Editörler : Pangaea
15 Ekim 2019 22:00

Güvenlik soruşturması hk.

Güvenlik soruşturmanızda sorunlar var yazışmalar devam edecek denildi süre belli değil sorunun adı belli değil kimden kaynaklı o da belli değil. Bundan sonraki süreçte olumsuz yanıt alırsak dava yoluna gitmek fayda sağlıyormu? daha önce bu yollardan geçmiş birileri varsa yazıp umut olursa cok sevinirim..

samurayınız
Aday Memur
15 Ekim 2019 22:08

Arkadaşımın arkadaşı güvenlik sorusturması olumsuz geldikten sonra dava açıp kazanmış kuruma ataması yapılmış. Çok da uzun sürmemiş hatta 1,5 ay

Zulemma
Aday Memur
15 Ekim 2019 22:10

anladım hocam peki olumsuz olma sebebini biliyormuydunuz kendi ile mi yoksa aile bireyleri ile mi alakalı bi sorundu?
samurayınız, 5 yıl önce

Arkadaşımın arkadaşı güvenlik sorusturması olumsuz geldikten sonra dava açıp kazanmış kuruma ataması yapılmış. Çok da uzun sürmemiş hatta 1,5 ay

samurayınız
Aday Memur
15 Ekim 2019 22:13

Aile bireyleri hakkında fetö ile ilgili demişti

ilhanmansiz2610
Aday Memur
15 Ekim 2019 22:22

kaçıncı derece akraba acaba ? 3.derece (amca dayı hala teyze ) hala sorun oluyor mu ?

samurayınız, 5 yıl önce

Aile bireyleri hakkında fetö ile ilgili demişti

Sselinibbf
Aday Memur
15 Ekim 2019 22:24

Kurum ne hocam, bende de aynı sorun var.

Zulemma
Aday Memur
15 Ekim 2019 22:27

ben sordum benden mi kaynaklı yoksa aileden mi dedim onun bilgisini de veremiyorum dedi öğrenen nasıl öğreniyor onu neticelenince mi söylüyorlar acaba

Zulemma
Aday Memur
15 Ekim 2019 22:28

eüaş hocam sizin kurum?
Sselinibbf, 5 yıl önce

Kurum ne hocam, bende de aynı sorun var.

mforart
Aday Memur
15 Ekim 2019 22:32

Kendinizde sıkıntı yoksa başlarsınız geçte olsa, siz kendinizi bilirsiniz herhalde.

ilhanmansiz2610
Aday Memur
15 Ekim 2019 22:39

hocam tahmin yürütebildiğiniz ailenizde falan herhangi bir durum söz konusu mu ? aklınıza gelen bi şey var mı azcık da olsa şüphelendiğiniz ?

Zulemma, 5 yıl önce
eüaş hocam sizin kurum?

Zulemma
Aday Memur
15 Ekim 2019 22:47

yok hocam fetöden yana ne kendimde ne ailemde hiç bir bağ yok olmadıda başka neyden olabilir hiç bisey gelmiyo aklıma
ilhanmansiz2610, 5 yıl önce

hocam tahmin yürütebildiğiniz ailenizde falan herhangi bir durum söz konusu mu ? aklınıza gelen bi şey var mı azcık da olsa şüphelendiğiniz ?

samurayınız
Aday Memur
15 Ekim 2019 23:00

Uzaktan akrabasıymış ,kurum teiaştı

16 Ekim 2019 00:31

adli sicil kaydınızda ne yaziyor

Zulemma
Aday Memur
16 Ekim 2019 04:55

temiz sicil kaydım hiç bir cezam filan olmadı ki
sonersonersoner, 5 yıl önce
adli sicil kaydınızda ne yaziyor

ilhanmansiz2610
Aday Memur
16 Ekim 2019 10:33

Sebep öğrenirseniz buraya yazar mısınız hocam

mforart
Aday Memur
16 Ekim 2019 12:26

Uzaktan akrabaya bakılır mı sizce gerçekten, inanmayın, teiaş 1 . derece akrabalarda herhangi sıkıntı varsa soruşturmayı uzattı, ama kendisinde sıkıntı olmayanı başlattı, mahkemelik olma durumu söz konusu olmadı, o yüzden lütfen burda insanların moralini bozmayın.

samurayınız, 5 yıl önce

Uzaktan akrabasıymış ,kurum teiaştı

samurayınız
Aday Memur
16 Ekim 2019 13:00

ne moral bozması, duyduğum bir olayı yazdım ve 1,5 ay sonra göreve başladığını yazdım konuyu açan arkadaşın rahatlaması için.

mforart, 5 yıl önce

Uzaktan akrabaya bakılır mı sizce gerçekten, inanmayın, teiaş 1 . derece akrabalarda herhangi sıkıntı varsa soruşturmayı uzattı, ama kendisinde sıkıntı olmayanı başlattı, mahkemelik olma durumu söz konusu olmadı, o yüzden lütfen burda insanların moralini bozmayın.

16 Ekim 2019 14:02

Güvenlik soruşturması formunda bilgilerini verdiğiniz anne baba kardeşler için yapılıyor soruşturma. Amca dayı hala vs emsal kararlarda görmedim. Tabi mitin yaptığı soruşturmayı bilemiyorum asker polis hakim savci ve ust duzey atamalarda mit bakiyodur belki.
ilhanmansiz2610, 5 yıl önce

kaçıncı derece akraba acaba ? 3.derece (amca dayı hala teyze ) hala sorun oluyor mu ?

ilhanmansiz2610
Aday Memur
16 Ekim 2019 14:09

Forumda 3.derecesinden dolayı sorun yaşayan da olmuş. Ama genelde 2016 2017 dönemlerini okudum. Biraz daha hassas davranıyolar sanırım son zamanlarda. Ama yine de son karar kuruma bağlı olduğu için genel geçer konuşamıyor insan.

EkonomistZiraatci, 5 yıl önce
Güvenlik soruşturması formunda bilgilerini verdiğiniz anne baba kardeşler için yapılıyor soruşturma. Amca dayı hala vs emsal kararlarda görmedim. Tabi mitin yaptığı soruşturmayı bilemiyorum asker polis hakim savci ve ust duzey atamalarda mit bakiyodur belki.
16 Ekim 2019 15:56

öğretmen arkadaşların gs si devam eden varmı hala
17 Ekim 2019 21:37

Güvenlik soruşturması olumsuz sonuçlanması hakkında aşağıdaki linki olan sitede epey bir bilgi bulunmakta

https://avukatmehmetsepin.com/guvenlik-sorusturmasi/

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi