Editörler : Pangaea
16 Temmuz 2021 02:31

Siz "İcra dosyası güvenlik soruşturmasını etkiler mi?" diye sıra soran arkadaşla dalga geçerken veya başka konularda yazılar yazan arkadaşları küçümserken iyi ama biz size biraz lafı atınca kötü oluyoruz değil mi?

Nahaliels
Memur
16 Temmuz 2021 12:30

Ay lütfen o mesajın linkini bırakır mısınız buraya çok merak ettim. Bilgim olmadığı için o konuya yorum dahi yapmadığımı hatırlıyorum. Ayrıca genelde kendini bir halt sanan insanlarla dalga geçmeyi severim -mesela sizin gibi- sıradan soru soran insanlarla değil.

ekonomikk.çöküşş, 3 yıl önce

Siz "İcra dosyası güvenlik soruşturmasını etkiler mi?" diye sıra soran arkadaşla dalga geçerken veya başka konularda yazılar yazan arkadaşları küçümserken iyi ama biz size biraz lafı atınca kötü oluyoruz değil mi?

Nahaliels
Memur
16 Temmuz 2021 12:37

https://forum.memurlar.net/konu/2455542/

Neyse ben buldum, sıfatlarınıza yalancılığı da ekleyeyim hemen. (umarım cinsiyetçi söylem için yazdığımın konuyla ilgili olmadığını anlayabilirsiniz sayın kendini mükemmel derecede modern sanan bommmboş birey.)

Nahaliels, 3 yıl önce

Ay lütfen o mesajın linkini bırakır mısınız buraya çok merak ettim. Bilgim olmadığı için o konuya yorum dahi yapmadığımı hatırlıyorum. Ayrıca genelde kendini bir halt sanan insanlarla dalga geçmeyi severim -mesela sizin gibi- sıradan soru soran insanlarla değil.

Penrose
Yasaklı
16 Temmuz 2021 15:36

5 Eylül'e kadar vaktimiz var. Tercihler açılana kadar takım oluşturabiliriz.

-ekonomik çöküş

-penrose

-nahaliels(td)

-memurolm(hakem)

-karstikova(kaleci)

Penrose
Yasaklı
16 Temmuz 2021 16:02

Antalya'nın elit, modern, çağdaş, özgürlükçü, dinamik, spektaküler, jazzy, lounge halısahaları uygun mu mükemmel sol ayağınıza layık mı?

Top toplayıcı da lazım, futboldan anlamayanlar(memurolm ve Nahaliels nick'li arkadaşlar) bu görevi de yapabilirler:)

Gerçi Nahaliels nick'li arkadaş pek hareketi sevmeyen kilo fazlalığı olan bir arkadaş sanırım, ama bu sayede biraz kilo da vermiş olur.Kendisi yakında öğretmenliğe de başlayacağı için şimdiden kendisini hareketli olmaya alıştırması iyi olur.Zaten derslerde masada oturup ders anlatmak hiç iyi bir şey değil, sıraların arasında bol bol gezinerek ders anlatmak sınıfa daha hakim olmayı sağlar.

Bu arada Penrose arkadaş beni de kadroya dahil ettiğine göre güller ve gül kokulu kızların şehri Isparta'ya geliş masrafımı da karşılayacak demektir.Isparta'nın çoğunlukla yobaz muhafazakar, birçok konuya sadece din perspektiften bakan, bilimsel düşünceden pek nasibini almamış insanlarını görmek benim gibi modern ve özgür düşünceli birinin biraz moralini bozacak ama neyse!

Ben solağım ve futbol konusunda yetenekli biriyim bu arada:)

Doğmamış çocuğa donlar biçtim biraz ama neyse:))

26 Temmuz 2021 22:45

Evet orada başkasının yazısını sizin yazınız gibi görmüşüm ama bu, forumda yazdıklarınızın çoğunun basit ve sıradan şeyler olduğu gerçeğini de değiştirmez.

Yazdığınız tüm yorumlara baktım, konularla ilgili ne sıradışı bir fikriniz ve çözümünüz var ne de derinlemesine tahliliniz var.Genelde boş gevezelik sınıfına giriyor yazdıklarınız.

Ayrıca yazılarınızın neredeyse yarısında özentili ergenler gibi İngilizce kelimeler ve cümleler kullanmışsınız.Zaten düzenli Türkçe kitap okuyan bir öğretmen adayı kendi diline saygısızlık edip yazılarında bu şekilde yoğun İngilizce kelime ve cümle kullanmaz.Fazla kitap okumayan bir ögretmen adayı olduğunuz Türkçe kelime hazinenizin zayıflığından da belli oluyor zaten.

Sanırım bu şekilde İngilizce kelime ve cümle kullanma hevesiniz bilgiçlik taslama, kendini entelektüel biri gibi gösterme niyeti de taşıyor.

Öğretmenlik yapacağınız Anadolu'nun herhangi bir yerinde de böyle dejenere şekilde bol İngilizce kelime ve cümleler kullanırsanız öğrencilerinizin ve okuldaki diğer ögretmen arkadaşlarınızın size nasıl bakacağını tahmin edersiniz herhalde? Umarım bu konuda kendinizi kısa sürede düzeltirsiniz,

Nahaliels, 3 yıl önce

https://forum.memurlar.net/konu/2455542/

Neyse ben buldum, sıfatlarınıza yalancılığı da ekleyeyim hemen. (umarım cinsiyetçi söylem için yazdığımın konuyla ilgili olmadığını anlayabilirsiniz sayın kendini mükemmel derecede modern sanan bommmboş birey.)

26 Temmuz 2021 22:54

1) Elit olmak suç değildir,her gelişmiş toplumun entelektüel kapasitesi yüksek "elitleri" vardır ve o toplum bu elitlerin omuzları üstünde yükselir.

2) Antalya'nın,İzmir'in, Muğla'nın özgürlüğüne düşkün, hayatın tadını çıkarmasıni bilen insanlarını dinci veya dünyaya din odaklı bakan muhafazakar insanlarına değişmem.Hayvanlara ve çocuk yaştaki kızlara,erkeklere tecavüz edenler genelde cinselliğini aşırı şekilde bastıran bu tür muhafazakar(!) şehirlerden çıkıyor!

Penrose, 3 yıl önce

Antalya'nın elit, modern, çağdaş, özgürlükçü, dinamik, spektaküler, jazzy, lounge halısahaları uygun mu mükemmel sol ayağınıza layık mı?

Nahaliels
Memur
27 Temmuz 2021 00:54

:D

Evet orada başkasının yazısını sizin yazınız gibi görmüşüm ama bu, forumda yazdıklarınızın çoğunun basit ve sıradan şeyler olduğu gerçeğini de değiştirmez.

Yazdığınız tüm yorumlara baktım, konularla ilgili ne sıradışı bir fikriniz ve çözümünüz var ne de derinlemesine tahliliniz var.Genelde boş gevezelik sınıfına giriyor yazdıklarınız.

Ayrıca yazılarınızın neredeyse yarısında özentili ergenler gibi İngilizce kelimeler ve cümleler kullanmışsınız.Zaten düzenli Türkçe kitap okuyan bir öğretmen adayı kendi diline saygısızlık edip yazılarında bu şekilde yoğun İngilizce kelime ve cümle kullanmaz.Fazla kitap okumayan bir ögretmen adayı olduğunuz Türkçe kelime hazinenizin zayıflığından da belli oluyor zaten.

Sanırım bu şekilde İngilizce kelime ve cümle kullanma hevesiniz bilgiçlik taslama, kendini entelektüel biri gibi gösterme niyeti de taşıyor.

Öğretmenlik yapacağınız Anadolu'nun herhangi bir yerinde de böyle dejenere şekilde bol İngilizce kelime ve cümleler kullanırsanız öğrencilerinizin ve okuldaki diğer ögretmen arkadaşlarınızın size nasıl bakacağını tahmin edersiniz herhalde? Umarım bu konuda kendinizi kısa sürede düzeltirsiniz,

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi