Editörler : E.Kayı Han
«121314151617181920212223»

emrezav
Aday Memur
05 Aralık 2017 15:58

4byekadro.com web sitemiz açıldı. Haberlerimize yorum yaparak destek olursanız sevinirim.

Bilmühendis
Aday Memur
05 Aralık 2017 17:03

4c liler 4b li olmuyor onlar icin 4d adinda yeni bir statu olusturuldu.

memursanayi, 6 yıl önce

4C liler 4Bli yapılıyor

Kadroyu unutun artık, geçmiş olsun

Bilmühendis
Aday Memur
05 Aralık 2017 17:08

Kb 4d onceden varmis yeni olusturulmamis taseronlar 4d li olarak calismaya devam edecekmis

Bilmühendis, 6 yıl önce

4c liler 4b li olmuyor onlar icin 4d adinda yeni bir statu olusturuldu.

kceng
Memur
05 Aralık 2017 17:36

Hocam bence böyle direk alınmamalıydı ilkokul,ortaokul sınavsız alınsa bile lise ve üstü öğretim düzeyi sınav ile alınmalıydı çünkü lise ve üstü öğrenim düzeyindeki arkadaşlar kpss ye girip kamuda bir işe girebilmek için gece gündüz sınava çalışıp yüksek puan alabilmek için emek veriyor

Bilmühendis, 6 yıl önce

Kb 4d onceden varmis yeni olusturulmamis taseronlar 4d li olarak calismaya devam edecekmis

Bilmühendis
Aday Memur
05 Aralık 2017 17:50

Tabi ki bu konuda size katiliyorum . Taseron calisanlar sinavsiz ve buyuk bi kismi torpille ise girmis insanlar. Fakat bi kisminin calisma sartlari kotu ve aldiklari ucret dusuk. Kadroya alinmalari en azindan onlarin sartlarini biraz iyilestirir diye dusunuyorum. Ama yine de Bu kadroya alimlar o kadar calisip aylarca bekleyip atanan insanlarin emegini hor gormemek adina sinavla yapilmaliydi bence de

kceng, 6 yıl önce

Hocam bence böyle direk alınmamalıydı ilkokul,ortaokul sınavsız alınsa bile lise ve üstü öğretim düzeyi sınav ile alınmalıydı çünkü lise ve üstü öğrenim düzeyindeki arkadaşlar kpss ye girip kamuda bir işe girebilmek için gece gündüz sınava çalışıp yüksek puan alabilmek için emek veriyor

Bi Milyon
Memur
05 Aralık 2017 22:27

05325400590 arkadaşlar memurlar.net whatsapp numarası bu içimizden geçenleri oraya atarsak belki amacımıza bir adım daha yaklaşırız lütfen elimizi taşın altına koyalım hatta kurumlardaki 4b arkadaşları da yonlendirirsek çok iyi olur bu işi haber yaptırabiliriz.

gkhntprk10
Kapalı
05 Aralık 2017 22:43

Olmaz direk acikladigi gunden itibaren diye kapsar ayni 2013te yaptiklari gibi..ama kadro verirlermi mechul

tutu.k, 6 yıl önce

Kadroya geçiş olursa sözleşmeli personel için çalışma süresi şartı olur mu ki?

ibo029
Aday Memur
06 Aralık 2017 11:20

TÜRKİYE GENELİ 165 BİN SÖZLEŞMELİ KADRO BEKLİYOR.BU PAKETE MUTLAKA DAHİL EDİLMELİ.BİMER VE CİMER E HERKES YAZSIN BUNU

ibo029
Aday Memur
06 Aralık 2017 11:22

BENCE MEMURLAR.NET E YAZACAĞIMIZA BİMER VE CİMER E YAZALIM.BEN YAZDIM

memursanayi, 6 yıl önce

Memurlar.net editörü cüneyt beyi mail bombardımanına tutuyoruz. 4B haberimizi yapana kadar mesaj yazıyoruz. Durmak yok, istemeye devam. Herkes elini taşın altına koysun lütfen.

https://uye.memurlar.net/gelen/yeni/?recipients=C%C3%BCneyt%20Bar%C4%B1%C5%9Foglu

Teknisyen2089
Genel Müdür
06 Aralık 2017 14:31

Şimdi Hiç ağlamayın sevgili sözleşmeliler....!!! Biz hakkımızı arayalım, bu dönemler önemli, susmayın derken büyük çoğunluğunuz kulak ardı ediyordu. Hak verilmez alınır derken gülüyordunuz bak senin KPSS ile giremedim 4a'ya Kpss'siz geldi 4C'li senin yanına. Klavyenin başında bir yorum yazmak zor geliyordu. Bugün 20bin 4C'li bize üstün geldi kabul etmek lazım bir an olsun susmadılar, nereye el atsam hep ordalardı. On katı kadar 4b'li onda birleri kadar ses çıkaramadı. Kusura bakmayın; Adaletsizlik var tamam. Ama iş işten geçtikten sonra ağlıyorsunuz. Atandığım ilk günden beri bir tek günüm yok mücadele etmediğim. Ama hep yalnız kaldık bir kaç arkadaşla beraber, onlarda haklarını helal etsinler. Herkesden gür ses çıkarabilecek imkanımız var iken, bizler hep Kısık Sesler olduk. Şimdi hiç ağlayıp, zırlamayın bu işten sizde sorumlusunuz....!!!!!!

miraybahar
Aday Memur
06 Aralık 2017 15:45

4b'ye kadrooooo...Cumhurbaşkanım duyun sesimizi

miraybahar
Aday Memur
06 Aralık 2017 15:54

Kanun çıkmadan bir şeyler yapmamız lazım.. sendika yetkilileri hallolmayan tek konu 4b'liler diye konuşuyor..Sesimizi duyurursak olur inşallah..

Meltem çevik
Kapalı
06 Aralık 2017 15:59

aynen katılıyorum.aylardır her türlü platformdan elimden geleni yaptım içim rahat ve şuandada yapmak tekrar tekrar üç beş kişiyle uğraşmak içimden gelmiyor üzülerek söylemem gerekirse!!bıktım ve bunaldım.

Teknisyen2089, 6 yıl önce

Şimdi Hiç ağlamayın sevgili sözleşmeliler....!!! Biz hakkımızı arayalım, bu dönemler önemli, susmayın derken büyük çoğunluğunuz kulak ardı ediyordu. Hak verilmez alınır derken gülüyordunuz bak senin KPSS ile giremedim 4a'ya Kpss'siz geldi 4C'li senin yanına. Klavyenin başında bir yorum yazmak zor geliyordu. Bugün 20bin 4C'li bize üstün geldi kabul etmek lazım bir an olsun susmadılar, nereye el atsam hep ordalardı. On katı kadar 4b'li onda birleri kadar ses çıkaramadı. Kusura bakmayın; Adaletsizlik var tamam. Ama iş işten geçtikten sonra ağlıyorsunuz. Atandığım ilk günden beri bir tek günüm yok mücadele etmediğim. Ama hep yalnız kaldık bir kaç arkadaşla beraber, onlarda haklarını helal etsinler. Herkesden gür ses çıkarabilecek imkanımız var iken, bizler hep Kısık Sesler olduk. Şimdi hiç ağlayıp, zırlamayın bu işten sizde sorumlusunuz....!!!!!!

minister07
Aday Memur
06 Aralık 2017 16:00

malesef hocam bizim kurumda 5 sözlesmeli arkadaş çalışıyoruz memur falan yok esek gibi çalışıyoruz hepsı ıyı arkadaşlarım lan oğlum bi tepkiş verin yazın diyorum kime diyorum rahatsızlar bu durumdan ama derdini anlatmıyorlar.

minister07
Aday Memur
06 Aralık 2017 16:01

malesef hocam bizim kurumda 5 sözlesmeli arkadaş çalışıyoruz memur falan yok esek gibi çalışıyoruz hepsı ıyı arkadaşlarım lan oğlum bi tepkiş verin yazın diyorum kime diyorum rahatsızlar bu durumdan ama derdini anlatmıyorlar. az önce yanlıs yere alıntı yaptım :)

Teknisyen2089, 6 yıl önce

kocoglu37
Kapalı
06 Aralık 2017 16:08

hocam kımse elını tasın altına koymuyor malesef

bır baslık acıyorum memurlar.net 2 saat sonra yayından kaldırıyor ses cıkmaya baslayınca sesımızı ılk once bu sıte kesıyor bende gıttım instagram actım bır catı altında toplasırsak etkınlık falan ne olursa bıseyler yaparız

minister07, 6 yıl önce

malesef hocam bizim kurumda 5 sözlesmeli arkadaş çalışıyoruz memur falan yok esek gibi çalışıyoruz hepsı ıyı arkadaşlarım lan oğlum bi tepkiş verin yazın diyorum kime diyorum rahatsızlar bu durumdan ama derdini anlatmıyorlar.

Hakç
Daire Başkanı
06 Aralık 2017 20:41

4blı hakkını istiyor. Eş durumu tayini istiyor. Özlük haklarının sağlanması için hukumet ten haber bekliyor. Kpss ile göreve başlamış 4blı lere ayrımcılık niye. Anlaşılması zor

memursanayi
Memur
06 Aralık 2017 21:38

memurlar.net böyle bir haber yapamadı

rezil

AGa3535
Aday Memur
06 Aralık 2017 22:39

Cimer e yazın arkadaşlar. Aktif olalim ki talebimizin farkina varilsin.

Toplam 15990 mesaj
«121314151617181920212223»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi