Editörler : E.Kayı Han
«428429430431432433434435436437438439»

E.İlyasova
Aday Memur
29 Mayıs 2021 00:35

Kardeşim sen gözaltına alınmadan bu bilgileri mi öğrendin yani durumumuz aynı o halde benim de mevcut devam eden mahkememe yaklaşık 2 ay önce böyle bir genel ust yazı eklendi fakat halen içeriğiyle ilgili birşey yok eklenen edilen sen nasıl öğrendin ???? Biz nasıl öğrenebiliriz bunları
Bir Muallak., 3 yıl önce

Değil mi? Marmara yapılanması diyor Ankara?daki adamın ismi var. Bu süreçte ne normal ki zaten. Uyapa sd kart evrakı eklenince çok şaşırmıştık. Ama allahtan yalan yanlış bi şey yazmamışlar eşimle ilgili.

E.İlyasova
Aday Memur
29 Mayıs 2021 00:39

Kardeşim sana özel mesaj atamadım sen bana atabilir misin
Bir Muallak., 3 yıl önce

Değil mi? Marmara yapılanması diyor Ankara?daki adamın ismi var. Bu süreçte ne normal ki zaten. Uyapa sd kart evrakı eklenince çok şaşırmıştık. Ama allahtan yalan yanlış bi şey yazmamışlar eşimle ilgili.

33asb
Aday Memur
29 Mayıs 2021 16:01

Son liste ile ihraç öldüm. Idare mahk. Başvuru yapacağım. Fakat ne kurumdan ne de gn.k.liktan hicbir evrak, tebliğ gelmedi. 2 aylık idare mahkemesi suresi tebliğ den sonra mı başlıyor.? Daha önce başvuru yapanlar dilekçe bilgi verebilir mı? Ayrıca oyak ı aradığım da kurumdan ilişik kesme belgelerinin gelmesi gerekiyor diyor

Adalet Gelecektir
Aday Memur
29 Mayıs 2021 16:36

Öncelikle geçmiş olsun id.mah.icin tebliğ tarihi itibariyle başlıyor.Suana kadar size tebliğ edilmemiş olması çok ilginç liste yayınlanali baya oldu yanlış hatırlamıyorsam..

Oyak içinde öncelikle gen.kom. evraklarınızi yolluyor ardından oyak sizden adınıza açılmış ceza mah.nin tc niz görünecek şekilde e devlet çıktısını istiyor.Bide vakifbankta hesabınız yoksa vadesiz hesap açıp oyala birleştirmenizi istiyorlar üye numaranizla. Oyak islemleri 1,5 2 ay arasında bitiyor

33asb
Aday Memur
29 Mayıs 2021 19:16

Herhangi bir tebliğ olmadı. 3 mayısta yayınlandı ihraç listesi, tebliği il jan. mı yoksa gn.kom.lik mı yapıyor.
Adalet Gelecektir, 3 yıl önce

Öncelikle geçmiş olsun id.mah.icin tebliğ tarihi itibariyle başlıyor.Suana kadar size tebliğ edilmemiş olması çok ilginç liste yayınlanali baya oldu yanlış hatırlamıyorsam..

Oyak içinde öncelikle gen.kom. evraklarınızi yolluyor ardından oyak sizden adınıza açılmış ceza mah.nin tc niz görünecek şekilde e devlet çıktısını istiyor.Bide vakifbankta hesabınız yoksa vadesiz hesap açıp oyala birleştirmenizi istiyorlar üye numaranizla. Oyak islemleri 1,5 2 ay arasında bitiyor

musty8806
Aday Memur
29 Mayıs 2021 22:53

Bende aynı tarihteki listede ihraç oldum. Tebliği yaklaşık bir hafta sonra il jandarma yaptı. Bir an evvel iş bulmak lazım arkadaşlar. Açıktayken iş bulup çalışmadığıma da ayrıca pişmanım. Umarım aynı pişmanlığı siz de yaşamazsınız. Allah yardımcımız olsun.
33asb, 3 yıl önce
Herhangi bir tebliğ olmadı. 3 mayısta yayınlandı ihraç listesi, tebliği il jan. mı yoksa gn.kom.lik mı yapıyor.

Adalet Gelecektir
Aday Memur
30 Mayıs 2021 10:14

Arkadaşın belirttiği gibi il jandarma tebliğ yapacak siz onları arayıp durum hakkında bilgi alın adamlar telefonla aradık ulaşamadık,ev adresine tebliğ yaptık vs kafalarına göre tutanak tutup iş yapmış olabilirler...

vatanist123
Aday Memur
30 Mayıs 2021 20:16

Dava açma süresi olan 60 günlük süre ayırma tebliğ tebellüğ belgesinin imzalandığı tarihten mi başlıyor yoksa liste çıktığı tarihte mi?

hakverdii
Aday Memur
30 Mayıs 2021 20:46

Tebliğ tarıhınden itibaren başlıyor
vatanist123, 3 yıl önce
Dava açma süresi olan 60 günlük süre ayırma tebliğ tebellüğ belgesinin imzalandığı tarihten mi başlıyor yoksa liste çıktığı tarihte mi?

vatanist123
Aday Memur
30 Mayıs 2021 21:37

Teşekkür ederim.
hakverdii, 3 yıl önce
Tebliğ tarıhınden itibaren başlıyor

vatanist123
Aday Memur
30 Mayıs 2021 21:39

Bende senin gibiyim. Kendi işini yap benden sana tavsiye yada sağlam biriyle ortak yap. Başkasının işi yapılmaz onu anladım.
musty8806, 3 yıl önce
Bende aynı tarihteki listede ihraç oldum. Tebliği yaklaşık bir hafta sonra il jandarma yaptı. Bir an evvel iş bulmak lazım arkadaşlar. Açıktayken iş bulup çalışmadığıma da ayrıca pişmanım. Umarım aynı pişmanlığı siz de yaşamazsınız. Allah yardımcımız olsun.

musty8806
Aday Memur
30 Mayıs 2021 22:19

Bir tane Kia bongo alıp Manav dükkanı açacağım. :-) aynen başkasının yanında çalışmak zor ama sermayesi olmayan arkadaşlar mecburen birinin yanında çalışmak durumunda.
vatanist123, 3 yıl önce
Bende senin gibiyim. Kendi işini yap benden sana tavsiye yada sağlam biriyle ortak yap. Başkasının işi yapılmaz onu anladım.

vatanist123
Aday Memur
31 Mayıs 2021 03:32

İnsanlar yemeden içmeden ve bir de eğlenceden ödün vermez. Güzel düşün acele etme, elindeki sermayeyi de heba etme. Buradan yola çıkarak ne iş yaptığın değil nasıl yaptığın daha önemli. Yolun açık olsun.
musty8806, 3 yıl önce
Bir tane Kia bongo alıp Manav dükkanı açacağım. :-) aynen başkasının yanında çalışmak zor ama sermayesi olmayan arkadaşlar mecburen birinin yanında çalışmak durumunda.

musty8806
Aday Memur
31 Mayıs 2021 17:47

Eyvallah, Allah razı olsun.
vatanist123, 3 yıl önce
İnsanlar yemeden içmeden ve bir de eğlenceden ödün vermez. Güzel düşün acele etme, elindeki sermayeyi de heba etme. Buradan yola çıkarak ne iş yaptığın değil nasıl yaptığın daha önemli. Yolun açık olsun.

vatanist123
Aday Memur
31 Mayıs 2021 18:13

Amin cümlemizin.
musty8806, 3 yıl önce
Eyvallah, Allah razı olsun.

hukukinsanı
Daire Başkanı
04 Haziran 2021 15:55

Cumhuriyet Başsavcılığı; Sıfır saniyelik ankesörlü telefondan ardışık aranma kaydı örgüt üyeliği için yeterli değildir.

Karar 31.05.2021 tarihli olup aynı doğrultuda olan BAM kararına atıf yapılmıştır.

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

hukukinsanı
Daire Başkanı
04 Haziran 2021 16:02

BAM; Ankesörlü telefonlardan ardışık olarak bir kez aranmak mahkumiyet için yeterli değildir.

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

loresgreen
Aday Memur
06 Haziran 2021 21:17

sizin daha önce BERAAT alıp İHRAÇ olduğunuzu okumuştum. Geçmiş olsun. Kısmen bende aynı durumdayım Jandarma Personeliyim 7 ay önce BERAAT ettim. Ancak kurum İHRAÇ kararı aldık dedi. Savunmama eklemek üzere BERAAT edip göreve iade ile ilgili İDARE MAHKEMESİ kararını banada gönderirmisiniz bende SAVUNMAMA eklemek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

vatanist123, 3 yıl önce

loresgreen
Aday Memur
06 Haziran 2021 21:22

Bende aynı durumdayım jandarma personeliyim 7 ay önce beraat ettim ancak ihraç edileceğim söylendi. Size zahmet BERAAT edip göreve iade için İDARE MAHKEMESİ kararını bana gönderebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

vatanist123, 3 yıl önce
Hakverdi bir yıl önce beraat aldım. Evet ihraç ettiler. Kafaya koymuşlar ihraç etmeyi siyasilerin dediklerini yapıyorlar. Siyasi paylaşım yapar hale gelen kurum gariban beraat alsa dahi siyasilerin isteklerini yerine getiriyor. Ne bekliyordunuz ki. İyi ki ölümlü dünya iyi ki ahiret var. Milletin ahını vebalini anasının babasının ahını alanların iki yakası bir araya gelmez. Ben Allah a havale ettim. Haklarımı hukuki bir şekilde aramaya devam edeceğim. Herkese geçmiş olsun.

Kkade
Memur
06 Haziran 2021 21:47

Suçlama neydi

loresgreen, 3 yıl önce

Bende aynı durumdayım jandarma personeliyim 7 ay önce beraat ettim ancak ihraç edileceğim söylendi. Size zahmet BERAAT edip göreve iade için İDARE MAHKEMESİ kararını bana gönderebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Toplam 9704 mesaj
«428429430431432433434435436437438439»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi