Editörler : swat3410
13 Eylül 2022 23:49

EGM giyabinda ilişik kesecek

EGM 15 Eylül'de giyabinde ilişik kesecek arkadaşlar büyük ihtimal illere yazı gonderilmis şu an tüm iller gönderiyor hemen hemen bakalım ne olacak

Emir2019
Kapalı
13 Eylül 2022 23:51

Yazı gelen il varmı duyum mu kesin bilgi mi

ecmal2
Memur
13 Eylül 2022 23:54

Maraş samsun İstanbul Diyarbakır bunlar genel itibariyle kesiyor duyduklarim bunlar senin il neresi devrem birşey söyleyen olmadı mı durdurma verdiysen kaçıncı durdurma

Emir2019, 2 yıl önce

ecmal2
Memur
13 Eylül 2022 23:56

Ankara'dan talimat gelmiş illere personeli gönderin diye bunu bizzat duydum

Emir2019, 2 yıl önce

Warka10
Aday Memur
14 Eylül 2022 00:03

Yazı var mı kaynak nedir

ecmal2
Memur
14 Eylül 2022 06:10

Kaynak illerin tek tek kesmesi talimat olduğunu dogruluuor

Warka10, 2 yıl önce
Yazı var mı kaynak nedir

memur522
Aday Memur
14 Eylül 2022 08:09

Altını doldurmadan başlık açmak hoşunuzamı gidiyor?? Varsa elinde somut bilgi belge onu söyle yoksada yok iller tek tek kesiyor kaynak bu dersen millet sana güler

fng14
Şef
14 Eylül 2022 08:25

Seçim öncesi öyle bir şey yapacaklarını zannetmiyorum

Siouxx01
Aday Memur
14 Eylül 2022 08:27

Arkadaş her şeyi seçime bağlana işinden vazgeçin artık iyi seçim var diye bizi yoğun çalıştırcakladını sanmıyorm herkese 8-5 hayırlı olsun
fng14, 2 yıl önce

Seçim öncesi öyle bir şey yapacaklarını zannetmiyorum

fng14
Şef
14 Eylül 2022 09:07

Niye kardeşim bu ülkenin gerçeği seçim öncesi yapılan işlemler yıllardır alınamayan 3600niye seçime 5 kala veriliyor sosyal konut niye şimdi açıklıyor Cumhurbaşkanı sağlıkçılar verilen haklar neden seçime az bir süre kala verildi Ocak ayındaki öğretmen atamasında mulkatta elenen adaylar niye son atama da mülakattan geçti daha geçen günlerde sağlık bakanı 85bin alım yapacaz diye duyuru yaptı şuan devlet bankaları kredi vermiyor ama emin ol mart ayında cat bı kredi indirimi sonra krediler verilecek bu tarz şeylerin hepsi seçim için seçim bu ülkenin gerçeği o yüzden seçim öncesi gıyabında ilişik kesilmez

Siouxx01, 2 yıl önce
Arkadaş her şeyi seçime bağlana işinden vazgeçin artık iyi seçim var diye bizi yoğun çalıştırcakladını sanmıyorm herkese 8-5 hayırlı olsun
14 Eylül 2022 09:25

Arkadaşlar resmi bir yazı var mı bununla alakalı

pls0473
Memur
14 Eylül 2022 09:31

Arkadaşlar bu konu ile ilgili herhangi bir resmi yazı yok bazı arkadaşlar Bilip bilmeden böyle bir başlık açıp arkadaşları rahatsız ediyorlar tamamıyla illerin insiyatifine bağlı Genel Müdürlük yazı gönderirse güyabında ilişiği kesip öyle gönderir herkesin Hakkında hayırlısı

14 Eylül 2022 09:59

Bence bu durdurma tamamen saçmalık tayin çıktıysa gideceksin nokta eğer adam kalacaksa neden tayini çıkıyor kurallar net olmalı eee bizde adamın tayini çıkmış idareyle arası iyi veya bir torpil buluyor hoppada durdurma eee diğer adam ne yapsın bence durdurma tamamen kalkmalı

Giresun 028
Aday Memur
14 Eylül 2022 11:37

Pekala benim niye kesildi geçen ay Samsun da gıyabımda ben harranlımıyım Hemde 48 yaşında buna ne diyecek yani emniyet hiçbir şey değişmez
fng14, 2 yıl önce

Niye kardeşim bu ülkenin gerçeği seçim öncesi yapılan işlemler yıllardır alınamayan 3600niye seçime 5 kala veriliyor sosyal konut niye şimdi açıklıyor Cumhurbaşkanı sağlıkçılar verilen haklar neden seçime az bir süre kala verildi Ocak ayındaki öğretmen atamasında mulkatta elenen adaylar niye son atama da mülakattan geçti daha geçen günlerde sağlık bakanı 85bin alım yapacaz diye duyuru yaptı şuan devlet bankaları kredi vermiyor ama emin ol mart ayında cat bı kredi indirimi sonra krediler verilecek bu tarz şeylerin hepsi seçim için seçim bu ülkenin gerçeği o yüzden seçim öncesi gıyabında ilişik kesilmez

Giresun 028
Aday Memur
14 Eylül 2022 11:39

Arkadaş Samsun d kimse kalmadı 2 şark için geçen ay kestiler gıyapta seçim var diyen arkadaş hikaye hiç açıma yok kesiyorlar genel müdürlük zorljıyor
ÇTL-Cİ-BURAK, 2 yıl önce

Arkadaşlar resmi bir yazı var mı bununla alakalı

Polis3762
Aday Memur
14 Eylül 2022 11:51

Bununla ilgili duyumlar var ama belli bi kota dahilinde böyle bir şey olacağını duydum. Elazig bursa duyduğum iller

Hakki2525
Aday Memur
14 Eylül 2022 12:56

Şırnak 5 agustosta durduma veren herkesi valililk yazısya göndedi

fng14
Şef
14 Eylül 2022 12:57

Abicim bakin ben genel müdürlük toplu olarak kesmez dedim 2020 de yapılan gibi bı gıyabında ilişik kesme olmaz ama iller bunu yapabilir geçen yıl bulunduğum ilçeye kayseriden bı abi geldi gıyabında kesilmiş göndermişler bu sene il müdüru durdurma dışındakilerin hepsinin ilişiğini kesin diye talimat vermiş

Senin olduğun ilden ilişiği kesilmeyen kesin vardır yalan mi? Çünkü validen il başkanından bi yerden ayarlamistir o konuda haklısın

Başlığı açan arkadaş EGM giyabda ilisek kesecek dediği için seçim olduğu ve bu sebeple bu şekilde bı şeyin pek mümkün olmadığını söyledim ben

Giresun 028, 2 yıl önce
Pekala benim niye kesildi geçen ay Samsun da gıyabımda ben harranlımıyım Hemde 48 yaşında buna ne diyecek yani emniyet hiçbir şey değişmez

Zamansız60
Aday Memur
14 Eylül 2022 13:20

Konuyu açan arkadaşın tayinle bir alakası yok sırf kötülük olsun milletin morali bozulsun diye konu açıyor. Allah kötü kalpli insanların gönlüne göre versin. Kimse moralini bozmasin egm giyapta ilişik kesme olmayacak. İlin keserse yapacak bişey yok

bbtl3858
Memur
14 Eylül 2022 13:24

Cok haklisin Bende bunu anlamiyorum adama giren cikan yok sanane belki saglik sorunu cocugun ogrenim durumu ailevi durumlar gibi sebeplerden durdurma verenler var insanlarin psikolojisyle ne oynuyorsun keserse keser kesmezse kesmez sanane at kafali

Zamansız60, 2 yıl önce

Konuyu açan arkadaşın tayinle bir alakası yok sırf kötülük olsun milletin morali bozulsun diye konu açıyor. Allah kötü kalpli insanların gönlüne göre versin. Kimse moralini bozmasin egm giyapta ilişik kesme olmayacak. İlin keserse yapacak bişey yok

ecmal2
Memur
14 Eylül 2022 14:46

Kardeşim bizzat genel müdür demiş toplantıda il emniyet müdürlerine iki sene önce istisna bir durum oldu bize bırakmayın kesin demiş 15 Eylül'de maaşları aldıktan sonra herkes gitmeyecek tabi ama illerde kalanlar özellikle doğu illerinde tanıdık araya sokuyor yine kesmiyor bu şekil devam ederse kesecek genel müdürlük emin ol

Zamansız60, 2 yıl önce

Toplam 116 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi