Editörler : swat3410

İcra Memuruuu
Yasaklı
29 Temmuz 2020 00:03

40 defa ben borcumu ödedim diyip duruyorsun. iyi gözün aydın varsa çözümün söyle yoksa adama ne faydası var senin borcunun ödemenin
kilicharun, 4 yıl önce
seni ilgilendirmiyorsa niye yazıyorsun birader sana ne? ne boş adamsın yahu.

kilicharun
Şube Müdürü
29 Temmuz 2020 00:04

borcumu ödediğimi söylediğim halde bana tavsiyede bulundu ben de tekrar ettim. bize ne diyorsun ama yazıyorsun. ilgilendirmiyorsa kes.
İcra Memuruuu, 4 yıl önce
40 defa ben borcumu ödedim diyip duruyorsun. iyi gözün aydın varsa çözümün söyle yoksa adama ne faydası var senin borcunun ödemenin

İcra Memuruuu
Yasaklı
29 Temmuz 2020 00:06

tam 5 defa tekrarlamışsın . Görüntü kirliliği yapıyorsun aslan
kilicharun, 4 yıl önce
borcumu ödediğimi söylediğim halde bana tavsiyede bulundu ben de tekrar ettim. bize ne diyorsun ama yazıyorsun. ilgilendirmiyorsa kes.

kilicharun
Şube Müdürü
29 Temmuz 2020 00:07

koçum hala boş yapıyorsun. sus artık da motorun soğusun aslan parçası
İcra Memuruuu, 4 yıl önce
tam 5 defa tekrarlamışsın . Görüntü kirliliği yapıyorsun aslan

saruk khan
Şef
29 Temmuz 2020 02:54

Şimdi savaşma zamanı değil kardeşlik zamanı .birbirimize destek

cebir001
Aday Memur
29 Temmuz 2020 16:49

Adam başlık açmış vakıfbankla alakalı sorununu yazmış. Sonra babası yardım etmiş borcunu ödemiş. Diğer arkadaşta banane senin borcunu ödediğinden biz başkasına yardımcı olmaya çalısıyoruz demiş. Şaka gibi olmuş

no1kaoos09
Aday Memur
24 Ağustos 2020 00:16

selamun aleyküm arkadşlar benimde bu ay promosyon yattı vakkıfbank kesti bende icralıgım normalde bendende 4/1 kesiliyor maasımdan icraya ama promosyonu da kesti calıstıgım kuruma gelen yazıda ikramiye ve benzerti yatan paralardada 4/1 kesilecek diyo yazıyo bende hem bddk ya hemde vakıfbankın şikayet bölümüne yazdım 4/1 ni alıp geri kalanını iade ederlermi acaba

saruk khan, 4 yıl önce

Banka 4/1 i hacizli olduğun belgeyi şubeden ver kalkar hemen .ayrıca cimer ve bdddk ya.vakifbank bize ulas bölümünden ya 10 günde kalkar iade alirsin

kilicharun
Şube Müdürü
24 Ağustos 2020 00:18

Aleyküm selam, sakın maaş harici para girmesin hesabına. Eşinin, kardeşinin vs. adına bi hesap açtır tüm işlemlerini oradan yap. Benim atm'den yatırdığım 800 liraya anında çöktü Vakıfbank. Maaşımdan kesinti olduğu halde yaptı bunu. Aradığımda da "bundan sonra maaş harici her paranıza el koyacağız" dedi. Allah bu tefecilerin eline düşen herkese yardım etsin.
no1kaoos09, 4 yıl önce

selamun aleyküm arkadşlar benimde bu ay promosyon yattı vakkıfbank kesti bende icralıgım normalde bendende 4/1 kesiliyor maasımdan icraya ama promosyonu da kesti calıstıgım kuruma gelen yazıda ikramiye ve benzerti yatan paralardada 4/1 kesilecek diyo yazıyo bende hem bddk ya hemde vakıfbankın şikayet bölümüne yazdım 4/1 ni alıp geri kalanını iade ederlermi acaba

no1kaoos09
Aday Memur
24 Ağustos 2020 00:20

ama calıstıgım kuruma gelenyazıda 4/1 ni keser diyor ikramiye ve benzeri yatan paralarda promosyon ikramiye diye gecmirmu

kilicharun, 4 yıl önce
Aleyküm selam, sakın maaş harici para girmesin hesabına. Eşinin, kardeşinin vs. adına bi hesap açtır tüm işlemlerini oradan yap. Benim atm'den yatırdığım 800 liraya anında çöktü Vakıfbank. Maaşımdan kesinti olduğu halde yaptı bunu. Aradığımda da "bundan sonra maaş harici her paranıza el koyacağız" dedi. Allah bu tefecilerin eline düşen herkese yardım etsin.

kilicharun
Şube Müdürü
24 Ağustos 2020 00:22

Gelen yazı herkese başka geliyor o hukuk bürosunun tasarrufu. Benim yazımda tüm ikramiye, ek ödeme, yiyecek ve giyecek yardımı vs vs bir sürü şey yazıyordu. Ama sadece maaşımın 1/4'ü kesiliyordu. Terör tazminatına hiç dokunmamışlardı, atm'den hesaba para yatırdığımda dokunmuyorlardı. Ne olduysa Temmuzda oldu
no1kaoos09, 4 yıl önce

ama calıstıgım kuruma gelenyazıda 4/1 ni keser diyor ikramiye ve benzeri yatan paralarda promosyon ikramiye diye gecmirmu

no1kaoos09
Aday Memur
24 Ağustos 2020 00:24

valla anlamadım bu işten bişey ama inşallah 4/1 alır ferisini iade eder

kilicharun
Şube Müdürü
24 Ağustos 2020 00:25

Ben bddk'ya şikayet ettim bir cacık çıkmadı. İnşallah iade ederler Allah yardımcın olsun.
no1kaoos09, 4 yıl önce

valla anlamadım bu işten bişey ama inşallah 4/1 alır ferisini iade eder

no1kaoos09
Aday Memur
24 Ağustos 2020 00:26

yo ben yazdıgımda bddk ve vakıfabankın şikayet bölünüden yazdıydım geri dönüş sagladlar bölge müdürl

Memurhaps
Şube Müdürü
24 Ağustos 2020 01:03

Normalde maaş hesabına dokunamazlar. Ama maaş dışında yatan eft havale promosyonu alırlar haberiniz. Olsun. Kendinize ayrı hesap yerine. Anneniz ve babanıza hesap açın. Çünkü e icra diye manyak bir Uygulama geldi. Tüm banka hesaplarına bloke atıyorlar. Benim arkadaş öyle yaptı ama haberi yoktu.

Memurhaps
Şube Müdürü
24 Ağustos 2020 01:05

Geri dönüşte takas falan otomatik yazıyı yolluyorlar. Bazı şikayet var com da işini bilmeyen adamların maaşlarına çöküyorlar. Haberiniz olsun. Yatan paranın 4\1 ine kesinti olsa bile. Ama suç işliyorlar
no1kaoos09, 4 yıl önce

yo ben yazdıgımda bddk ve vakıfabankın şikayet bölünüden yazdıydım geri dönüş sagladlar bölge müdürl

Toplam 55 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi