Editörler : crops35
14 Kasım 2019 22:14

Tapu kadastro nun 125 alımı
Bu beyfendi hazretlerı acaba uykudamı mıllet alım var deyıp onaylatıp ertesı gün alıma Çıkar bu Çomar yalakalar 2 aydır bi alım onaylatamadı yada işlerine gelmıyor yine bi az sayı geldıgınde çıkıp haritacı tapucular ıcın umudunuzu diri tutun sozlesmelı alım yakında dıe pişkin pişkin yazacakmı gerçekten Tkgm den alım duyum olan varmı acaba ?

niluferce
Aday Memur
14 Kasım 2019 22:25

Haritacimisiniz?

skorbit72
Aday Memur
14 Kasım 2019 22:25

Evet
niluferce, 4 yıl önce

Haritacimisiniz?

niluferce
Aday Memur
14 Kasım 2019 22:28

Haritaci oldugunuz belli.

Alfa1903
Aday Memur
14 Kasım 2019 22:29

Beklemekten ciğerimiz soldu.

skorbit72
Aday Memur
14 Kasım 2019 22:29

Bellı olabılır emlakçı tapucuda olsam Yazarım bunca alım oldgu halde su 3 bölüme bişey bile vermediler nıe yazmıyayım
niluferce, 4 yıl önce

Haritaci oldugunuz belli.

unknow89
Aday Memur
14 Kasım 2019 22:34

Haritacılar 1 yıldır bekliyor. Ve sadece 10 kişi alındı yeter

Hümüş
Kapalı
14 Kasım 2019 22:39

Biri bana comar yalaka piskin dese ve ben bunu duysam elimden surundurmek geliyosa surundururum.

skorbit72
Aday Memur
14 Kasım 2019 22:46

Çok istersen sanada soleyevılırım dert deıl kuldan cekındıgımız yok
Hümüş, 4 yıl önce

Biri bana comar yalaka piskin dese ve ben bunu duysam elimden surundurmek geliyosa surundururum.

skorbit72
Aday Memur
14 Kasım 2019 22:54

He kardesım sen somdı bu şahısları savunuyorsun yanbu kelımelerı bunlara layık görmüyorsun bu şahsiyetler göz önünde lıse mezunu bile olmayan adamları işe alıp çalıştırmaya başladı aynı ve bunu şikayet edecez dedık ettık adamlar resmen kımı kime şikayet edıyorsun dedıler anladın mı sen kollamaya dewam et sıkıntı deıl ben solerım
Hümüş, 4 yıl önce

Hümüş
Kapalı
14 Kasım 2019 23:08

Ilanin henuz cikmamasi bir sey yapmiyolar amlamina gelmiyo.alim olcak.sendika baskani bunu soylemis zaten.o kadar durdunuz da biraz daha duramiyosunuz.sonucta hersey de onlarin elinde degil.

skorbit72, 4 yıl önce
He kardesım sen somdı bu şahısları savunuyorsun yanbu kelımelerı bunlara layık görmüyorsun bu şahsiyetler göz önünde lıse mezunu bile olmayan adamları işe alıp çalıştırmaya başladı aynı ve bunu şikayet edecez dedık ettık adamlar resmen kımı kime şikayet edıyorsun dedıler anladın mı sen kollamaya dewam et sıkıntı deıl ben solerım

Hümüş
Kapalı
14 Kasım 2019 23:09

Ben kimseyi savunmuyorim.istemsizce asiri empati yapiyorum.Elimde degil.

skorbit72
Aday Memur
14 Kasım 2019 23:10

Benım kızıdıgım nokta o deıl bunca ılan yoktu adamlar bir gün önceden ılan çıkacak deyıp ertesı günü cıkardı ve tercıh aldı madem sen daha onaylatmadın bunca ınsana nıe haber verdin herkes bı Umut bekledı mecbur hala beklıuor benım dedgım elınde somut bosey yokken nıe millete onay aşamasında diyorsun onaylandı de
Hümüş, 4 yıl önce

Ilanin henuz cikmamasi bir sey yapmiyolar amlamina gelmiyo.alim olcak.sendika baskani bunu soylemis zaten.o kadar durdunuz da biraz daha duramiyosunuz.sonucta hersey de onlarin elinde degil.

Furkanozandac
Aday Memur
15 Kasım 2019 09:21

Skorbit kardeşim 125 kişi alındığında zaten haritaya çok fazla bir şey bekleme en fazla 5 10 kişi Büyük çoğunluğu tekniker geri kalanı büro personeli

İpeksuuu
Aday Memur
15 Kasım 2019 11:11

Siz nerden biliyorsunuz hocam 5-10 kişi olacağını bir yerden mi duydunuz
Furkanozandac, 4 yıl önce
Skorbit kardeşim 125 kişi alındığında zaten haritaya çok fazla bir şey bekleme en fazla 5 10 kişi Büyük çoğunluğu tekniker geri kalanı büro personeli

İpeksuuu
Aday Memur
15 Kasım 2019 11:13

Harita bölümünü de tekniker olarak alıyor
Furkanozandac, 4 yıl önce

skorbit72
Aday Memur
15 Kasım 2019 11:15

Hocam tapuda teknıker die gecıyor arkadaş tapu teknıkerı demıs haritacı 5-10 demıs bende ole beklıuorum tapunun veya çevre sehırcılıgın bizi taktığı falan yok en kral son alıma kadar ılk 200 gider oda söZleşmelılerle beraber berbat otesı durumda suan teknıkere muhendıse reva görülen
İpeksuuu, 4 yıl önce
Harita bölümünü de tekniker olarak alıyor

İpeksuuu
Aday Memur
15 Kasım 2019 11:16

Kadastroya alacak belki belli olmaz
skorbit72, 4 yıl önce
Hocam tapuda teknıker die gecıyor arkadaş tapu teknıkerı demıs haritacı 5-10 demıs bende ole beklıuorum tapunun veya çevre sehırcılıgın bizi taktığı falan yok en kral son alıma kadar ılk 200 gider oda söZleşmelılerle beraber berbat otesı durumda suan teknıkere muhendıse reva görülen

skorbit72
Aday Memur
15 Kasım 2019 11:18

Allah sesını duyar inşAllah ulkenın temel geçımı tarım olduğu halde üretimi bile göz ardı edıp zıraatcılerı takmıyorlae adamlar resmen 2 seneye yakındır sofır gıdıyor böle ortamda ıns güzel gelır ama ben merkezıdede sozlesmelı 125 dede çok olacağını düşünmüyorum en fazla 2 su 50 olur inşAllah yanılırım inşAllah 200 olur tek seferde
İpeksuuu, 4 yıl önce
Kadastroya alacak belki belli olmaz

Furkanozandac
Aday Memur
15 Kasım 2019 11:20

İnşallah kardeşim benimki geçmişi baz alıp bi tahmin yoksa hepimiz atanır da kurtuluruz inşallah
skorbit72, 4 yıl önce
Allah sesını duyar inşAllah ulkenın temel geçımı tarım olduğu halde üretimi bile göz ardı edıp zıraatcılerı takmıyorlae adamlar resmen 2 seneye yakındır sofır gıdıyor böle ortamda ıns güzel gelır ama ben merkezıdede sozlesmelı 125 dede çok olacağını düşünmüyorum en fazla 2 su 50 olur inşAllah yanılırım inşAllah 200 olur tek seferde

İpeksuuu
Aday Memur
15 Kasım 2019 11:21

İnşallah hocam ama bizi hep alan kurum tapu kadastrodur Bizi illaki alacaklar inşallah
skorbit72, 4 yıl önce
Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi