Editörler : Pangaea
«13141516171819202122232425
02 Haziran 2019 16:00

Recep hocam özelden yazdım ama cevap vermediniz, nasıl bir yol izlemeliyiz fikir verseniz..

hamza2011
Aday Memur
10 Haziran 2019 10:35

recep hocanın bir cevap vermesi gerek nasıl gittiğine dair yoksa kendisi hakkındaki iddiaları kabul etmiş sayılır eğer böyle bir şey de varsa torpille adam kayırmayla yapılıyorsa iltimasla oluyorsa o zaman burada yazı yazmanın hiç bir anlamı yoktur boşu boşuna kendimizi avutuyoruz gaz verip gaz alıyoruz başka hiç bir şey değil

Zynpyg
Aday Memur
11 Haziran 2019 15:32

Arkadaşlar #MebAçıktanAtamaİstiyoruz ve #MebYenidenAtamaBekliyoruz etiletleriyle twitterdayız. Ne kadar çok tweet atarsak o kadar çok dikkat çekeriz, desteklerinizi bekliyoruz.

10 Ağustos 2019 20:35

Merhabalar, mahkeme yoluyla dönmek imkansız mı?

MerveSelin88
Aday Memur
12 Ağustos 2019 15:26

Bu zamana kadar dava acmayarak hata ettiğimizi düşünüyorum. Hepimiz mahkemeye basvursaydık şuan belki bu durumda olmazdık. Eylül'ü de bekleyelim sonra gelişme olmazsa yasal haklarımızı arayalım derim ben

Nestok, 5 yıl önce

Merhabalar, mahkeme yoluyla dönmek imkansız mı?

Celalll06
Aday Memur
28 Ağustos 2019 13:23

umutsuzluk devam mı ediyor arkadaşlar

ssalih2103
Aday Memur
28 Ağustos 2019 16:24

dava açılsa bi sonuç elde edilir mi ? daha önce bir arkadas basvuru yapmıs ama idaren,n taktir hakkı diye red olunmuş sanıırım. bir avukata falan soran oldu mu ?

Celalll06
Aday Memur
05 Eylül 2019 14:45

görüşmeyle hakkımızı alamıyoruz, bakanlıkta hiçbir kıpırdama yok... yasal yollara başvuralım

recep yılmazer
Kapalı
13 Eylül 2019 20:36

Buraya cevapyazmayınca neyi kabul etmiş sayiliyorum pardon açık olursaniz net anlasabiliriz diye düşünüyorum .bu arada yakın zamanda atama var diye biliyorum olta atmasin bazı arkadaşlar .iyi akşamlar buraya yazı yazmam ben. Bendende birşey

Öğrenecek Birşey Yok . Evinizde Oturmayin Olur Ins Iyi Akşamlar . .

recep yılmazer
Kapalı
22 Ekim 2019 17:45

arkadaşlar ben atama şefi değilim benden neler isyediginizin farkindamisin iz rica ediyorum ozelime absürd mesajlar atmayın hyrli gunler

iras
Genel Müdür
23 Ekim 2019 12:56

recep hocam sen şimdi açıktan atamamı yaptırdın hiç bir ilan filan olmadan bakanlığın kapısını aşındırdın senin iş çözüldü mü hocam bunu mu demek istiyorsun

recep yılmazer, 5 yıl önce

Buraya cevapyazmayınca neyi kabul etmiş sayiliyorum pardon açık olursaniz net anlasabiliriz diye düşünüyorum .bu arada yakın zamanda atama var diye biliyorum olta atmasin bazı arkadaşlar .iyi akşamlar buraya yazı yazmam ben. Bendende birşey

Öğrenecek Birşey Yok . Evinizde Oturmayin Olur Ins Iyi Akşamlar . .

26scorpion
Aday Memur
23 Ekim 2019 17:44

Kpps siz atamayi kaldirdik arkadaşlar tarihe gömdük.

aslantaner
Memur
24 Ekim 2019 06:11

Yüzbinlerce atanamayan öğretmen her sene KPSS sınavında dirsek çürütüp çok büyük emekler sarfedip atanmak için çabalarken, işini gücünü almış hayatını oturtmuş memurların keyfi olarak öğretmen olmalarını çok büyük haksızlık görüyorum. Atanamayan öğretmenler intihar edecek duruma gelmiş. Hayatını kuramamış. Muhtaç durumda olanları var. Önünü göremiyor. Bizim çoluğa çocuğa karışmış memur arkadaş ya maaşını 2 kuruş artırmak için ya tatil gününü çoğaltmak için ya evinin önündeki okula gelip ulaşım masrafını azaltmak ya da benzer sebeple insanların hakkını gaspetmeye çalışıyor.

iras
Genel Müdür
24 Ekim 2019 08:46

şimdi güzel kardeşim burası öğretmenlik yapmış olup sonra farklı sebeplerden istifa etmiş sonasında geri dönüş isteyenlerin yeri.657 devlet memurluğunda memurun 3 kez istifa hakkı vardır bu insanlar kanunda ki haklarından faydalanmak istiyor.kanun ne diyor ihtiyaç varsa istifa etmiş olanları geri alırsın diyor.her sene 20 bin 330 bin alındığına göre ihtiyaç var demektir.

sen konuyu memurluk yapan öğretmenlerle karıştırmışsın.onlar da kanun da var yeni alınacak personelin %1-2 oranında .kanunları görmezden gelmek olmaz .bunlara ses çıkarmazsan yarın seni de mağdur edecek bir uygulama çıkar.zaten bu başlıkta şuan konuştuğumuz olay aramızdan bir arkadaşımızın kendisiyle aynı durumda olan bir sürü insana verilmeyen hakkın bu arkadaşa tanınmış olması.kanunun sadece bu arkadaşa uygulanması.

şimdi bu sene kpss ye girdim.p10 da 356 bin civarı aday gösteriyor.2006 yılında mezun olmuş birisi olarak 137 bininci sıradayım .şimdi ben 13 sene sonra sınava giren adayların 3 te 2 sinden basarılıysam bu arkadaşların çok da istekli olduğuna inanmıyorum.

aslantaner, 4 yıl önce

Yüzbinlerce atanamayan öğretmen her sene KPSS sınavında dirsek çürütüp çok büyük emekler sarfedip atanmak için çabalarken, işini gücünü almış hayatını oturtmuş memurların keyfi olarak öğretmen olmalarını çok büyük haksızlık görüyorum. Atanamayan öğretmenler intihar edecek duruma gelmiş. Hayatını kuramamış. Muhtaç durumda olanları var. Önünü göremiyor. Bizim çoluğa çocuğa karışmış memur arkadaş ya maaşını 2 kuruş artırmak için ya tatil gününü çoğaltmak için ya evinin önündeki okula gelip ulaşım masrafını azaltmak ya da benzer sebeple insanların hakkını gaspetmeye çalışıyor.

Abercaliskan
Aday Memur
01 Kasım 2019 16:06

Merhaba arkadaşlar son gelişme var mı?

Ben de bu sene istifa ettim . Geri dönme hakkımızın olduğunu biliyordum fakat konuyu görünce anladığım kadarıyla bu öyle kolay olmayacak. 1 sene sonra başvurabileceğimi söylediler bu konuda ilk adım nedir ne yapmalıyız ve benim merak ettiğim iki şey var :

Tekrar atanmak için yapılan açıktan atamalar gerçekten branş branş ayrılıyor mu ? Ben istifa ederken zihin engelliler öğretmenliğinden çok ihtiyaç olduğunu dolayısıyla tekrar rahatca dönebileceğimi söylemişlerdi fakat yanlış anlamadıysam başvuruyu bile açmıyorlar doğru mudur ?

efeden
Aday Memur
22 Aralık 2019 22:15

herkese merhaba açıktan atama ile ilgili bugünler personel genel müdürlüğüne telefonla ulaşabilen varmı acaba? günlerdir arıyorum telefonlar çalıyor çalıyor açan yok. açıktan atama ile ilgili son bilgiler neler acaba. bilen bir arkadaş yazarsa hayıra geçer. iyi akşamlar

ÇOKACAR
Kapalı
23 Aralık 2019 21:37

Güncel

ÇOKACAR
Kapalı
31 Ocak 2020 11:41

Güncel

sultan6161
Memur
04 Şubat 2020 09:05

Açıktan atama hayal oldu ,ben tekrar sınava girdim.yakinda mulakat var.Allah hepimize yardim etsin.

iiismail
Aday Memur
24 Şubat 2020 22:11

https://www.memurlar.net/haber/887915/2020-de-verilen-aciktan-atama-izinlerinin-sifreleri.html?utm_s

Toplam 491 mesaj
«13141516171819202122232425

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi