Editörler : F16 Gökçen

Ireme
Aday Memur
12 Ekim 2020 03:46

Bana olumsuz mail de gelmedi aranmadım da bu durumda olan var mı?

Ireme
Aday Memur
15 Ekim 2020 02:07

Yönetici mülakatina davet edilip katılan oldu mu?

Elfshn12
Aday Memur
15 Ekim 2020 13:10

Arkadaşlar Yapı Kredi bankasinda çalışmış veya calisan tanıdığı olan varsa gişe yetkisili maaş bilgisi, yan haklar hakkında bilgilendirirse çok sevinirim. Buraya yazıyorum kusura bakmayın.

sezaratlas
Aday Memur
15 Ekim 2020 15:10

Bir sonraki görüşmeler teknik soruların olacağı bir görüşme olacak bilgisini aldım. Teknikten kasıt denetim alanında mı bankacılık alanında mı ? daha önce böyle bir mülakata girip teknik soru sorulan var mı ? Eğer bilgilendirirseniz büyük sevap işlemiş olursunuz.

pelomeliko
Aday Memur
15 Ekim 2020 15:36

Ben de henüz girmedim ama bu sene açılan müfettiş yardımcılığı pozisyonu için olan konuda çok teknik soru olmadığı vs. geri dönüşler olmuş. Biri sadece bu alanda çalıştığı için alanla alakalı soru aldığını söylemiş. Ama her mülakat pozisyona göre farklı oluyor giren birisi bilgilendirirse çok iyi olur.

sezaratlas, 4 yıl önce

Bir sonraki görüşmeler teknik soruların olacağı bir görüşme olacak bilgisini aldım. Teknikten kasıt denetim alanında mı bankacılık alanında mı ? daha önce böyle bir mülakata girip teknik soru sorulan var mı ? Eğer bilgilendirirseniz büyük sevap işlemiş olursunuz.

sezaratlas
Aday Memur
17 Ekim 2020 14:14

Arkadaşlar bu pozisyon big 4 şirketlerindeki gibi denetçi asistanı pozisyona denk bir pozisyon mudur? İş yoğunluğu denetim olduğu için yoğun olduğunu düşünüyorum ama şubeler denetleneceği için big 4 şirketleri kadar değildir herhalde.

minerva37
Aday Memur
17 Ekim 2020 16:57

Mülakat ingilizce miydi acaba?

Ireme
Aday Memur
18 Ekim 2020 00:35

Yönetici mülakatina giren oldu mu? Ingilizce konuşuldu mu veya teknik sorular sordular mi arkadaşlar

ofkes
Aday Memur
18 Ekim 2020 18:59

Hayır İngilizce konuşma yok.

Ireme, 3 yıl önce

Yönetici mülakatina giren oldu mu? Ingilizce konuşuldu mu veya teknik sorular sordular mi arkadaşlar

Ireme
Aday Memur
18 Ekim 2020 22:13

Çok teşekkürler acaba kaç kişiyle mülakat yaptınız? Teknik sorular sorulmuştur diye düşünüyorum

ofkes, 3 yıl önce

Hayır İngilizce konuşma yok.

ofkes
Aday Memur
18 Ekim 2020 22:18

Valla yalan olmasın 5 ya da 6 kişiydi aşırı teknik bir soru yoktu sohbet havasında geçti
Ireme, 3 yıl önce

Çok teşekkürler acaba kaç kişiyle mülakat yaptınız? Teknik sorular sorulmuştur diye düşünüyorum

Ireme
Aday Memur
18 Ekim 2020 23:29

Teşekkür ederim umarım olumlu geçmiştir :)

ofkes, 3 yıl önce
Valla yalan olmasın 5 ya da 6 kişiydi aşırı teknik bir soru yoktu sohbet havasında geçti

ofkes
Aday Memur
19 Ekim 2020 09:40

Olumsuz olduğunu düşündürecek bir şey olmadı ama bu aşamaya kaç kişi geçti/işe kaç kişi alınacak bilmediğim için stresli bir bekleyiş içerisindeyim. Umarım sizin de iyi geçer, başarılar.

Ireme, 3 yıl önce

Teşekkür ederim umarım olumlu geçmiştir :)

Ireme
Aday Memur
19 Ekim 2020 19:22

Benim mülakatımın daha olmadığını goz önüne alırsak haftaya sarkar diye düşünüyorum. Maalesef bu bekleme olayı en gerici durum hak veriyorum size. Geri dönüş veya ise başlangıç için bir tarih bilgisi verildi mi?

ofkes, 3 yıl önce

Olumsuz olduğunu düşündürecek bir şey olmadı ama bu aşamaya kaç kişi geçti/işe kaç kişi alınacak bilmediğim için stresli bir bekleyiş içerisindeyim. Umarım sizin de iyi geçer, başarılar.

ofkes
Aday Memur
19 Ekim 2020 23:02

9 Kasım'da herkes olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş alacak dediler.
Ireme, 3 yıl önce

Benim mülakatımın daha olmadığını goz önüne alırsak haftaya sarkar diye düşünüyorum. Maalesef bu bekleme olayı en gerici durum hak veriyorum size. Geri dönüş veya ise başlangıç için bir tarih bilgisi verildi mi?

Ireme
Aday Memur
22 Ekim 2020 00:24

Baya geç bir tarihmis açıkçası üzüldüm

ofkes, 3 yıl önce
9 Kasım'da herkes olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş alacak dediler.

Ireme
Aday Memur
31 Ekim 2020 03:10

Arkadaşlar departman mülakatından sonra olumsuz dönüş alan var mı?

ykerim94
Aday Memur
02 Kasım 2020 14:02

Olumsuz geri dönüş yapmadılar ama olumlu geri dönüş yapıp mülakata giren arkadaşım var 9Kasımı bekleyelim ben olumsuz olduğunu düşünüyorum

frankthebunny
Aday Memur
02 Kasım 2020 14:28

Merhaba, arkadasiniz ne zaman donus almis ve ne zaman girmis mulakata?

ykerim94, 3 yıl önce
Olumsuz geri dönüş yapmadılar ama olumlu geri dönüş yapıp mülakata giren arkadaşım var 9Kasımı bekleyelim ben olumsuz olduğunu düşünüyorum

ykerim94
Aday Memur
02 Kasım 2020 14:47

Cuma günü girdi mülakata
Toplam 121 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi