Editörler : F16 Gökçen
«262826292630263126322633263426352636263726382639»

Istilaci
Kapalı
02 Temmuz 2020 14:55

Kamyon arkası yazısı gibi olmuş, az önceki iletim.

Bugün fena patladım hem de en yakınımdakine, sonradan üzüldüm tabii de; ama bir insanın yaptığı hatadan sonra ağzını yaya yaya konuşması nedir allasen !

Usülen özür dilese tepkimin dozu azalacak, yine sitem edeceğim; ama böyle bir volkan patlamışcasına değil. Şimdi özür dileyecek olan ben oldum iyi mi ?

Ne demişler; öfkeyle kalkan zararla oturur.

Istilaci
Kapalı
03 Temmuz 2020 14:08

Bunalıyorum, boğulacak gibiyim ve sanırım boğuluyorum.

imda...

Istilaci
Kapalı
03 Temmuz 2020 21:02

Fındık kadar aklıyla beni aldatmaya çalışan insanlara bayılıyorum ve bunlarla oynamayı da çok seviyorum.

Oyunun öncelikli kuralı şu; öncelikli olarak ikna olmaya dünden hazırmış gibi ifade takınmak...

Gerisi meslek sırrı bu kadar kolay paylaşamam; öğrenmek isteyenler için IBAN bırakıyorum; TR...

Istilaci
Kapalı
04 Temmuz 2020 09:27

Sabah sabah Zuhal Olcay dinlemek zorunda kaldım; akustik yorumları dinlerken bir şey fark ettim ki bu kadın "çok" yapmacık. Eskiden de tavırlarının sahte olduğunu düşünürdüm, ama bu sefer bende sanki sınıf atlama kaygısında olan, kendini mensubu olduğu camiada farklı bir yere konumlandırmaya çalışan, ama maalesef bir türlü başaramayan kadın sanatçı izlenimini oluşturdu. Şarkı söylerken ki tavırları da çok sahte, sesi de güzel değil.

Neyse ya, bana ne !

Dinleyicisi düşünsün...

Seneler geçtikçe günler daha hızlı mı geçiyor ne ?

Oysa ki; dünyanın her geçen gün dönüş hızı yavaşlarken; bu ne tezattır arkadaş !

Yengeç ve Oğlak Dönencesi kavramlarını mutlaka duymuşsunuzdur; işte bu durum dünyanın dönüş hızının yavaşlaması neticesinde ortaya çıkan bir durum. Yaşı yetenler bilecektir; bir topacı elinizden çıkardığınız an, kusursuza yakın bir dönüş sergiler, fakat sahip olduğu kinetik enerjiyi yitirmeye başladıkça dönüş hızı yavaşlar, yavaşlarken de yalpalamaya başlar. İşte şu an dünyamızda bu yalpalama evresinde...

Sırf yazma ihtiyacımı karşılamak için yazdığım da oluyor ki şu an da o anlardan biri...

Istilaci
Kapalı
04 Temmuz 2020 10:59

Şaşırtıyor şaşırtıyor ve mütemadiyen yapıyor bunu !

Yooo, şikayetçi değilim; bilakis.

Istilaci
Kapalı
04 Temmuz 2020 13:56

Kendimi bazen titanlara karşı savaş açmış bir diğer titan Prometheus gibi hissediyorum.

Ama beni ekseriyetle, yel değirmenlerine karşı savaş açmış Don Kişot olarak tanımlarlar ki doğru olanı da bu kabul ederim; çünkü benim yorumum hiç objektif değil.

Of, şimdi kafanızı bunlarla karıştırmak istemiyorum; takılın gönlünüzce...

Sanırım birazdan baskın da yiyebilirim, her beni alabili

Istilaci
Kapalı
04 Temmuz 2020 19:48

Tane tane yazıyorum memurlar.net denilen dandik site, yazarken durup tekrar okuyorum; eksik harf sorunu yaratıyor musun yaratmıyor musun diye.

İletileri düzeltme diye bir seçenek nasıl olmaz, akıl alır gibi değil !

İnsanları memnun etmek güç; parayı veren bırakın düdüğü müdüğü çalmayı, orkestra bile talep ediyor.

Para dedik de, hakikaten çok değerli bir değişim aracı; bunun hakkında müsait bir zamanda uzun uzun konuşalım, bir lokmalık bilgimle... ;-P

Yaşamak çok zor emenike, ölmek ise birkaç saniye; yaşamak çok maliyetli, ölmek ise 5 tl 'lik bir kutu hap kadar; yaşamak acı verici, ölmek ise sonsuz huzur...

06asım
Kapalı
04 Temmuz 2020 21:57

- Ülkemizde kimse virüsten korkmuyor bence. Asker uğurlama törenleri ve düğünler maskesiz yoğun kalabalıkla yapılmaya devam ediyor. Ders almak için illaha virüse yakalanmak mı lazım?

Istilaci
Kapalı
05 Temmuz 2020 04:18

Olmayacak duaya amin demek !

Perşembenin gelişi çarşambadan belli !

Ve belki de duruma uygun düşecek pek çok söz.

Hoş, tutun ki; denklemdeki en önemli bilinmeyeni bulup, çıkarıp attınız; ya diğerleri, her şey olması gerektiği gibi mi olacaktı ?

Bir sürü kusur ve bilinmezlerle bezeli; üstelik yıllar gerek, yıllar...

Vaktiniz var mı ?

Ömür yeter mi ?

Gizli mi açık mı ?

Doğru mu dürüst mü ?

Kısacık zamana sığmayacak derinlikte, derin; kaybolmak çok olası.

Aşılmaz duvarlar, sur misali...

En sonunda istemeden kabullenmek ve tabii ki pes etmek, pes !

Istilaci
Kapalı
05 Temmuz 2020 21:28

Tüm kaslarım ağrıyor; sanırsınız kamyon çarpmış...

Diş göstermek bazen iyidir, insanlar neyi ne kadar riske edebileceğinizi görür; kendisi de aynı riski alabilyorsa taraflar sonuçlarına katlanır.

Efendiliğin, nazik olmanın korkaklık ve aptallık sayıldığı bu dönemde; kişisel alanınıza tecavüze yeltenmeye çalışan kişilere karşı hâlâ naziklik ve efendilik taslıyorsanız; kusura bakmayın da biraz şeysiniz, şey...

Buldum; Pollyanna !

Hayat, mutluluk oyunu oynanacak bir yer değil arkadaşlar. Bir defa geliyorsunuz bu hayata. Hayatta kalmak çok güç, siz, biz, onlar ve hepimiz birer survivor 'ız...

Kimseyi ezmeyin; ama kendinizi de ezdirmeyin; hele de höt deyince ..t verecek tiplere.

Tüm kaslarım ağrıyor...

Gözlerimi kapatıp, huzura ermek istiyorum; size de huzur diliyorum...

blackstorm
Müsteşar Yardımcısı
06 Temmuz 2020 11:13

yalan dünya herşey yalann

Istilaci
Kapalı
07 Temmuz 2020 19:59

Eğitim cehaleti alır, eşeklik baki kalır.

Gün içerisinde o kadar çok eğitimli eşekle muhatap oluyorum ki; tahmin bile edemezsiniz. Saç baş yolduracak cinsten, üstelik de kadın erkek farketmeksizin.

N'olurdu sanki; sanal gerçeklik denen şey tam da bu yaşlarımda çok gelişmiş olsaydı da bedenimi bir kapsüle yatırmış; zihnimi en fantastik rüyaların kollarına teslim etmiş olsaydım.

Paralel evrenlerin varlığından dem vurulduğu şu günlerde; kim bilir hangi evrendeki bedenimin dandik bir yansıması ya da sahibimin bölümü geçmek için tüm tuşlarına aynı anda ve acımasızca bastığı bir oyunun karakteriyim.

Çık oyundan be adam, elektrikler kesilsin ya da...

Yeter ki düş yakamdan !

Beni muhatap ettiğin kişilere bak...

Bir diğer konu da...

Burayı da zamana bırakıyorum, yavaş yavaş; dirhem dirhem ve damla damla dolduracak her satırını.

Istilaci
Kapalı
08 Temmuz 2020 12:03

Aktif siyasetin içerisinde olmayan zevatın işkembe-i kübradan savurmarsından misakal-i zerre kadar zevk almıyorum.

İnsanların elbette ki düşünceleri olacak ve elbette ki düşüncelerini açıklama ve yayma hürriyetleri olacak; ama Allah aşkına, nedir o çok bilmiş tavırlar !!!

Böylelerini görünce içimden kocaman bir ... git çektiğim oluyor, yalan yok !

Bütün bedeli bizler üstlenelim, koşturalım, koşuşturalım, her türlü odağın sebebi bilinmeyen takiplerine takılalım; beyefendi ya da hanımefendi oturduğu yerden acımasızca eleştiriler getirsin.

Aynı düşüncede olmadığımız insanlarla kanlı bıçaklı olmamız bekleniyorsa; çok beklersiniz demek istiyorum. Sesimizin yükseldiği anlar oluyor muhakkak ki bu aile içi tartışmalarda bile oluyor, mühim olan işi şiddet boyutuna vardırmadan sonuca ulaşabilmek.

Ayrıca; hangi düşünceden ve hangi inanç biçiminden olursanız olun vatanın bekasını tehlikeye atma gibi lüksünüz yok. İktidarları ve yöneticileri beğenmeyebilirsiniz ki bunu değiştirmenin meşru yolları da gayet açıktır, yasal örgütlenmelerin önünde de herhangi bir kısıtlama yok, fikirlerinizi beyan etmenin de...

Gün erken başladı tabii ki diğer günlere göre farklı bir yoğunlukla tabii. Beygir gibi bir o tarafa bir tarafa, desem de inanmayın.

:-)

Ağustos böceği gibiyim...

Şöyle bir to do list 'e baktım; sonra içimden kgrg dedim, biraz da siz bekleyin beni.

gÜsSeElL
Yasaklı
09 Temmuz 2020 10:32

İçime sorup geliyorum:P

Istilaci
Kapalı
09 Temmuz 2020 23:21

İlk defa bugün yaşıma lanetler okudum ve ilk defa bugün bir kadının isterse kimseye minnet etmeden ne kadar güçlü durabileceğine şahit oldum !

Ah be kadın; henüz 25 yaşındasın ve hayatının baharındasın, ama o masadaki birçok erkekten çok daha olgun, çok daha onurlu ve çok daha dik duruşlar sergiledin. Ben bir erkek olarak utandım, keşke benim misafirim olsaydın.

İsmini dağlara taşlara yazmak isterdim, ama biliyorum ki şıp diye bulunursun; olmaz olmaz olmaz olmamalı !

İzmirli güzel kadın...

Yoo yoo aşık maşık olmadım, ama ciddi anlamda etkilendim ve hayatta böyle kadınlar olduğu için de gurur duydum.

İnşallah çok güzel bir hayatın olur İzmirli kız.

Tabii bunun dışında bir de .vşaklarla muhatap olduğum saatler de oldu, başıma ağrılar girdi emenike !

Düşünüyorum da...

Neyse ya; topunuzun ...

Istilaci
Kapalı
10 Temmuz 2020 00:25

Kurtuldunuz benden...

Felis Nigripes
Kapalı
11 Temmuz 2020 11:10

umudum sendedir durr LeyyyylaaaAA LeylaAaAaAaAAA...:)
11 Temmuz 2020 13:55

Dışından geçme zamanı gelmiştir belki de.

06asım
Kapalı
11 Temmuz 2020 21:36

EDU-5557
Aday Memur
11 Temmuz 2020 22:55

Eşek öldü ortaklık bozuldu ..yine mütüş bişi yazdım

Toplam 56536 mesaj
«262826292630263126322633263426352636263726382639»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler