Editörler : E.Kayı Han
14 Eylül 2019 22:12

4B'den 4B'ye geçiş

Arkadaşlar merhaba.

Ben adalet bakanlığının mübaşirlik mülakatına girmeye hak kazandım.17 eylülde mülakat var.

Oldu da kazandım bu ilan sözleşmeli olduğu için bunu kazanınca yeni gelecek ilanları değerlendirebilecek mİyim? 4Bden 4B ye geçişler bitti diye okudum da onların da çoğu sözleşmeli olacak. Açıktan atamalar öyle oluyor biliyorsunuz ki. KPSS p3 83.2

ASLİHAN2
Aday Memur
14 Eylül 2019 22:14

yani 4bli mübaşir olursam yeni gelen idare memuru, OGM ilanı vs. onlara geçme imkanım olacak mı?

Zey006
Memur
14 Eylül 2019 22:16

Öğrenim durumu ile kazanılmış unvanlara başvurabilirsiniz

ASLİHAN2
Aday Memur
14 Eylül 2019 22:55

iktisat mezunuyum . o halde OGM ilanı, idare memuru ilanı öğrenim durumuile kazanılan ünvana grmyor

Zey006
Memur
15 Eylül 2019 02:57

Kurumu arayıp sorsanız daha net bilgi alırsınız hem bizi de aydınlatmış olursunuz
ASLİHAN2, 5 yıl önce

iktisat mezunuyum . o halde OGM ilanı, idare memuru ilanı öğrenim durumuile kazanılan ünvana grmyor

Bugrahan Beyim
Yasaklı
15 Eylül 2019 21:42

geçemezsin ama zaten o puanla mübaşir olma çoook pişman olursun memurlukla alakası olmayan bir iş sakın sakın

ASLİHAN2, 5 yıl önce

17 Eylül 2019 13:58

bu puanla mübaşir veya katip olunmaz yazık edersiniz geçişler de yasak

alemetifarika
Aday Memur
17 Eylül 2019 22:38

Merhaba. ortaöğretim hemşirelik mezunuyum..OGMde lise büro personeli olarak girsem, sağlık bakanlığının sözleşmeli alımlarında tercih verebiliyor muyum?

çogel
Aday Memur
21 Eylül 2019 10:50

milli eğitim bakanlığında sözleşmeli çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmeni olarak çalışırken sağlık bakanlığı çocuk gelişimci kadrosuna tercih verilebilir mi bu unvan değişikliği içerisinde yer alıyor mu

eq109
Aday Memur
21 Eylül 2019 13:43

ogm ye başvurup asil olarak kazansam ardından 15 gün içinde istenen belgeleri yollasam ama tahkikat sonucunu beklerken merkezi açılsa ve kit sözleşmeli kadroya başvursam ve kazansam. kit kadroya gidebilirmiyim. zira aynı anda açılan 3 ilan var(kültür, adalet, ogm) üçünüde kazansam üçünede üçe bölünüp gidemeyeceğim için ne olur. yani diyeceğim o ki sözleşme imzalamadan 1 yıl bekleme gibi cezam olurmu?

akabar93
Aday Memur
26 Eylül 2019 11:24

Arkadaşlar 4b li katibim 4/B li teknikerlik kazanmam durumu var teknikerliğe geçebiliyom ama sonrasında merkezi alım ile yada dışardan alım ile 399 A tabi teknikerlik kazanmam durumunda geçiş yapabilir miyim
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi