Editörler : Pangaea

Mediyel
Aday Memur
23 Şubat 2020 15:44

merhaba kayma konusunda bir tahmininiz var mı hocam
bshydr, 4 yıl önce

Atama haberinden sonra zumrelerime bir merhaba demek istedim. Hepinizin hakkinda en iyisini diliyorum kardeslerim; bu mesakkatli surecin sonunda hakeden tum hocalarimin ogrecilerine ve okullarina kavusmalari harika olacak... Son olarak eski gunlerdeki gibi bir kontenjan tahmini ile bitireyim;) surekli olarak genel pastadan %9-11 arasi bir pay alan brans olarak gonlum 2200 den yana ancak rasyonel olarak 1800-1950 gibi sayi gelecegini dusunuyorum. Hepinize bol sans sayin hocalarim...

23 Şubat 2020 17:29

ek atamada en son kaçla kapatır acaba? 65lere düşer mi sizce?

Mediyel
Aday Memur
23 Şubat 2020 17:44

biraz zor.. 41 açarsanız belki
LeventEsen, 4 yıl önce
ek atamada en son kaçla kapatır acaba? 65lere düşer mi sizce?

riooo
Kapalı
23 Şubat 2020 19:00

68 gibi kapatır arkadaşlar

DCCXI
Yasaklı
23 Şubat 2020 19:54

Ek atamada hangi iller açılır tahmininiz var mı?

Ellt
Aday Memur
24 Şubat 2020 16:41

hocam 2018 den benden düşük alan arkadaşımın sıralamsı 2019 da daha yüksek puan almama rağmen aramızda çok az bir fark var bu sıralama neye göre yapılacak aramızda 2 puan var ama sıralaması daha iyi bu durumda puan mı öncelikli oluyor ya da sıralama 2019lulkar arasında mı belirleniyor bilen birileri varsa aydınlatırsa sevinirim

bshydr, 4 yıl önce

Atama haberinden sonra zumrelerime bir merhaba demek istedim. Hepinizin hakkinda en iyisini diliyorum kardeslerim; bu mesakkatli surecin sonunda hakeden tum hocalarimin ogrecilerine ve okullarina kavusmalari harika olacak... Son olarak eski gunlerdeki gibi bir kontenjan tahmini ile bitireyim;) surekli olarak genel pastadan %9-11 arasi bir pay alan brans olarak gonlum 2200 den yana ancak rasyonel olarak 1800-1950 gibi sayi gelecegini dusunuyorum. Hepinize bol sans sayin hocalarim...

Flowerrrr
Aday Memur
24 Şubat 2020 17:08

Hocam evet bu konuyu ben de merak ediyorum, mesela geçen sene Ağustos atamasında atanan arkadaşımla aynı puanı almışız onun duralaması ile benim sıralamam arasında 700 kişi fark var ikimizin de puanı 68.4,mesela geçen senebenimle aynı sıralamaya sahip kişinin puanı o zaman çok daha düşüktü.. bu sene neden böyle olmuş anlayamadım

Ellt
Aday Memur
24 Şubat 2020 21:00

Demekki sıralamanın önemi yok puan bazlı alıyorlar o da saçma olur haksızlık olur bilemiyorum:((

Flowerrrr, 4 yıl önce

Hocam evet bu konuyu ben de merak ediyorum, mesela geçen sene Ağustos atamasında atanan arkadaşımla aynı puanı almışız onun duralaması ile benim sıralamam arasında 700 kişi fark var ikimizin de puanı 68.4,mesela geçen senebenimle aynı sıralamaya sahip kişinin puanı o zaman çok daha düşüktü.. bu sene neden böyle olmuş anlayamadım

DCCXI
Yasaklı
24 Şubat 2020 23:02

Hala ek atama olacağına ve atanacağıma inanamıyorum. Benim durumumda olan var mı?

cnsuucam
Aday Memur
25 Şubat 2020 14:07

hocam benim siralama 2012 falan ilk siralamam bu sekilde. simdi ek atamanin bati acilacagini sananlar kontenjan dahilinde oldugu halde tercih yapmasa ilkte sansimiz artar mi puanim 72. nereler olur sizce? dogu bati ütopyasina girmiyorum doguda sıkıntım yok tercih yapicam ama merkez gelme ihtimalleri var midir?
Mediyel, 4 yıl önce
merhaba kayma konusunda bir tahmininiz var mı hocam

TeacherEda0
Aday Memur
08 Mart 2020 19:40

puanım 69.15 sıralamam sonuc belgesınde 3439 ama brans bazında sıralama ıcın aiste tam olarak hangı bolumlerı sececegımı bılmıyorum su ankı sıralamamı gormem ıcın. Ek atamada atanır mıyım sızce?

hilalcik
Şube Müdürü
09 Mart 2020 11:14

tercih ekranı açıldıgında ingilizce için hangi şehirlerde açılmış yazabilir misiniz lütfen

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi