Editörler : Pangaea
07 Şubat 2018 09:46

Lise matematik öğretmenlerine şubatta kaç atama olur

Lise matematik öğretmenlerine şubatta kaç atama olur tahmini

sammat29
Aday Memur
07 Şubat 2018 10:48

515

Kafamdadelisorula
Aday Memur
07 Şubat 2018 11:13

Umarım en az 500 olur

zkymath
Aday Memur
07 Şubat 2018 11:29

Ek atamalar en çok matematikçileri etkileyecek dendi

sammat29
Aday Memur
07 Şubat 2018 11:41

ama hangi matematikçiler hocam ilköğretim mi lise mi...?

whyalwaysme
Aday Memur
07 Şubat 2018 15:06

inşallah en az 1000 atama olur

ulashserdar
Daire Başkanı
07 Şubat 2018 15:10

689

whyalwaysme
Aday Memur
07 Şubat 2018 16:30

belli oldu mu?

ulashserdar, 6 yıl önce

689

ulashserdar
Daire Başkanı
07 Şubat 2018 17:58

Yok hocam tahmin sadece

whyalwaysme, 6 yıl önce

belli oldu mu?

whyalwaysme
Aday Memur
07 Şubat 2018 18:34

anladım hocam,bir küsuratlı tahminde ben yapayım o zaman

883

ulashserdar, 6 yıl önce

Yok hocam tahmin sadece

birgaripepsilon
Kapalı
07 Şubat 2018 19:27

Arkadaşlar birley soracağım,

Sürekli gözüm haberlerde . İnternette bi sürü atama tahmını yapan sitelere baktıgmda lise matematik 420den yukarı çıkmıyor. Bu adamlarn gerçekten bi bildiğimi var ? az alım olacagını neden düşünüyorlar . Tamam atama sayısı çok az ama 9binlik dilim kalsa dikab,sınıf ve ing ,ilk mattan öğretmeinliğinden lise matematiğe en azından 800lik bir dilim neden düşmesin diyorm. Ya gerçekten psikolojikmen yıprandm . Ders çalısıyorm ama aklımda sürekli bunlar var ..

birgaripepsilon
Kapalı
07 Şubat 2018 19:29

Bu ülkenin hiç mi matematikçiye ihtiyacı yok ? düşünmüyor değilim. Türkiye matematiksel olarak dünya sıralamasında sonlarda .. bunu göz ardı etmek ne kadar mantıklı anlayamıyorm

zkymath
Aday Memur
07 Şubat 2018 19:31

Hala ders çalışmak çok zor bir durum farklı bölümler bir şekilde erkenden atanıyor ama sıra bize gelince Kpss yüksek puan al mülakat.Allah herkesin gönlüne göre atanmayı nasip etsin...

birgaripepsilon, 6 yıl önce

Sürekli gözüm haberlerde . İnternette bi sürü atama tahmını yapan sitelere baktıgmda lise matematik 420den yukarı çıkmıyor. Bu adamlarn gerçekten bi bildiğimi var ? az alım olacagını neden düşünüyorlar . Tamam atama sayısı çok az ama 9binlik dilim kalsa dikab,sınıf ve ing ,ilk mattan öğretmeinliğinden lise matematiğe en azından 800lik bir dilim neden düşmesin diyorm. Ya gerçekten psikolojikmen yıprandm . Ders çalısıyorm ama aklımda sürekli bunlar var ..

zkymath
Aday Memur
07 Şubat 2018 19:35

İlköğretimler atandığı için lise matematikçiler kalıyor .

sammat29, 6 yıl önce

ama hangi matematikçiler hocam ilköğretim mi lise mi...?

ulashserdar
Daire Başkanı
07 Şubat 2018 21:53

Hocam biraz daha sabredin, ders konusunda da biraz daha alana odaklanırsaniz psikolojik olarak rahatlatır sanırım, uğraş istediğinden mütevellit.

Tahminleri çok takmayın kafaya 350 öle 1200 arasinda bişey olur diye yorumluyorum. Geçen senelerdw li oranlara göre.

birgaripepsilon, 6 yıl önce

07 Şubat 2018 23:08

Değerli yetkililer lise branşları yığılmanın en fazla alımın en az yapıldığı branşlar malesef kpss çalışma şartları en zorlu olan bu bölümleri ücretliye ayirmamanizi rica ediyoruz . Talebin açığın çok olduğu bölümler fazla zarar görmezken bizim için durum vahim hale gelmektedir . Bu nedenle ücretlilere ayrılan kontenjanda lise branşları en asgari düzeyde tutulmalıdır . Saygılar

birgaripepsilon
Kapalı
07 Şubat 2018 23:12

Hocam sıralamam benm riskli oldgu için odaklanamıyorm. Ya zaten bü yandan da diyorm ki çalışsam nolacak çalışana mı kadro veriliyor?:/

ulashserdar, 6 yıl önce

Hocam biraz daha sabredin, ders konusunda da biraz daha alana odaklanırsaniz psikolojik olarak rahatlatır sanırım, uğraş istediğinden mütevellit.

Tahminleri çok takmayın kafaya 350 öle 1200 arasinda bişey olur diye yorumluyorum. Geçen senelerdw li oranlara göre.

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi