Editörler : F16 Gökçen
03 Mayıs 2013 11:32

Polip ameliyatı hamileliğe engel mi?

yaklaşık 1 ay çnce arkadaşım polip ameliyatı olmuş ve şuanda hafif hafif kanamaları oluyormuş.Hiç hamile kalmadığı için hamile kalamamaktan korkuyor bilgisi olan varmı yardım lütfen.

***hivel***
Aday Memur
06 Mayıs 2013 11:46

Öyle bir engel yok,polip rahimde et beni...Tam tersi hamilelik için engel aşımıdır...

mehtap2014
Memur
06 Mayıs 2013 13:15

polip bağırsakların içerisinde oluşan mantar şeklindeki bi hasatalıktır gebeliğe mani olmaz

kahreden-kaza
Yasaklı
06 Mayıs 2013 23:35

arkdaslar gecen ay benden de patoloji aldırlar. bende de polip var ameliyat olmam sart mı ? baska türlü geçmez mi ?

07 Mayıs 2013 08:02

Aksine hamile kalma şansının daha yüksek olduğunu biliyoruz.

Venn
Genel Müdür
07 Mayıs 2013 09:22

Rahim polipi de var ,sanırım arkadaş rahimdeki polipten bahsediyor,küçük bir operasyon ile alınıor,zararsız...

Et beni olarak düşünün...

Gebelik için olumsuzluk teşkil etmiyor...

mehtap2014, 11 yıl önce

polip bağırsakların içerisinde oluşan mantar şeklindeki bi hasatalıktır gebeliğe mani olmaz

onur1985
Kapalı
07 Mayıs 2013 10:06

geçmiş olsun ....allah beterinden saklasın

tugba cirem
Aday Memur
08 Mayıs 2013 11:22

Arkadaşımda da aynı durum vardı.
Polip olanlarda polipin alınması sonucunda hamile kalmanın daha kolaylaştığını söylemiş doktoru.

Omur Sultan
Aday Memur
13 Mayıs 2013 17:29

polip ameliyatı hamileliğe engel değil.

Elif umar
Aday Memur
03 Haziran 2013 11:07

Hamileliğe engel olsaydı hamileliği kolaylaştırmazdıarkadalım. Hepinize teşekkür ederim bilgiler için.

Omur Sultan, 11 yıl önce

polip ameliyatı hamileliğe engel değil.

27 Ağustos 2013 13:47

Banada safrada polip var dedi doktor.. hemen amelayat ol kurtul dedi.. nedir nasıl bişeydir tam bilmiyorum aciliyeti nedir acaba..

28 Ağustos 2013 13:11

Polip: Genellikle kronik iltihaplanma sonrası görülen, müköz zarın büyümüş gri kıvrımlarına verilen bir addır ve çoğunlukla kanama yaptıkları takdirde varlıkları belirlenir. Rahatsızlık verdikleri için ameliyatla çıkarılmaları gerekir.

Kısırlığa neden olup olmadıkları konusunda, küçük boyutta olanları kısırlıkla bir bağlantıları olmadığı ama belli bir cesamette olanların embriyonun tutunmasına engel olacak şekilde enflamasyona yol açtığı için alınmaları gerektiği belirtilmektedir.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi