Editörler : swat3410
«142414251426142714281429143014311432143314341435»

Kader44-44
Memur
14 Ağustos 2019 16:42

Sayfayı arıyorum en aşagılara düşmüş.
14 Ağustos 2019 18:00

Google dan icisleri bakanliginin sitesini arattigimizda icisleri bakanliginin linkleri cikiyor alt kisimda da icisleri bakanina yaz kismi var. Ben bugun yeniden yazdim genel olarak durumumuzu 3 senedir sorusturmanin devam ettigini bizden aylar sonra aciga alinan yuzlerce polisin sorusturmasi iade yada ihrac ile sonuclandigini hatta ihrac olanlardan ohal komisyonu ile goreve iade olup suan calisan onlarca polis oldugunu bizim mevcut sorusturmanin neticelendirilmesi hususu diye yazdim

Formu takip eden arkadaslar cimer ve icisleri bakanina yaz kismina boyle bicok kisi yazarsa sesimiz duyulur ve bir nebze olsun ivedilik kazanir diye umit ediyorum dostlar sizler ne dusunuyorsunuz???

14 Ağustos 2019 18:55

Arkadaslar bizim durumumuzu kimsenin unuttuğu yoktur bizi unuttular diyip sesimizi duyuralım diyip sağa sola birleyler yazmayın örnekleri cok oldu sonuç ihraç yani anlayamıyorum herhaldede. Hiç anlayamayacağım beklemekten başka çare yok yada bul bi dayı hallettir işini ama senden ricam bende açıktayım benim adıma kimse biryerlere birşey yazmasın desinki ben sicilim bu adım soyadım bu şu kadardır açıktayım beni göreve iade edin yada ihraç edin diye istediğin yere durumunu yazabilirsin ha bunu aynen bu şekilde bikaç kez daha yaZdım ama devletin gözünde sendebende mağdur degiliz bitti eşşek gibi bekleyeceksin diyor devlet daha açık yazamazdım kızma ama yazdırttın

Bulutkseec
Şube Müdürü
14 Ağustos 2019 20:44

İki hafta önce Urfa'da bakanlık açığı öğretmen arkadaş iade olmuş görüştüm kendisiyle iki buçuk senedir aciktayim 4 ay SGK 2007 den birde bankasya varmış müfettişe ifade vermiş sonrasında iade edilmiş
14 Ağustos 2019 22:28

Kardeş aklımdan geçenleri özetledin teşekkür ederiz aynen katılıyorum sana
sessiztakippp, 5 yıl önce

Arkadaslar bizim durumumuzu kimsenin unuttuğu yoktur bizi unuttular diyip sesimizi duyuralım diyip sağa sola birleyler yazmayın örnekleri cok oldu sonuç ihraç yani anlayamıyorum herhaldede. Hiç anlayamayacağım beklemekten başka çare yok yada bul bi dayı hallettir işini ama senden ricam bende açıktayım benim adıma kimse biryerlere birşey yazmasın desinki ben sicilim bu adım soyadım bu şu kadardır açıktayım beni göreve iade edin yada ihraç edin diye istediğin yere durumunu yazabilirsin ha bunu aynen bu şekilde bikaç kez daha yaZdım ama devletin gözünde sendebende mağdur degiliz bitti eşşek gibi bekleyeceksin diyor devlet daha açık yazamazdım kızma ama yazdırttın

14 Ağustos 2019 23:08

Ellerine sağlık sinop fatihi. Inşallah birileri artık sesimizi duyar.saygilar

Sinop fatihi5757, 5 yıl önce

Google dan icisleri bakanliginin sitesini arattigimizda icisleri bakanliginin linkleri cikiyor alt kisimda da icisleri bakanina yaz kismi var. Ben bugun yeniden yazdim genel olarak durumumuzu 3 senedir sorusturmanin devam ettigini bizden aylar sonra aciga alinan yuzlerce polisin sorusturmasi iade yada ihrac ile sonuclandigini hatta ihrac olanlardan ohal komisyonu ile goreve iade olup suan calisan onlarca polis oldugunu bizim mevcut sorusturmanin neticelendirilmesi hususu diye yazdim

Formu takip eden arkadaslar cimer ve icisleri bakanina yaz kismina boyle bicok kisi yazarsa sesimiz duyulur ve bir nebze olsun ivedilik kazanir diye umit ediyorum dostlar sizler ne dusunuyorsunuz???

Kader44-44
Memur
15 Ağustos 2019 00:22

Şükür bayram bitti.üç yıldır ne tatil günlerini nede bayram gelsin istiyorum.

devletkapısı
Şube Müdürü
15 Ağustos 2019 03:56

18 temmuz 2016 dan beridir açıktayım cimer bimer mit adalet bakanlığı içişleri bakanlığı hakim savcılar kurulu yüzlerce dilekçe yazı yazdım adliyeye savcıya 60 dilekçe verdim hiç kimsenin umrunda değil bakan ilgilenen yok inşallah dediğin gibi olur

15 Ağustos 2019 05:41

Su mubarek sabah namazi vaktinde Rabbim tum masumlarin bekleyisini hayirla sonuclandirsin inşaAllah

eskicevikci
Şube Müdürü
15 Ağustos 2019 12:05

Ohal sonrası açığa alınan ve ihraç olan asaleti tasdik olmayan bir rütbeli olduğunu öğrendim. Yani ihraç vs de oluyor olmaya devam ediyor arkadaşlar Allah sonumuzu hayretsin

15 Ağustos 2019 12:37

fetö sorusturmasindan ihrac oldugu kesin mi?
eskicevikci, 5 yıl önce

Ohal sonrası açığa alınan ve ihraç olan asaleti tasdik olmayan bir rütbeli olduğunu öğrendim. Yani ihraç vs de oluyor olmaya devam ediyor arkadaşlar Allah sonumuzu hayretsin

Eses.26.
Şef
15 Ağustos 2019 17:17

Takipsizlik yazıldığını öğrendim bugün arkadaşlar Jandarma personeliyim

eskicevikci
Şube Müdürü
15 Ağustos 2019 17:42

Evet devrem kesin net muhtemelen asaleti tasdik değil diye ihraç ettiler hemen

fetö sorusturmasindan ihrac oldugu kesin mi?

FREDY66
Şube Müdürü
15 Ağustos 2019 19:55

gözün aydın iyi uğraştın ama emeğinin karşılığını aldın hayırlı olsun iadene sebep olsun inşallah
Eses.26., 5 yıl önce
Takipsizlik yazıldığını öğrendim bugün arkadaşlar Jandarma personeliyim

Eses.26.
Şef
15 Ağustos 2019 19:56

Allah razı olsun kardeşim Allah bütün masumların yardımcısı olsun inşallah
FREDY66, 5 yıl önce
gözün aydın iyi uğraştın ama emeğinin karşılığını aldın hayırlı olsun iadene sebep olsun inşallah
15 Ağustos 2019 22:09

Sana katılıyorum, bu tarz şeyler ters teper malesef...
sessiztakippp, 5 yıl önce

15 Ağustos 2019 23:47

Asaletim tasdik olmadı adayım hala mesleğe başlayalı 29 ay oldu 19 ayı açıkta geçti TEM?e ifade verdim 3 ay önce adli soruşturma açık idari ile ilgili bilgim yok ama adli açık olunca idari de açık oluyor bakalım ne olacak

sistemseyhan
Memur
16 Ağustos 2019 09:29

Günaydın Hayırlı Cumalar

16 Ağustos 2019 12:03

Kardeşim sindirilmiş bir toplum için uğraşma... Yazacaksan kendi adına yaz bugün ülkede feto olayından zarar gören milyonlarca insan var 140 bin ihraç var sustuğumuz için susturuldugumuz için bugün bu haldeyiz. 26 Nisa'n grubu hakkını aradı ama ihraç olma nedenleri haklarını aramaları değil sd karttı. Küçükken televizyonda hep şu sloganı duyardım "Susma sustukça sıra sana gelecek " ben ne bugün nede yarın susmayacam ben susarsam sıra evladıma çocuguma gelecek haklılığımı her platformda dile getireceğim korklarla yola çıkılmaz

kartal4807
Aday Memur
16 Ağustos 2019 13:04

hayırlı cumalar.
Toplam 39532 mesaj
«142414251426142714281429143014311432143314341435»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi