Editörler : Lanet

CanVorgun
Aday Memur
02 Ekim 2020 02:33

bizim kurumdaki çoğu arkadaşta görüyorum bu markadan ama hepsin de ayrı bir sorun biraz ucuz ve güzel görünüyor ama apple genelde daha iyi gibi geliyor bana. görünüm olarak not modelini çok beğeniyorum

iMAJJJ TURK
Yasaklı
02 Ekim 2020 22:44

ciomi sar degeri oldukca yuksek

Vita Es Muorte
Genel Müdür
05 Ekim 2020 13:40

Fiyatlar makul seviyeye tekrar geri geldiğinde mi9t alacağım.

iMAJJJ TURK
Yasaklı
05 Ekim 2020 18:28

benim bi arkadas yurtdisi kaca mi9t pro aldi 6 ram 128 gb hafiza 2500lira. imei yi cakmislar. kullaniyor suan. letgod arastir satan cok
Vita Es Muorte, 4 yıl önce

Fiyatlar makul seviyeye tekrar geri geldiğinde mi9t alacağım.

Vita Es Muorte
Genel Müdür
12 Ekim 2020 12:56

mi9t den vazgeçtim. Herşeyi iyi olan bir telefon ama yüz ile açarken sürekli kameranın inip çıkması gerek. Bu ise belli bir süre sonra mekanizmanın bozulmasına sebebiyet verir.

iMAJJJ TURK, 4 yıl önce
benim bi arkadas yurtdisi kaca mi9t pro aldi 6 ram 128 gb hafiza 2500lira. imei yi cakmislar. kullaniyor suan. letgod arastir satan cok

Mahmut Tansu
Kapalı
13 Ekim 2020 03:50

Telefonlar 2 ye ayrılır. İphone ve diğerleri...

iMAJJJ TURK
Yasaklı
13 Ekim 2020 09:46

el izi ile acacan

eskiden yuz tanima mi vardi :D

Vita Es Muorte, 4 yıl önce

mi9t den vazgeçtim. Herşeyi iyi olan bir telefon ama yüz ile açarken sürekli kameranın inip çıkması gerek. Bu ise belli bir süre sonra mekanizmanın bozulmasına sebebiyet verir.

iMAJJJ TURK
Yasaklı
13 Ekim 2020 09:49

dayi naptin sen ya

az kaldi bekle

dolar zaten firladi.

ayfonlar azalmaya basladi.2 gb ramle olmayacak artik ios falan hikaye

2-3 seneye kalmaz piyasada ayfonlar kullanilmayacak fiyat acayip

ee onlara imai de cakamiyolar. millet artik ucuza kacmaya basladi

Mahmut Tansu, 4 yıl önce
Telefonlar 2 ye ayrılır. İphone ve diğerleri...

HAMZA88
Aday Memur
03 Kasım 2020 11:03

BEYLER Xiaomi REDMİ NOTE 8 TELEFON ALDIM PİŞMAN OLDUM 3. KEZ SERVİSE GÖNDERDİM HALA AYNI SORUN DEVAM EDİYOR. TELEFONLA KONUŞURKEN KARŞI TARAFA SESİM GİTMİYOR KESİLİYOR ŞEBEKE ÇEKTİGİ HALDE. 3. KEZ GİDİŞİNDE ANAKART DEĞİŞTİRDİLER GELDİ TELEFON HALA AYNI KONUSURKEN ZART DİYE SESİM KESİLİYO NE YAPALIM TÜKETİCİ HAKEME BAŞVURCAM

iMAJJJ TURK
Yasaklı
03 Kasım 2020 16:46

iade talebi olustur yada yenisiyle degistirttir

HAMZA88, 3 yıl önce

BEYLER Xiaomi REDMİ NOTE 8 TELEFON ALDIM PİŞMAN OLDUM 3. KEZ SERVİSE GÖNDERDİM HALA AYNI SORUN DEVAM EDİYOR. TELEFONLA KONUŞURKEN KARŞI TARAFA SESİM GİTMİYOR KESİLİYOR ŞEBEKE ÇEKTİGİ HALDE. 3. KEZ GİDİŞİNDE ANAKART DEĞİŞTİRDİLER GELDİ TELEFON HALA AYNI KONUSURKEN ZART DİYE SESİM KESİLİYO NE YAPALIM TÜKETİCİ HAKEME BAŞVURCAM

Hysr
Aday Memur
04 Kasım 2020 07:51

Oppo daha iyi bence. Telefon modeline göre değişir tabi. Ama kamera fotoğraf yönünden ıphonenun yeirni tutmuyor hiç

iMAJJJ TURK
Yasaklı
09 Kasım 2020 04:39

favorim sony deverini bilemediler suan xperia l elimde 7 senelik telefon. pili ayni pil. performans ayni . piyasa xiaomi gibi sikimsonik aletlere kaldi

mr messi
Genel Müdür
01 Aralık 2020 23:54

Huaweı ile kıyaslayınca ne dersiniz peki, xıomılerin sar değeri biraz yüksek galiba birde düşündüğüm birkaç model 9s gibi biraz ağır geldi bana , çok detaylı araştırmadım ama xıaomi alıcam gibi duruyor

Merdüm.Girizs
Kapalı
14 Aralık 2020 01:37

Fiyat ?
ekonomik.çöküş, 5 yıl önce

2 senedir Xiaomi Mi Max 2 kullanıyorum ve gayet memnunum.

5300 mah. pil kapasitesi var, şarjı normal bir kullanımda en az 2 buçuk gün falan gidiyor.

Polis6031
Şef
21 Ocak 2021 18:55

Fiyat performans olarak şu an piyasanın en iyi telefonu Xiaomi poco x3.işlemci kamera pil her açıdan alınabilir telefon

Vita Es Muorte
Genel Müdür
23 Ocak 2021 02:09

Kasımda aldım, tavsiye ederim. Fiyat/ Performans canavarı.

Polis6031, 3 yıl önce
Fiyat performans olarak şu an piyasanın en iyi telefonu Xiaomi poco x3.işlemci kamera pil her açıdan alınabilir telefon
19 Şubat 2021 18:59

iphone ne alalım
Hukuk10, 4 yıl önce

şahsen iphone tavsiye ederim çünkü çayominin sar değeri yani radyasyonu aşırı derecede yüksek hele hele evde çocukta varda ve sürekli telefonu elinizden düşürmüyorsanız çok ciddi radyasyona maruz kalıyorsunuz asla tavsiye etmiyorum

Joker1453
Aday Memur
20 Şubat 2021 14:36

Y
Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi