Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
19 Ekim 2019 20:49

4/B'li Kurum değişikliği nasıl olur?

Merhabalar ben sağlık meslek lisesi mezunuyum hemşire olarak atandım 2 yıldır 4/b'li olarak çalışıyorum.. Bu süreçte ilahiyat okudum ve şu an son sınıftayım. Ben öğretmen olarak atanmak istiyorum. İstifa ettiğim takdirde başka kurumda çalışabilmek için 1 yıl beklemem mi gerekiyor? Bu süreç nasıl işliyor yardımcı olabilecek var mı acaba?

ng93
Kapalı
19 Ekim 2019 21:19

İstifa edersen evet 1 sene beklemen lazım. Millieğitime geçebilmek için zaten kpss ye girip yeterli puan almalısın.

Zey006
Memur
19 Ekim 2019 21:22

Yanlış bilgi vermeyin öğrenimle kazanılmış durumda 1 yıl ceza yok
ng93, 5 yıl önce

İstifa edersen evet 1 sene beklemen lazım. Millieğitime geçebilmek için zaten kpss ye girip yeterli puan almalısın.

aşgmz
Kapalı
19 Ekim 2019 21:35

Çoook teşekkür ederim sağolun.. Varsayalım kpss ye girdim istediğim puanı aldım sonraki aşamada ne yapmam gerekiyor? Direkt istifa edip başlayabilir miyim?
Zey006, 5 yıl önce
Yanlış bilgi vermeyin öğrenimle kazanılmış durumda 1 yıl ceza yok

Zey006
Memur
19 Ekim 2019 22:17

Evet soruşturma bittiğinde tebligat geliyormuş o zaman istifa edersiniz ama önceden kuruma haber verirsiniz
aşgmz, 5 yıl önce
Çoook teşekkür ederim sağolun.. Varsayalım kpss ye girdim istediğim puanı aldım sonraki aşamada ne yapmam gerekiyor? Direkt istifa edip başlayabilir miyim?

aşgmz
Kapalı
20 Ekim 2019 01:20

Pekala çok teşekkür ederim
Zey006, 5 yıl önce
Evet soruşturma bittiğinde tebligat geliyormuş o zaman istifa edersiniz ama önceden kuruma haber verirsiniz
20 Ekim 2019 15:43

4b den 4b ye aynı unvanda eş durumu sebebiyle geçiş yapılabilir mi, bilen var ise yardımcı olabilir mi

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi