Editörler : swat3410E.Kayı Han
22 Nisan 2019 23:23

24. dönem başvuru sayısı
24. dönem kadın polis memuru alımı için başvurular bugün sona erdi. 2.500 alım olacak. Net başvuru sayısını öğrenebilen birisi paylaşabilir mi?

kpss.....mxnjx
Aday Memur
23 Nisan 2019 18:58

Ben cuma günü başvurduğumu 6 bin deydi

primer28
Şube Müdürü
23 Nisan 2019 23:42

Toplam başvuru sayısı 6 binse, tam bir fiyasko olur. Süre uzatılabilir. Ya da erkek alımı eklenebilir. Ama gerçekten 10k nın altındaysa fyt nin ertesi günü sözlü mülakat olur.

kpss.....mxnjx, 5 yıl önce
Ben cuma günü başvurduğumu 6 bin deydi

kpss.....mxnjx
Aday Memur
24 Nisan 2019 13:51

Arkadaşlar ben cuma günü başvurduğumda 6 bindi dedim ondan sonra 3 gün daha devam etti başvurular haliyle o sayı yükselmiştir bize daha net rakamları ptesi günü başvuran arkadaşlarımız söyleyebilir
primer28, 5 yıl önce

Toplam başvuru sayısı 6 binse, tam bir fiyasko olur. Süre uzatılabilir. Ya da erkek alımı eklenebilir. Ama gerçekten 10k nın altındaysa fyt nin ertesi günü sözlü mülakat olur.

dirk heinen
Şube Müdürü
24 Nisan 2019 14:30

6 bin olduğunu nasıl öğrendin? Başvuran kişi sayısı verilmiyor ki.
Arkadaşlar ben cuma günü başvurduğumda 6 bindi dedim ondan sonra 3 gün daha devam etti başvurular haliyle o sayı yükselmiştir bize daha net rakamları ptesi günü başvuran arkadaşlarımız söyleyebilir

kpss.....mxnjx
Aday Memur
24 Nisan 2019 21:47

Başvuru yaptığınızda başvuru numarası veriliyor ya o numaranın son 4 rakamı başvuru sayısını belirtiyor kaçıncı kişi olduğunuzu
dirk heinen, 5 yıl önce
6 bin olduğunu nasıl öğrendin? Başvuran kişi sayısı verilmiyor ki.
24 Nisan 2019 23:37

Alakası yok. Son gün saat 4 civarı başvuru yaptım son 4 rakam dediginiz şey 3 ile başlıyor. Zaten 3 bin kişi alınacak, 3bin başvuru mu olmuş?

Başvuru yaptığınızda başvuru numarası veriliyor ya o numaranın son 4 rakamı başvuru sayısını belirtiyor kaçıncı kişi olduğunuzu

kpss.....mxnjx
Aday Memur
25 Nisan 2019 01:00

O başvuru numarasının tamamını yazar mısınız
comp.eng.0101, 5 yıl önce

Alakası yok. Son gün saat 4 civarı başvuru yaptım son 4 rakam dediginiz şey 3 ile başlıyor. Zaten 3 bin kişi alınacak, 3bin başvuru mu olmuş?

Arci89
Aday Memur
25 Nisan 2019 10:33

barkod numarası : gün:ay:yıl:saat:dakika:(son 4 hane) olarak 16 haneli bir barkod numarası var bundan mı bahsediyorsunuz??

O başvuru numarasının tamamını yazar mısınız

b.tekin
Aday Memur
25 Nisan 2019 11:40

Toplam başvuru 3233 kişiymiş. Kaynak kamu Bülteni

besyocu444
Şube Müdürü
25 Nisan 2019 12:36

Kamu bülteni de iyice saçmalamış her haberi ayrı olay.. habere şunu yazmış polis akademisinden alınan bilgilere göre başvuru sayısı 3233 bin. rakam böyle yazılmaz böyle yazılırsa okursan her yere gider. nedir şimdi o rakam. 3 bin 233 mü? o zaman yanına bin yazmaması lazım. okumak için sağdan üç üç ayırarak okumak lazım. üç üç ayırırsak da 3 milyon 233 bin oluyor :))) sırf tıklansın okunsun diye yapılmış ilkokul mezunu yazısı havasında... ayrıca barkodun son 3 4 hanesi tc kimlik numaranız ile aynı yani başvuru sayısıyla alakası yok.

fuunnddaa
Aday Memur
25 Nisan 2019 12:40

bende başvuru başladığında 2. gun yaptım başvurumu. söylenen başvuru numarasındaki sayılara baktım benimde tc kimlik numaramın son 3 hanesi olduğu.

besyocu444, 5 yıl önce
Kamu bülteni de iyice saçmalamış her haberi ayrı olay.. habere şunu yazmış polis akademisinden alınan bilgilere göre başvuru sayısı 3233 bin. rakam böyle yazılmaz böyle yazılırsa okursan her yere gider. nedir şimdi o rakam. 3 bin 233 mü? o zaman yanına bin yazmaması lazım. okumak için sağdan üç üç ayırarak okumak lazım. üç üç ayırırsak da 3 milyon 233 bin oluyor :))) sırf tıklansın okunsun diye yapılmış ilkokul mezunu yazısı havasında... ayrıca barkodun son 3 4 hanesi tc kimlik numaranız ile aynı yani başvuru sayısıyla alakası yok.

Dextrian
Şube Müdürü
25 Nisan 2019 12:43

32-33 bin toplam başvuru

fuunnddaa
Aday Memur
25 Nisan 2019 12:43

Ön lisansta 70 puan üzerini alan kişi sayısı 250 bindi . Bunun içinde erkekte var. Yine boyu 162 altında olan bayan arkadaşlarda var. birde alım da para yatırma işlemi olduğu için çoğu bu yüzden başvuru yapmamış da olabilir. Sayıyı çok absürd bir rakam beklemiyorum bu yüzden

fuunnddaa
Aday Memur
25 Nisan 2019 12:45

bu kadar bayan arkadaş mı var ki Türk standartlarına baktığımızda kızlar 162 altında kalyıor

Dextrian, 5 yıl önce

32-33 bin toplam başvuru

Dextrian
Şube Müdürü
25 Nisan 2019 13:18

Varmış demek ki :) o haber düzeltilmiş 32-33 bin olarak. Boyu sınırda olup belki geçerim diyen, güven masası rahat olur ben de bi gireyim diyen herkes başvurmuştur

fuunnddaa, 5 yıl önce

bu kadar bayan arkadaş mı var ki Türk standartlarına baktığımızda kızlar 162 altında kalyıor

fuunnddaa
Aday Memur
25 Nisan 2019 13:37

Bu sayıyı nasıl öğrenebiliriz acaba? CİMER e falan yazsak cevaplarlar mı :) Maşallah insanlar google gibi görmeye başladı CİMER i . Aklına gelen yazıyor

Dextrian, 5 yıl önce

Varmış demek ki :) o haber düzeltilmiş 32-33 bin olarak. Boyu sınırda olup belki geçerim diyen, güven masası rahat olur ben de bi gireyim diyen herkes başvurmuştur

Dextrian
Şube Müdürü
25 Nisan 2019 13:53

Youtube,instagram pomem sayfalarının verdiği sayılara veya böyle haberlerde verilen sayılara inanmaktan başka şansınız yok onların da doğruluğu tartışılır :)

fuunnddaa, 5 yıl önce

Bu sayıyı nasıl öğrenebiliriz acaba? CİMER e falan yazsak cevaplarlar mı :) Maşallah insanlar google gibi görmeye başladı CİMER i . Aklına gelen yazıyor

dirk heinen
Şube Müdürü
25 Nisan 2019 16:08

15 bini geçmez bence başvurular
Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi