabancı isen avukat tut o takip etsin. Sana iftira atan birinide kesinlikle affetme çocuğum felan var ise yine affetme. Bir kere iftira atan sonra gelir bir daha atar.

Android60
Genel Müdür
05 Temmuz 2022 22:49

Eşin çalışıyor ise eşine nafaka baglanmaz çocuga çocuk ufak ise 2 3 gibi en fazla 750 1000 tl nafaka baglanır. Tazminat meselesini kimin kazanacagı belli olmaz. Kusuru kime verirse o bi 10 15 bin tazminat alır aldatma şiddet varsa darp raporu ile sabit ise maddi manevi 25 30 bin olabilir . Yani hboşanmalarda hiç bir zaman öyle 100 binler 200 binler çıkmaz.

26es_es26, 2 yıl önce

Cidden çok teşekkür ederim. İçimi rahatlattın boşanma aşamasında kişilerin gerçek yüzü ortaya çıkıyormuş, şahiti filan yok zaten bana bir dava açmış o dilekçeyiçerçeveletip evime asmayı düşünüyorum. Hiç bir zaman unutmamak için özel şeyler olduğu için yazamam burada ama şunu diyorum . Eşim çalışıyor devlette 7.000 çocuğuma nafaka 150.000 manevi tazminat. Sayınhakim budamı gol değil 10.000 maaşım var sana vereceksen 7bin istifa edeyim daha iyi. O dilekçeyi yazan avukatıda Allaha havale ediyorum.

26es_es26
Şube Müdürü
05 Temmuz 2022 23:28

Sağ ol devrem. Bilgilerin ve ilgin için. Başına gelmeyen bilemez inan ne haldeyim. Sayeyizde bilgi sahibi oldum ve cesaret aldım. Beraber büyüdüğüm çocukluk arkadaşım, mahalle maçında beni takıma al diye yalvaran adama boşanma avukatı olan adama bu derdimi açmaya utanmıştım. Ondan Allahın izniyle destek alacağım. Açtım konuyu. Sizdendenburaya yazan beni aydınlatan arkadaşlara minnettarım. Her ne kadar düşenin dostu olmasada burada emek verip cevap yaZdınız.

Android60, 2 yıl önce

Eşin çalışıyor ise eşine nafaka baglanmaz çocuga çocuk ufak ise 2 3 gibi en fazla 750 1000 tl nafaka baglanır. Tazminat meselesini kimin kazanacagı belli olmaz. Kusuru kime verirse o bi 10 15 bin tazminat alır aldatma şiddet varsa darp raporu ile sabit ise maddi manevi 25 30 bin olabilir . Yani hboşanmalarda hiç bir zaman öyle 100 binler 200 binler çıkmaz.

Aras Kösedag
Aday Memur
06 Temmuz 2022 00:00

Boşanma öyle yada böyle olacak sende eşinde bu süreçte çok olumsuz etkileneceksiniz. Benim sana tavsiyem evliliğini KURTARMAYA çalış ama öyle bir iki sözle hamleyle değil ciddi ciddi evliliğini sürdürmeye çalış çünkü boşandıktan sonra bu sefer umulmadık yerlerden umulmadık sorunlar başlayacak.
26es_es26, 2 yıl önce

Sağ ol devrem. Bilgilerin ve ilgin için. Başına gelmeyen bilemez inan ne haldeyim. Sayeyizde bilgi sahibi oldum ve cesaret aldım. Beraber büyüdüğüm çocukluk arkadaşım, mahalle maçında beni takıma al diye yalvaran adama boşanma avukatı olan adama bu derdimi açmaya utanmıştım. Ondan Allahın izniyle destek alacağım. Açtım konuyu. Sizdendenburaya yazan beni aydınlatan arkadaşlara minnettarım. Her ne kadar düşenin dostu olmasada burada emek verip cevap yaZdınız.

Hayal3434
Kapalı
06 Temmuz 2022 01:24

Anlaşmalı boşanmaya barış abi, yoksa 3 yıl başın ağrır bu karıdan

Hayal3434
Kapalı
06 Temmuz 2022 01:29

Bir sürü boşanan kişi oldu çevremde polislerden, ençok nafaka veren 600 veriyor, yeni zamla vs 1000 TL yi asla bulmaz nafaka.

Tazminatta şöyle bir kural var ülkemizde, vereni fakirleştirmeyecek; alanı zenginleştirmeyecek bir tazminat alınabiliyor her durumda. O da çok çok 15 bin olur. Anlaşmalı boşansanız ikiniz de yıpranmazsınız, dava ortalama 3 yıl sürer avukat paran gider bi tek onu da düşün.

Özetle sana bir şey olmaz, verirsin kuş kadar nafakayı, azıcık bi tazminat, tekrar evlenirsin

Polis biri
Aday Memur
06 Temmuz 2022 21:29

Neden böyle dediniz boşandıktan sonra da umulmadık sorunlar başlayacak diye. Ne gibi sorunlar acaba evliligi sorunlar yüzünden bitirip ne gibi sorunlarla karşılaşabiliriz boşandıktan sonra

Aras Kösedag, 2 yıl önce
Boşanma öyle yada böyle olacak sende eşinde bu süreçte çok olumsuz etkileneceksiniz. Benim sana tavsiyem evliliğini KURTARMAYA çalış ama öyle bir iki sözle hamleyle değil ciddi ciddi evliliğini sürdürmeye çalış çünkü boşandıktan sonra bu sefer umulmadık yerlerden umulmadık sorunlar başlayacak.

Polis biri
Aday Memur
06 Temmuz 2022 21:37

Mesaj kutusuna bakabilir misiniz

26es_es26, 2 yıl önce

İnsanlar boşanma aşamasında demek bu kadar çirkinleşebiliyor. Yazık günah Allaha havale ettim onu

Polisinhası
Kapalı
06 Temmuz 2022 21:47

Eğer kadın tarafından size karşı İhanet yoksa Arada kadın her zaman ön plandadır. Kadının hakkı her zaman daha çoktur. Geçmiş olsun. Boşanmanıza üzüldüm. Ben de birkadınım. Haklarımı bildiğim için söylüyorum

Keremiso
Aday Memur
06 Temmuz 2022 21:54

Çocuk var mı kimseye bir şey olmaz olan çocuğa olur . Biz beceremedik çocuk var diye .

26es_es26
Şube Müdürü
07 Temmuz 2022 02:06

Bacım boşanma sürecinde olan var ise söyleyin avukatların gazına gelmesinler. Bende Avukatlara düştüm adamların eşimden düşman gibi bahsetmeleri bile zoruma gitti yok dedim , hakkı neyse onu yazacağım dilekçemde eksiği olacak ama fazlası değil. Mahrem filan kalmadı nasıl bir süreç çok zor.

Polis biri, 2 yıl önce

Mesaj kutusuna bakabilir misiniz

Aras Kösedag
Aday Memur
07 Temmuz 2022 07:09

Boşanınca hep böyle tek kalmazsınız mutlaka karşısına başkaları çıkacak tekrar evlendiğinde bu sefer yeni eşinde veya yeni kız veya erkek arkadaşında yeni sorunlar çıkacak. Belki ilk eşinde büyüttüğü veya gördüğü kusurların kusur olmadığının farkına bile varacak. Unutmayın her yeni bir insan yeni sorunlar yeni hayal kırıklıkları demek. Ama öncen evlendiği eşinin güzel yönlerini görüp olumsuz yönlerini örtebilese ama bunu yaparken içten severek değer vererek yaparsa o kişi kendiliğinden düzelir.
Polis biri, 2 yıl önce

Neden böyle dediniz boşandıktan sonra da umulmadık sorunlar başlayacak diye. Ne gibi sorunlar acaba evliligi sorunlar yüzünden bitirip ne gibi sorunlarla karşılaşabiliriz boşandıktan sonra

alperoni
Şef
07 Temmuz 2022 12:47

Kadın dırdırından çeken bilir,herşey dört dörtlük olsun, gül olsun dikensiz olsun mantık bu.iki kaplan bir kafeste durmaz

Luciferrrr
Kapalı
07 Temmuz 2022 13:14

KAdını boşanırken tanıyacaksın. Ben neler çektim 2010 da.. Ne iftiralar ne yalanlar. Mahkemede hakimin karşısın da bi ağladı ben bile inandım yalanlara. Hayatımda hiç tanımamdıgım bi arkadaşını şahit bile getirdi bn şiddet uygulamışım faln die. ortada rapor fln yok tabi şiddette yok. Avukatlar bu süreçte karşı tarafı boşa düşürmeyi çok iyi biliyor. Hele senin belinde bide silah varki beni silahla tehdit ettii demesi yetiyor. Kimse riske girmiyor o zmn. Beni de şiakyet etti silahla tehdit etti die açıkta kldım vs vs detaya girmeyim. Çok bi avukat bul. mahkeme süreci boşanmaydı nafakaydı mal paylaşımıydı çocuktu fln epey yıpratıcı bide tayinini çıkarırlar egm yede dilekçe yhazarsa bnm çocuk olmamasına rağmen 4 senede zor kurtulduım süreçten Maddi manevi çok sıkıntılı 3 senede nafaka ödedım evlendı de Allahtan o kesildi. bide nafaka belası var.Buyuk konuşmayım şimdi elimi kesseler o imzayı atmam evlilik defterine. İyi bi avukat bul tekrar söyluyorum çünkü tanıyamayacaksın mahkeme sürecinde bu kadın benm evlı oldıgum kadınmı dıe

Luciferrrr
Kapalı
07 Temmuz 2022 13:21

Sen mesleğine etki etmez diyenleree bakma. ben süreci yaşayan biriyim getirir bi şahit evet tehdit etti ben gördüm şahidim der. işin içinden çıkamazsın. Yazar EGM ye bi dilekçe boşanma aşaşamasındayız beni tehdit etti die ekler ifade tutanağını da ertesi gün tayinin çıkar. Al sana etki. Böle bi olaya şahidiim.

Luciferrrr, 2 yıl önce

KAdını boşanırken tanıyacaksın. Ben neler çektim 2010 da.. Ne iftiralar ne yalanlar. Mahkemede hakimin karşısın da bi ağladı ben bile inandım yalanlara. Hayatımda hiç tanımamdıgım bi arkadaşını şahit bile getirdi bn şiddet uygulamışım faln die. ortada rapor fln yok tabi şiddette yok. Avukatlar bu süreçte karşı tarafı boşa düşürmeyi çok iyi biliyor. Hele senin belinde bide silah varki beni silahla tehdit ettii demesi yetiyor. Kimse riske girmiyor o zmn. Beni de şiakyet etti silahla tehdit etti die açıkta kldım vs vs detaya girmeyim. Çok bi avukat bul. mahkeme süreci boşanmaydı nafakaydı mal paylaşımıydı çocuktu fln epey yıpratıcı bide tayinini çıkarırlar egm yede dilekçe yhazarsa bnm çocuk olmamasına rağmen 4 senede zor kurtulduım süreçten Maddi manevi çok sıkıntılı 3 senede nafaka ödedım evlendı de Allahtan o kesildi. bide nafaka belası var.Buyuk konuşmayım şimdi elimi kesseler o imzayı atmam evlilik defterine. İyi bi avukat bul tekrar söyluyorum çünkü tanıyamayacaksın mahkeme sürecinde bu kadın benm evlı oldıgum kadınmı dıe

Ruhastası
Kapalı
07 Temmuz 2022 22:41

Ulan şöyle naif insanların içinden geçiyor hayat. yanarım kıymet bilmeyen kullarına hoyratça kullandiriyor felek bu güzel kullarını
26es_es26, 2 yıl önce

Bacım boşanma sürecinde olan var ise söyleyin avukatların gazına gelmesinler. Bende Avukatlara düştüm adamların eşimden düşman gibi bahsetmeleri bile zoruma gitti yok dedim , hakkı neyse onu yazacağım dilekçemde eksiği olacak ama fazlası değil. Mahrem filan kalmadı nasıl bir süreç çok zor.

26es_es26
Şube Müdürü
08 Temmuz 2022 00:57

Sağ ol kardeşim senin yüreğinin güZelliği bir an olsun tebessüm ettim sayende. Çok zor bir süreç eşim çocuğumu alıp gitti eve geldim yapayalnız. Kim dediyse ki erkekler ağlamaz yalan söylemiş.

Ruhastası, 2 yıl önce
Ulan şöyle naif insanların içinden geçiyor hayat. yanarım kıymet bilmeyen kullarına hoyratça kullandiriyor felek bu güzel kullarını

26es_es26
Şube Müdürü
08 Temmuz 2022 01:03

Birde başka ile tayin isteyeceğini söyledi, ve çekişmeliboşanırsak 3 yıl sürer diyolar, hafta sonu görmek için çocuğumu nasıl gitcem 4-5 saat yol bilemiyorum ki zaten çakma 12/36 çalışıyoz öyle bir hafta sonu izni yok her hafta sonu izinde yazdıramam. İnşallah emniyet sahip çıkarda çocuğuma yakın bir yere verir beni?

Android60
Genel Müdür
08 Temmuz 2022 01:24

Egm ye dilekçe yazacak beni tehdit etti diye.. Egm de bana niye yazıyon. Nrden karakola şikayet etmiyon demeyecek mi senin iş bilmediğin burdan belli

Luciferrrr, 2 yıl önce

Sen mesleğine etki etmez diyenleree bakma. ben süreci yaşayan biriyim getirir bi şahit evet tehdit etti ben gördüm şahidim der. işin içinden çıkamazsın. Yazar EGM ye bi dilekçe boşanma aşaşamasındayız beni tehdit etti die ekler ifade tutanağını da ertesi gün tayinin çıkar. Al sana etki. Böle bi olaya şahidiim.

Luciferrrr
Kapalı
08 Temmuz 2022 01:37

Senin kafan 1 gram çalışıyorsa ben bu mesleği bırakırım. GEnel müdürlüğe dilekçe yazar beni tehdit ediyor bunun bu ilden gönderin die ki binlerce örneği var sadece 5-10 tanesinin evrakı bana geldi bi zmnlar idari büroculuk yaparken. sen bnce bilmediğin şeyerle yorum yapma. Ayrıca polis merkezi ( karakol değil) personelin tayiyini çıkarmaz ordalar müracaat alma mercileridir. Daha gecen hafta çok yakın bi tanıdıgım boşanıyor eşi asker bulundugu ildeki Tugaya dilekçe verdi beni tehdit ediyor ertesi gün boluya tayini çıktı asker eşinin. Sen belliki acemisin bu işlerde. Senin yaşın kadr bnm evrak yazmışlığım var işine bak..

Android60, 2 yıl önce

Egm ye dilekçe yazacak beni tehdit etti diye.. Egm de bana niye yazıyon. Nrden karakola şikayet etmiyon demeyecek mi senin iş bilmediğin burdan belli

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi