Editörler : ayşegül bgm
20 Ekim 2020 19:59

Memurlar net haber yap 18 bin sağlıkçı alımı ne oldu
18 bin alım yapılmalı ve saglikcilarin yükü hafiflemeli memurlarnet haber yap artik

keskinkılınç
Aday Memur
20 Ekim 2020 20:00

2018-2020 fark etmez herkes destek atmalı sesimizi duyurmaliyiz

Dalilalia
Kapalı
20 Ekim 2020 21:26

Hocam duyduğuma göre alımlar için 2020 kpss sonucu bekleniyormuş ve kasımın ikinci haftasından sonra klavuz yayınlanacakmış ama bu sadece benim duyumum kesin bir bilgim yok

Onurunuz
Kapalı
21 Ekim 2020 15:10

https://kamuisilanlari.net (Personel alımı sekmesi)

Narkotım
Aday Memur
21 Ekim 2020 16:29

Kardeşim o zaman ön lisansıda beklerler
Dalilalia, 3 yıl önce

Hocam duyduğuma göre alımlar için 2020 kpss sonucu bekleniyormuş ve kasımın ikinci haftasından sonra klavuz yayınlanacakmış ama bu sadece benim duyumum kesin bir bilgim yok

Alimbeyoglu
Kapalı
21 Ekim 2020 20:15

Bence alım 2021 Ocak gibi olur bütçe görüşmeleri oluyor şuan yeni bütçe 1 ocaktan sonra kullanılmaya başlıyor

cnm657
Kapalı
21 Ekim 2020 20:57

Bakan alım için bu yıl olucağını söyledi.Tabi 1-2hafta içinde alımı açıklıcaz da demişti.Tutarsız açıklamalr ama bu yıl alım olur ümidindeyim sağlıkçılarda vaka ve vefat sayıları çok arttı.Bu kadar beklenmemeli!

Yaes1212
Şef
21 Ekim 2020 21:03

Ne alaka ya bakan kendi ağzıyla bu yıl içinde alıma gitmiş olucaz dedi uydurmayın
Alimbeyoglu, 3 yıl önce
Bence alım 2021 Ocak gibi olur bütçe görüşmeleri oluyor şuan yeni bütçe 1 ocaktan sonra kullanılmaya başlıyor

Alimbeyoglu
Kapalı
21 Ekim 2020 21:48

Birader bu benim görüşüm ister katılırsın ister katılmazsın 1.5 aydır alım olucak diye konuşuyorsun birşey olduğu yok bakan ucu açık bir açıklama yaptı ama senin haddine değil benim yorumumu değerlendirmek sen kimsin ben iktisat 4.sınıf öğrencisiyim işleyişi biliyorum alım içim maliyeyle görüşülüyor ki şu an yeni yılınbütçesi yapılıyor her yılbütçe ile planlanıyor alımlar bu sene olağanüstü bir dönem oldu haddinden fazla eleman alındı size kalsa güya 2018 kpss lisans ile alım yapılıcaktı yarın 2020 sonuçları ilan edilecek hangimizinki daha tutarlı
Yaes1212, 3 yıl önce
Ne alaka ya bakan kendi ağzıyla bu yıl içinde alıma gitmiş olucaz dedi uydurmayın

Yaes1212
Şef
21 Ekim 2020 22:59

Ohooo iktisat 4. Sınıf öğrencisiymiş abi çok pardon ya sen nasıl bi cevhersin hatta sen hiç okulu bitirmekle uğraşma biz seni direkt maliye bakanı yapalım:D hey allahım ya aynen aynen senin dediğin gibi olur...
Alimbeyoglu, 3 yıl önce
Birader bu benim görüşüm ister katılırsın ister katılmazsın 1.5 aydır alım olucak diye konuşuyorsun birşey olduğu yok bakan ucu açık bir açıklama yaptı ama senin haddine değil benim yorumumu değerlendirmek sen kimsin ben iktisat 4.sınıf öğrencisiyim işleyişi biliyorum alım içim maliyeyle görüşülüyor ki şu an yeni yılınbütçesi yapılıyor her yılbütçe ile planlanıyor alımlar bu sene olağanüstü bir dönem oldu haddinden fazla eleman alındı size kalsa güya 2018 kpss lisans ile alım yapılıcaktı yarın 2020 sonuçları ilan edilecek hangimizinki daha tutarlı
22 Ekim 2020 02:58

Memurlar.net açtığım konuları kapatıyor yorumları siliyor. Öğretmenler sitesine yazmayın arkadaşlar.
Yaes1212, 3 yıl önce
Ohooo iktisat 4. Sınıf öğrencisiymiş abi çok pardon ya sen nasıl bi cevhersin hatta sen hiç okulu bitirmekle uğraşma biz seni direkt maliye bakanı yapalım:D hey allahım ya aynen aynen senin dediğin gibi olur...

Yaes1212
Şef
22 Ekim 2020 06:40

Arkadaşlar: tamam
atanamayanhemsireniz, 3 yıl önce
Memurlar.net açtığım konuları kapatıyor yorumları siliyor. Öğretmenler sitesine yazmayın arkadaşlar.
22 Ekim 2020 10:47

Komik şey seni
Yaes1212, 3 yıl önce
Arkadaşlar: tamam

Alimbeyoglu
Kapalı
22 Ekim 2020 10:51

Sen saygısız bir insansın ben bence diyerek yazmışım fikir beyan etmişim sen saçmala demişsin benim bu yazdığım olması imkansız olan bir şey olsa eywallah ama işine gelmeyen yoruma saçmalama yazamazsın hadsiz
Yaes1212, 3 yıl önce

cnm657
Kapalı
22 Ekim 2020 15:39

Saat 18.00 da twitterde atama etkinliği var katılın!Boş boş tartışmayın belki aynı hastanede çalışıcak meslektaşsınız!Öğretmenlerdeki birlik sağlıkçılarda olsaydı şuan bunları konuşuyor olmazdık!!

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi