Editörler : swat3410
«473647374738473947404741474247434744474547464747»

İst.bar
Aday Memur
05 Ağustos 2019 11:12

Resmi88resmi devrem ve susan1230y ikinizede özelden mesaj attım görüşelim mutlaka şimdiden teşekkürler

desparados01
Aday Memur
05 Ağustos 2019 15:49

aradan 1 yil gecmesine ragme ilk gorev ilime gittim.4 gun boyunca orada gezdim.adim adim heryerini iyi bilirim adananin.heryeri ayri bir duygu birakti uzerimde. uniformali iken ayri bi havam vardi. ama simdi bi hicim vardi.agladim dayanamadim.4 yilin hatirasi hic unutulmamis. ben tekrardan uniformami silahimi istiyorum

gokhantkz
Kapalı
05 Ağustos 2019 22:47

Hayirli geceler konu disi bir sorum olacak ozellikle lojistikde çalışmış olanlar cevaplarsa sevinirim 2012-2016 yillari arasinda genel saglik sigortasina borclu gozukuyorum bu hata nasi duzeltilebilir.
06 Ağustos 2019 00:48

Bugün diyerbakırdan aktif çalışan birisi ifade vermeye gitti hakkında tanık var 2 tane bu adamda ihraç olmasın tamam da suçu yoksa ama bizler hakkında bir şey olmadan nasıl ihraç ettiler veya böyle kişileri neden etmediler.

KUL67
Aday Memur
06 Ağustos 2019 05:33

fetö yapmadı emniyet yaptı çünkü 2015 yılındaki sicil notlarında İl Emniyet müdürleri sicil notlarına müdahale etti notlarımızı düşürdü müdahale olunanların büyük çoğunluğu ihraç Ohal komisyonu onun için ret veriyor fişleme bu yüzden itibar görüyor bu yüzden ihraç olduk garson gibi gizli tanıklar hikaye fişleme anayasal bir suç olduğu için yol böyle tutuldu imtihan böyle bizi mesleğe döndürmemek için bütün yollar kapatılacak beraat etsende fark etmiyor Allah yardımcımız
GeriyeDönüş, 5 yıl önce
%100 itibar etmiyor. Teğit etmek için çalışıyor. Bir çok Bilgi tutunca doğru muamelesi yapıyor. Ee bunlarda komple doğruymuş yanılgısına düştü.iş orda koptu.zokayı yutturunca işin içinden çıkılmıyor şimdi de. Yani alelacele açığa alınıp gene bir arpa boyu yol katetmeden ihraç edilmeseydik şuan çalışıyorduk.bakalım bizim için günah keçisi kimi ilan edecekler. Merakla bekliyorum

Bahadır46
Genel Müdür
06 Ağustos 2019 05:48

Peki bu fişlemeyi yaparlarken fetöcü polislerin hiç haberi olmamış mı.

KUL67, 5 yıl önce
fetö yapmadı emniyet yaptı çünkü 2015 yılındaki sicil notlarında İl Emniyet müdürleri sicil notlarına müdahale etti notlarımızı düşürdü müdahale olunanların büyük çoğunluğu ihraç Ohal komisyonu onun için ret veriyor fişleme bu yüzden itibar görüyor bu yüzden ihraç olduk garson gibi gizli tanıklar hikaye fişleme anayasal bir suç olduğu için yol böyle tutuldu imtihan böyle bizi mesleğe döndürmemek için bütün yollar kapatılacak beraat etsende fark etmiyor Allah yardımcımız

Türk1453
Yasaklı
06 Ağustos 2019 06:50

Fetöcüler döneminde sicil notun düşük 2015 yılında ise 5 vermişlerdi devrem benim durum neden böyle o zaman ayrıca fetö beni dil kodu ile kodlamış
KUL67, 5 yıl önce

KUL67
Aday Memur
06 Ağustos 2019 07:44

onu bilmiyorum
Bahadır46, 5 yıl önce

Peki bu fişlemeyi yaparlarken fetöcü polislerin hiç haberi olmamış mı.

KUL67
Aday Memur
06 Ağustos 2019 07:50

eğer bu fişleme fetö tarafından yapılsaydı yargıdan aklananlar direk göreve döndürülürdü terör örgütünün fişlemesi şaibeli denirdi bu kadar itibar edilmezdi bunun başka izahı yok
Türk1453, 5 yıl önce
Fetöcüler döneminde sicil notun düşük 2015 yılında ise 5 vermişlerdi devrem benim durum neden böyle o zaman ayrıca fetö beni dil kodu ile kodlamış

desparados01
Aday Memur
06 Ağustos 2019 10:02

devrelerim dikkatle okuyun lutfen:sabah aksam feto operasyonu yapiliyor ulkemizde fetonun suyunu cikarip tursusunu kurdular.vatan millet gitti tek adamlik geldi.istediklerini yapiyolar artik benin burnumdan geldi.fetocu diyerek atildik meslegimizden vatan haini ilan edildik.ama ben vatan haini degilim askerede gitcem gerekirse disari kaccam. disarida hukuk var adalet var.adamlar belki hristiyan ama sosyal devlet anlayisi var.benin ulkemden umudu kestim.yasamakta bile zorlaniyorum. tencerem kaynamiyor.unudum kalmadi bu ulkede. dahada cok diyeceklerim var. simdilik bu kadar
06 Ağustos 2019 10:08

Bizimde hakkımız yendi kardeş ama ben hiç bir yere kaçmam çünkü kaçacak bişey yapmadım
desparados01, 5 yıl önce
devrelerim dikkatle okuyun lutfen:sabah aksam feto operasyonu yapiliyor ulkemizde fetonun suyunu cikarip tursusunu kurdular.vatan millet gitti tek adamlik geldi.istediklerini yapiyolar artik benin burnumdan geldi.fetocu diyerek atildik meslegimizden vatan haini ilan edildik.ama ben vatan haini degilim askerede gitcem gerekirse disari kaccam. disarida hukuk var adalet var.adamlar belki hristiyan ama sosyal devlet anlayisi var.benin ulkemden umudu kestim.yasamakta bile zorlaniyorum. tencerem kaynamiyor.unudum kalmadi bu ulkede. dahada cok diyeceklerim var. simdilik bu kadar

desparados01
Aday Memur
06 Ağustos 2019 10:17

bende kacacak birsey yapmadim ama issis kaldim is bile bulamiyorum kafayi yemek uzereyim. oyuzdende gitmek istiyorum kandi ulkemden
ManuelfernandesAnil, 5 yıl önce
Bizimde hakkımız yendi kardeş ama ben hiç bir yere kaçmam çünkü kaçacak bişey yapmadım
06 Ağustos 2019 11:48

Tamam o zaman kaçma kelimesini kullanma güzel kardeşim eğer doğru yerlere bakarsan iş bulabilirsin ama ne yazık ki fazla seçme şansımız yok Allah yardımcın olsun psikolojini sağlam tut bırak o her boku yiyen şerefsiz fetöcüler kaçsın bizde devletimize sadakatimizle herşeyin düzelmesini bekleriz napalım kendi adıma söyleyim mayamda hamurumda yok isyan edemem devletime
desparados01, 5 yıl önce
bende kacacak birsey yapmadim ama issis kaldim is bile bulamiyorum kafayi yemek uzereyim. oyuzdende gitmek istiyorum kandi ulkemden
06 Ağustos 2019 11:49

Ha ayrıca hiçbir ülke kollarını açmış seni bekliyor değil her zaman en ideal yer kendi vatanındır
desparados01, 5 yıl önce

gkhnnnnnnn
Aday Memur
06 Ağustos 2019 12:12

Herkeese günaydın açıkta iken müfettişe ifade vermistim ihractan sonra ilk defa bugün arandim temden yarın için ifadeye cagirildim daha önce teme gidip ifade veren arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Çalışıyorum cevap veremeyebilirim yardimci olduğunuz için şimdiden teşekkürler

Bahadır46
Genel Müdür
06 Ağustos 2019 13:23

Ayrıca yurtdışında devletin aleyhine kullanılma ihtimali var. Kullanıyorlarda. Kıçı kırık yunanistan bile darbecileri vermedi. Türkiye aleynine kullanmak için.

Tamam o zaman kaçma kelimesini kullanma güzel kardeşim eğer doğru yerlere bakarsan iş bulabilirsin ama ne yazık ki fazla seçme şansımız yok Allah yardımcın olsun psikolojini sağlam tut bırak o her boku yiyen şerefsiz fetöcüler kaçsın bizde devletimize sadakatimizle herşeyin düzelmesini bekleriz napalım kendi adıma söyleyim mayamda hamurumda yok isyan edemem devletime

joak06
Daire Başkanı
06 Ağustos 2019 13:32

devre senin dava ne oldu ????

Ha ayrıca hiçbir ülke kollarını açmış seni bekliyor değil her zaman en ideal yer kendi vatanındır
06 Ağustos 2019 15:37

Hiçbirşey olduğu yok uzadı da uzadı devre
joak06, 5 yıl önce

devre senin dava ne oldu ????

06 Ağustos 2019 15:38

Aynen bugünler geçer ama bir hainlik yapan yapacak olan ömür boyu bunun vicdan azabıyla yaşar
Bahadır46, 5 yıl önce

Ayrıca yurtdışında devletin aleyhine kullanılma ihtimali var. Kullanıyorlarda. Kıçı kırık yunanistan bile darbecileri vermedi. Türkiye aleynine kullanmak için.

asesyarkan
Şef
06 Ağustos 2019 19:14

havalimanında işçi olarak çalışan khk lı varmı çalıştırıyorlarmı bilgisi olan varmı
Toplam 102884 mesaj
«473647374738473947404741474247434744474547464747»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi