Editörler : E.Kayı Han

anten10
Memur
03 Şubat 2023 13:09

Sen böyle beddua ediyorsan o camide olmana gerek yok zaten.

İnfaz4206
Kapalı
03 Şubat 2023 13:23

Yav he he gelirse de kudur tamam mı hadi işine bak hakaret edemezsin küfür edemezsin kimseye boş yapma işine bak hadiiiii

tufan1905
Yasaklı
03 Şubat 2023 13:25

Ben kudurmam dilerim Allah'a kimin parasında gözün varsa Allah sülalenden çıkarsın İnşallah..
İnfaz4206, 1 yıl önce
Yav he he gelirse de kudur tamam mı hadi işine bak hakaret edemezsin küfür edemezsin kimseye boş yapma işine bak hadiiiii

yoksaruyami
Aday Memur
03 Şubat 2023 13:25

Yazmayacaktım ama neyse. Arkadaşlar inşallah sivil memurlara da bir şeyler gelir ayrıca maliye bakanlığı onayladı İKM ,İKBM ve Kurum doktorlarına geliyor. İKM,İKBM 8000 kat sayı ile kurum doktorlarına sağlık bakanlığında ki doktorlar ile aynı haklar geliyor. İnşallah diğer memur arkadaşlarımıza da bir şeyler gelir o ayrı gerçekten samimi bir şekilde isterim bunu.

İnfaz34
Aday Memur
03 Şubat 2023 13:26

Tufi küfür ve hakaret ve bedduanı sana misliyle iade ediom pisliğine bogul

biyokerem
Memur
03 Şubat 2023 13:28

Hocam sizin kaynak sağlammı peki..bircok iddia dolanıyor o yüzden soruyorum
yoksaruyami, 1 yıl önce

Yazmayacaktım ama neyse. Arkadaşlar inşallah sivil memurlara da bir şeyler gelir ayrıca maliye bakanlığı onayladı İKM ,İKBM ve Kurum doktorlarına geliyor. İKM,İKBM 8000 kat sayı ile kurum doktorlarına sağlık bakanlığında ki doktorlar ile aynı haklar geliyor. İnşallah diğer memur arkadaşlarımıza da bir şeyler gelir o ayrı gerçekten samimi bir şekilde isterim bunu.

İnfaz4206
Kapalı
03 Şubat 2023 13:29

Yav çocuk çocuk hareketler kardeşim sen burada kimseye beddua etme küfür etme hakkına sahip değilsin hayırdır yani biri bana küfür edecek mahkemede alir soluğu Sayın Bakanımız bize layık görmüş zaten kendisi de dedi ikmlere boynumun borcu diye dilerim ki herkese versin zaten millet bu iyileştirmeyi ikm ikbmler 15 yıldan beri bekliyorlar hakim savcıya sesiniz çıkmıyor ikm ye gelince hani bana hani bana diyorsunuz hadi ordan
tufan1905, 1 yıl önce
Ben kudurmam dilerim Allah'a kimin parasında gözün varsa Allah sülalenden çıkarsın İnşallah..

tufan1905
Yasaklı
03 Şubat 2023 13:35

Git nereye gidersen git sana iki cihanda hakkımı helal etmiyorum İnşallah alamazsınız Allah çoluk çocuğundan çıkarsın İnşallah
İnfaz4206, 1 yıl önce
Yav çocuk çocuk hareketler kardeşim sen burada kimseye beddua etme küfür etme hakkına sahip değilsin hayırdır yani biri bana küfür edecek mahkemede alir soluğu Sayın Bakanımız bize layık görmüş zaten kendisi de dedi ikmlere boynumun borcu diye dilerim ki herkese versin zaten millet bu iyileştirmeyi ikm ikbmler 15 yıldan beri bekliyorlar hakim savcıya sesiniz çıkmıyor ikm ye gelince hani bana hani bana diyorsunuz hadi ordan

tufan1905
Yasaklı
03 Şubat 2023 13:37

Tufi ne la haysiyetsiz
İnfaz34, 1 yıl önce

Tufi küfür ve hakaret ve bedduanı sana misliyle iade ediom pisliğine bogul

Guardian.35
Kapalı
03 Şubat 2023 13:39

İnfaz4206 birader her başlık altında yorumun var bilip bilmeden yazıyorsun az sal forumu cidden mide bulandırıyorsun artık

İnfaz4206
Kapalı
03 Şubat 2023 13:45

Bak ben size gelmesin demiyorum gelsin ama şunu sormak istiyorum niye biz alınca polisi hopluyor sivil memuru hopluyor onu bana bir söyle müdüre amire geliyor onlar da sivil sesiniz çıkmıyor ben de seni Rabbıme havale ediyorum
tufan1905, 1 yıl önce
Git nereye gidersen git sana iki cihanda hakkımı helal etmiyorum İnşallah alamazsınız Allah çoluk çocuğundan çıkarsın İnşallah

İnfaz4206
Kapalı
03 Şubat 2023 13:46

Sen kimsin kardeşim sana mı sorucam işine bak ikm isen hakkını savun kardeşim şahane milletin yazmasindan
Guardian.35, 1 yıl önce

İnfaz4206 birader her başlık altında yorumun var bilip bilmeden yazıyorsun az sal forumu cidden mide bulandırıyorsun artık

İnfaz4206
Kapalı
03 Şubat 2023 13:53

Sanane kardeşim benim yazmamdan git twit at milleti eleştirip durma hakkını savun hadi işine bak
Guardian.35, 1 yıl önce

Asln1905
Aday Memur
03 Şubat 2023 14:00

Beddua döner sahibini bulur
tufan1905, 1 yıl önce

djedje
Aday Memur
03 Şubat 2023 14:10

Tufan misin her nesin millete beddua etme yeter lan. Biz ikm ler devletin vefakar memurlariyiz evet yillarca her platformda hakkimi aradik savunduk hakettik. Varsin bu iyilestirme gecmesin biz gene uniformamiza sahip cikariz, gene jiletlenen, yaralanan oluruz üc kurusa calismaya devam ederiz sikinti yok sizin gibi cazgir yapmayiz boyle. ortalikta.

Teosel
Aday Memur
03 Şubat 2023 14:11

Camide telefonla oynayArak mı dua ediyosun ? :))

katipkalemi
Şube Müdürü
03 Şubat 2023 14:43

Adalet Bakanı Sn. Bekir BOZDAĞ akşam 21.00 de Ülke tv de canlıyayına katılacaak. Ülke tv nin paylaşımına yorum yazalım.

anten10
Memur
03 Şubat 2023 14:54

Beddua döner sahibini bulur. Sen kişiliksiz olabilirsin ama beddua ederek çoluk çocuğunu riske atamamalısın.

tufan1905, 1 yıl önce
03 Şubat 2023 14:56

Bu akşamda Sn Bakan İnfaz koruma memurları hakkında müjdeli haberi bizlere duyuracağına inancımız tam

milli genç
Aday Memur
03 Şubat 2023 15:17

tufi git kumda oyna burda ne işin var

tufan1905, 1 yıl önce
Tufi ne la haysiyetsiz
Toplam 234 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi